Starostlivosť o kožu

10 najlepších kozmetických prípravkov k dispozícii

10 najlepších kozmetických prípravkov k dispozícii

Nie je to skvelý pocit, keď ľudia kompliment vám o svoje krásne tváre a chcú mať kožu ako vy? Áno, to je úžasné! Jasné, krásne, aj bodovo bez kože priťahuje veľkú pozornosť a ľudia sú pripravení urobiť čokoľvek, aby sa dosiahla jedného. Ale starostlivosť o pleť vyžaduje veľa práce. Nielen, že nejakú dobu trvať, ale aj peniaze! Musíte si kúpiť tieto produkty pre starostlivosť o pleť, že jo? No, ak ste jedným z tých žien, ktorí hľadajú správny produkt pre starostlivosť o pleť, ktoré vám nezaťaží váš rozpočet, potom ste na správnom mieste.

Dnes som tu s top 10 najlepších sád pre starostlivosť o pleť, ktoré sú navrhnuté tak, aby žiariace a žiarivé pleti. Tieto zostavy nebudú mozgov vrecku, trochu oni vám umožní stráviť svoje ťažko zarobené peniaze na nákup ďalších vecí podobný tej krásne šaty ste videli v obchodaku!

Top 10 Sady Starostlivosť o pleť v Indii:

Tu sú top 10 súpravy pre starostlivosť o pleť k dispozícii na trhu dnes:

1. Nyah Party Glow Kit Starostlivosť o pleť:

Táto sada pre starostlivosť o pleť je ideálny pre udržanie prirodzený vzhľad a lesk vašej pokožky. Všetky produkty v tejto súprave sú vraj bezpečné pre každodenné použitie. Súprava obsahuje zlato Aloe Vera hydrogél Gold Dust odlúpiť masku a Choco Gold Rozjasňujúci peeling.

load...

Cena: Rs. 749

2. Lass Naturals Kit Starostlivosť o pleť:

Udržanie zdravej pokožky, táto sada starostlivosti o pleť je koža hladká, hodvábna a krásne. Je šetrný k životnému prostrediu a je vhodná pre suchú, mastnú a zmiešanú pleť.

Táto sada obsahuje lesk Pack, papája Walnut peeling gél aloe vera a prírodné ružovú vodu.

Cena: Rs. 505

3. Sattvik Organics 24-7 Skin Care Kit:

Chcete chrániť pokožku dvadsaťštyri hodín? Potom to je účinná sada pre starostlivosť o pleť, ktoré by ste mali zvoliť. Chráni pokožku pred škodlivými účinkami slnka, ako aj ďalšie faktory životného prostredia.

load...

Súprava obsahuje doplňovanie nočný krém a Saffron Care zmatňujúci krém, ktorý odstraňuje pigmentácie, škvrny a prebytočnú mastnotu z pokožky.

Cena: Rs. 473

4. Organic Therapie No Marks Kit Starostlivosť o pleť:

To je organický sada starostlivosti o pleť, ktorá ponúka čistú pleť a odstraňuje poškodené kožné bunky, aby sa vaša pleť sviežu a zdravé. Tiež zabraňuje upchávaniu pórov a poskytuje vám kompletné výsledky. Obsahuje tváre Clay, krém a sérum.

Cena: Rs. 710

5. Glotherapeutics Clear Kit Starostlivosť o pleť:

Táto súprava vám poskytuje jasné a žiarivé pleti. Obsahuje Clear Akné čističi, Clear Anti-Blemish Treatment, jasná pleť podložky a Clear Refining Mask.

Cena: Rs. 9500

6. Ajurvédske Kit Starostlivosť o pleť:

Toto riešenie pre starostlivosť o pleť je dodávaný vo forme mäkkých kapsúl, ktoré spravuje vaše vnútornú krásu, ako aj vonkajšie žiara na koži. Táto sada má divy neem, kurkuma a aloe vera, ktoré sú známe pre svoje prínosy pre starostlivosť o pleť.

Cena: Rs. 506

7. Prevage SPF Kit Expert Collection Skin Care:

Táto sada pre starostlivosť o pleť znižuje výskyt existujúcich vrások a sfarbenie kože. To tiež bráni pokožku pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

Produkt je trochu drahšie, ale stojí za to vyskúšať.

Cena: Rs. 6603

8. Avera Kit Starostlivosť o pleť:

Jedná sa o pokročilý kit pre starostlivosť o pleť, ktorá je 100% účinná a zaisťuje úžasné výsledky. Súprava obsahuje Marhuľový peeling, tvár žiara krém cucu H20 a zelené bylinky gél Skin.

Cena: Rs. 1129

9. Astaberry Kit Starostlivosť o suchú pleť:

Výrobky v tejto sade hydrátov a vyživuje pokožku a poskytuje vyvážený tón pleti.

Táto sada obsahuje hydratačný krém, telové mlieko a krém masáž.

Cena: Rs. 299

10. W2 Svadobné Kit Starostlivosť o pleť:

Jedná sa o kompletnú starostlivosť o pleť kit, ktorý je dodávaný s využitím neem a kurkumy, ktorý vám umožní vyzerať čo najlepšie. Súprava má Face Wash, peeling, pleťová maska ​​a hydratačný krém.

Cena: Rs. 645

Takže, čo je vaša voľba? Všetky tieto sady sú úžasné pre vašu pokožku a prísť s cenovkou rozpočet príjemný. Na čo čakáš? Chytiť jeden ešte dnes!

Ste použili niektorý z týchto sád pre starostlivosť o pleť pred? Do podeliť o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...