Starostlivosť o kožu

10 tipov na 5 rokov mladšie

10 tipov na 5 rokov mladšie

Každý, kto chce vyzerať mladšie, než je ich skutočný vek snažil sa ho udržiavať. Ako starneme s časom, vrások, jemné vrásky, tmavé škvrny atď začnú zobrazovať na koži. To nie je možné, aby sme sa vrátiť v čase, ale je možné, aby sa pleť vyzerať mladšie s náležitou starostlivosťou a správnym make-up techniky. Existuje niekoľko metód, pomocou ktorej sa môžeme pozrieť 5 rokov mladší, než sme v skutočnosti sú s určitými obmedzeniami. To by nemalo byť prehnané inde to môže vás vyzerať divne. Tak dole je niekoľko pravidelná starostlivosť o pleť rutinné nápady a pár tipov, make-up vyzerať mlado. Najdôležitejšie je, aby ju cvičiť pravidelne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Tipov, ako vyzerať mladšie prirodzene

1. Olúpať:

Vaším prvým krokom k mladší vzhľad je olúpať. Odstráňte všetky odumreté bunky nahromadené na tvári a znížiť slnečné škody. Tváre peeling s alfa-hydroxylovej je najlepšie, aby sa vám vyzerať svieža.

2. Face Lift Mask:

Facelift masky alebo tvárové masky špeciálne vyrobené znížiť svoje tvárových vrások vám môže veľmi pomôcť pri hľadaní mladší. Ak použitie make-up po pleťová maska, potom je vhodné použiť tento tvár pred maskovať niekoľko hodín.

load...

3. Hydratujú:

Nezabudnite zvlhčujúce kožu každý deň. Ako starnete, že vaša pokožka postráda požadovanej olejov pomaly. Tak to je veľmi dôležité, aby pravidelne hydratuje pokožku.

4. Vyhnite sa slnku:

Nedovoľte, aby slnečné lúče kontaktu s pokožkou, rovnako ako je to možné. Vždy používajte opaľovací krém alebo ochranný krém, keď idete vonku medzi 10 do 4pm. Znovu použiť opaľovací krém každé štyri hodiny.

5. Primery:

Primery vytvárajú hladký podklad pre make-up a transformovať svoje povrchu kože. A navyše tiež pomôcť make-up vydrží dlho. Primery, ktoré obsahujú svetlo odrážajúce vlastnosti dodávajú ďalšie skrášľovania výhody. Robia vaša pleť vyzerať žiarivý a žiariace.

load...

6. Korektor:

Vybrať dobrý korektor vhodný k vašej pleti sa vzťahoval na tie tmavé kruhy pod očami, tmavé oblasti v blízkosti úst a iné tmavé oblasti, ak máte nejaké. Tmavé kruhy by mali byť pokryté inak budete vyzerať nudné.

7. Liquid Foundation s antioxidantmi:

Ako sme zostarnúť, olej na koži sa pomaly znižuje. Takže použitie práškového základu môže pokožka vyzerať veku, zatiaľ čo kvapalina nadácie robí vyzerať mladšie. Odporúča sa ísť o kvapalné základu, ktorý obsahuje anti-oxidanty, ktorá chráni pokožku pred slnečnými lúčmi a znečistenie a poškodenie voľnými radikálmi.

8. Zvýrazňovače:

Zvýrazňovač rozjasní tváre a očí najmä smotanovou zvýrazňovač. Ísť na smotane zvýrazňovač so zlatými tóny, to rozjasní vaše tváre a oči. Môžete tiež použiť ju zdvihnúť oči nanesením jasný tieň na obočie kosti.

9. Blush:

Starneme naša koža stráca svoju plnosť a tvár sa stáva hranaté a duté. Ak chcete získať späť svoje predchádzajúce ružovej vzhľad, dostať sa do ružovkasté. Snažte sa vyhnúť pretekára pruhy a tmavé sčervená, rovnako ako je to možné. Krém červenať vám môže dať viac prirodzený a mladší vyzerajúca pleť.

10. Očné vložky:

Chváliť sa vaše oči výberom dobrú farebnú fóliu. Použiť modrú očné linky tesne pod dolnú vložky vody alebo pod spodné riasy. To umožní, aby vaše oči vyzerať širšie a mladšie. Dokončenie vzhľad s pravej očné tiene a riasenku.

Áno, táto jednoduchá riešenia sú všetky tipy pre mladší vzhľad tváre! Dajte nám vedieť, ako oni pracovali pre teba!

load...