Starostlivosť o kožu

10 tehotných osobností, ktoré zarmoutili svet svojou krásou

10 tehotných osobností, ktoré zarmoutili svet svojou krásou

Byť tehotná je najväčšou radosťou pre každú ženu. Nemusíte byť celebrita zažiť radosť z tehotenstva blaženosti, ale áno, je v centre pozornosti robí vám veľa pozornosti a želania všetkého dobrého zo svojich fanúšikov po celom svete.

Krásna tehotná Celebrity

Tu je zoznam 10 najlepších tehotných celebrít fotografií, ktorý ohromil svet svojou krásou.

1. Kareena Kapoor Khan:

Keď Kareena Kapoor Khan vystúpil v štýle v priebehu tehotenstva, ona robila mnoho hláv obrátiť. Ona ohromil svet s jej tehotenskej módy a zároveň vystatuje jej dieťa rana sa šmrnc. Jej tehotenstvo jej neodradilo od bytia showstopper pre Sabyasachi Mukherjee show. Ani ona prestať potvrdzovanie výrobky len preto, že jej dieťa rana bola viditeľná. Urobila to všetko vo veľkom štýle a vzal tehotenskú módu niekoľkých zárezy nahor. Tento očarujúce mamička nastaviť nový štandard pre všetky mamy-k-byť.

load...

2. Aishwarya Rai:

Ďalší na rade, nie je nikto iný ako najkrajšia žena, ktorá sa stane byť Ind, Aishwarya Rai. Veľa špekulácií vial okolo jej tehotenstva, z jej možnosť ísť do Bangkoku pre zaobchádzanie mať dvojčatá. Tehotná Aishwarya vyzeral veľmi nadšený a ešte krajšie športových jej krásne dieťa hrču a urrgghh, váhu.

3. Lara Dutta Bhupathi:

Ďalšie Indian beauty s Miss Universe koruny k jej uznanie, Lara Dutta Bhupathi podarilo vyzerať nádherné športové že dieťa naraziť, keď ona sa objavila na verejnosti. V skutočnosti sa jej podarilo zbaviť tých kíl tehotenstvo vo veľmi krátkom čase.

load...

4. Jennifer Lopez:

Jennifer Lopezová, čo povedať o tejto očarujúce spevák, herec a krásne matky? Ona je horúčosť zosobnený, tehotné alebo inak. Robí to dieťa naraziť vyzerajú ultra glam s správny druh oblečenia, ktoré zvyšujú krivky.

5. Konkona Sen Sharma:

Konkona Sen Sharma Shourie, veľmi talentovaní bengálske dievča vyzeralo celkom bezproblémový nastávajúca matka. Mnohí z nás by sa mohli týkať nej s minimálnym make-up a nie tak dobre vykonanej vlasy. Ona ukazuje, čo to znamená byť tehotná; aspoň, že to, čo je obraz naznačuje.

6. Padma Lakshmi:

To Top Chef sudca podarilo vyzerať veľmi pekne a tak módne 6 mesiacov tehotná. Nie je veľa celebrít môžu byť gravidné a vyzerať. Trvá to veľa úsilia, aby sa spojili ten správny kostým s make-up a vlasy pre tento verejné vystúpenie.

7. Karishma Kapoor:

Jej dokonalý úsmev robí trik. Jednoduchý outfit aj bez make-upu a môže mať táto dáma vyzerať super horúce tehotná žena všetkých čias. To je, ako za normálnych okolností by sa tehotné ženy obliekajú, jednoduchosť a minimalizmus v celej svojej kráse.

8. Sarah Michelle Gellar:

Krásna dáma sama, sa jej podarí zakryť svoje dieťa naraziť jednoducho perfektne. Nie veľa z nás by nechcel chváliť dieťa ranu, a to je to, ako sa to robí.

9. Amrita Arora:

Slávny sestra Malaika Arora Khan, rovnako ako jej sestra, ona si istý vie, ako sa pozerať módne. Jej žiariace pleť a krásne dieťa bump ukázala, ako rád, že je ísť cez tento krásny fázu v živote ženy.

10. Angelina Jolie:

Nie je to len pút, ktorá robí titulky, ale jej dieťa naraziť príliš. Z večerné šaty proste džínsy a t-krátka, ona určite vie, ako vyzerajú pohodlne počas tehotenstva.

Ako fanúšik, môžeme mať veľa podnetov od našich obľúbených celebrít s tým, ako sa pozrieť očarujúce, aj keď sme ponúkanie s kŕčmi, nevoľnosťou a zmeny nálad.

load...