Starostlivosť o kožu

10 najlepší spôsob liečby homeopatie kožných problémov

10 najlepší spôsob liečby homeopatie kožných problémov

Kto nechce zdravú kožu? Ale dostať tú zdravú pokožku, je oveľa jednoduchšie povie, ako urobí! My všetci trpia kožnými otázkach-niektoré bežné, niektoré nie toľko. Kožné ochorenia závisí na umpteen počtu faktorov, ako je hormonálna nerovnováha, krvné nečistoty, žalúdočných problémoch, atď

Existujú nejaké kožné problémy, ktoré sú rovnako povrchné, zatiaľ čo väčšina ostatných sú spojené s vnútornými problémami. Kožné problémy vplyv na tvár, ruky a iné vystavené časti tela. Liečba je povrchne prostriedkami je práve potlačenie, čo môže viesť k podobným alebo vážnejšie problémy inde, alebo spôsobí, že sa znovu s väčšou intenzitou. Takže najlepší spôsob, ako zaobchádzať s týmito kožné problémy, je zaobchádzať s nimi od svojich koreňov, interne.

Homeopatia je systém medicíny, v ktorom sa ochorenie lieči minimálne dávky prírodných látok. Napáda a lieči príčinu ochorenia bez vedľajších účinkov. Vysporiadať sa s kožným ochorením, ale nielen študuje typ pleti, ale tiež berie do úvahy úplný rozbor mysli, genetických faktorov a stav imunitného systému. Homeopatii jednoducho nejde liečiť symptómy, ale ponorí vnútri tela a berie na príčinu za príznakov.

load...

Homeopatia je účinná pri liečbe rôznych kožných problémov, ako je napríklad ekzém, vyrážky, alergické dermatitídy, vyskytujúce for mu urticaria, psoriasis, lichen planus a ďalšie varianty, plochý lišaj a ďalšie varianty, chronické a opakujúce sa bakteriálne infekcie, chronické a opakujúce sa bakteriálne infekcie, plesniam, vitiligo , akné, lupiny, vypadávanie vlasov a mnoho ďalších kožných ochorení.

Homeopatia Pre Kožné problémy - Top 10 Liečba:

Tu je zoznam 10 najlepších ošetrenie v homeopatii na kožné problémy, ktoré v prípade, nasledovali dá úžasné výsledky. Prečítajte si o to dozvedieť sa viac:

1. Rhus Toxicodendron:

Jedná sa o užitočný liek na liečbu ekzému. V ekzém, koža je pokrytá početnými vezikulárnych erupcií. Príznaky ekzému patrí svrbenie, mravenčenie, opuchy, atď. Tieto príznaky sa zhoršia v noci, v zime a vo vlhkom počasí. Studený vzduch zhoršuje problém. Teplo a hydratačné poskytuje určitú dočasnú úľavu. Má tendenciu zhoršovať a stať sa vyskytujúce for mu urticaria a herpes, ak sa nelieči včas.

load...

Rhus-Tox je veľmi účinné pri kontrole a liečbe tohto ochorenia.

2. Natrum Muriaticum:

Tento liek je tiež na ekzém. Je to nielen lieči ekzémy, ale je tiež známe, že poskytujú úľavu od duševných porúch spôsobených kvôli smútku a sklamania, byť namrzený, prebývanie v posledných nešťastných prípadoch strach z odmietnutia, atď.

3. Graphites:

Je to liek na rad kožných ochorení. Príznaky, ktoré sa liečia vlhké otrhaní erupcie na pokožku hlavy, tvár, ohyby spojov, medzi prstami a za ušami. To tiež lieči popraskané kútiky úst a očí, krvácanie a uvoľňovanie lepkavý, medovitej, husté, húževnatého výboje, atď. Je tiež užitočné pri liečbe symptómov, ako je sucho a svrbenie kože; krehké vlasy, ktorý má tendenciu klesať, a iné takéto príznaky súvisiace.

4. Pulsatilla:

Pulsatilla je prevažne ženský liek. Tento liek lieči vyrážky s bohatou menzes alebo skromných menzes alebo vyrážky kvôli žalúdočným alebo maternice problémy. Hnačka môže tiež sprevádzať tieto vyrážky. Žihľavka, čo je horšie, na začiatku zimy, rovnako ako svrbenie, keď sú vystavené vzduchu, sa tiež lieči týmto liekom. Akné môže byť tiež vyliečiť s Pulsatilla.

5. Sépia:

Ak máte tento bod k herpes, Sepia je liek brať. Tento homeopatický liek lieči príznaky herpetické podmienok okolo ohyboch kĺbov, kolien a členkov, za ušami. Na začiatku je suchý, a potom sa ukáže, vlhké a uvoľňuje výboj. Hnedasté škvrny na koži, žltej škvrny, a pečeňové škvrny sú niektoré z ďalších príznakov. To tiež lieči ekzémy na rukách, rovnako ako suchú, drsnú a popraskanú pokožku. Je tiež dobré pri liečbe psoriázy.

6. Arsenicum:

Je to užitočný liek na mnoho kožných problémov, kde je koža zahustených ako pri chronickej vyskytujúce for mu urticaria, psoriáza a chronické ekzémy. Ľudia, ktorí trpia týmito podmienkami skúseností opuchu spolu s svrbenie a pocity pálenia. To tiež lieči žihľavka a vyrážky.

7. Síra:

Síra je najlepšie známy ako, liek kožné '! To má obzvlášť silný odstredivý účinok, v tom, že prináša prejavy na povrch. Ošetruje horiace zhoršenie vyplývajúce z prania. Vyskytnúť bolesť a svrbenie v záhyboch kože, jej drsnosť a hrubosť je tiež postarané sírou. Svrbenie v pokožke hlavy, padanie vlasov, nedostatočný rast nechtov je niekoľko ďalších príznakov, že síra môže liečiť. To je tiež užitočné v lupienka a ekzémy. To tiež lieči akné.

8. Nitricum Acidum:

Je to jeden z najlepších prostriedkov pre liečbu vredov sa prejavuje hojným granuláciou, členité a kľukato a často zvýšenými okrajmi, vaskulárne krvácanie, pľuzgiere a vredy v ústach, jazyku, pohlavných orgánov, ktoré ľahko krvácajú. Trhliny, bolesti pri pohybe čriev, nadmernou fyzickou podráždenosť, atď, sú ďalšie príznaky kyselina dusičná alebo adresy nitricum Kyselina.

9. Cantharis:

Cantharis sa používa na liečbu popálenín alebo ochorenie kože, ktoré sa podobajú popáleniny. To je tiež užitočné pri liečbe spálení, pľuzgiere, kožné vyrážky a bodnutí hmyzom. Symptómy sa zaoberá patrí tvorbou pľuzgierov a spaľujúce bolesť. V skutočnosti to môže zmierniť bolesti spojené s druhým alebo tretím stupňom popálenín. Ak sa použije na neporušenú kožu, v prípade popálenín, je okamžite zmierňuje bolesti a často bráni pľuzgierov. Ak je koža rozbité, môže podávať zvonka prevarenou alebo destilovanou vodou.

10. Thuja occidentalis:

To homeopatie liek na kožné problémy, je veľmi užitočné pri liečbe problémov, ako sú bradavice, akné, stareckých škvŕn apod To pomáha telu zbaviť sa šupinatá miesta, svrbenie kože a hnedej stareckých škvŕn. Ošetruje pokožku v prípade papulo-vesícula-pustulur erupcií. To tiež lieči nádory, bradavíc epiteliom, névy, carbuncles; vredy, najmä v genitálnej oblasti, pehy, suchá koža atď.

Hlavný účinok Thuja je na koži a pohlavných a močových orgánov. Má špecifickú antibakteriálny účinok, ktorý pomáha pri liečbe akné, čierne bodky, whiteheads atď.

Homeopatia má širokú škálu liekov na liečbu a liečenie kožných problémov a kožných alergií. Existuje mnoho liekov, iné ako 10 vyššie uvedené, ktoré môžu liečiť rad problémov pleti. Každý homeopatia medicína lieči celý rad chorôb. Takže, homeopat prvý preferuje porozumieť mysli, návyky, genetiku a ďalšie ochorenia pacienta a potom predpísať liek na riešenie týchto problémov.

Jediným obmedzením tohto odvetvia medicíny je-time! Homeopatia má svoj vlastný sladký čas na vyliečenie, lebo lieči od samého koreňa. V dnešnom svete, kedy všetko je, instantné ', je tento aspekt treba považovať za nevýhodu. Ale homeopatie lieky sú najúčinnejšie a istá možnosť výstrel liečba, ktorá nielen lieči, ale opravy tela zvnútra.

Takže, ak hľadáte pre liečbu kožu zvnútra, navštívte svojho najbližšieho homeopat! Bude mať odpovede na všetky vaše otázky, no, skoro všetky!

Zostať krásne, zostať zdravý.

Myslíte si, používať homeopatické lieky? Majú pracovať pre vás? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...