Starostlivosť o kožu

10 Musí mať produkty pre ľudí s mastnou pokožkou

10 Musí mať produkty pre ľudí s mastnou pokožkou

Má mastnú pleť ťa dráždi? Ešte akné trhlinami a zits vám zlý čas? Mastná pleť je normálny stav kože, ale má svoju vlastnú sadu zápory.

Takže existujú nejaké konkrétne produkty, ktoré vám môžu pomôcť liečiť mastnú pleť? No, existuje! Chcieť vedieť? Potom by ste si nemali nechať ujsť tento príspevok!

Najlepšie produkty pre mastnú pleť:

1. Primer:

Ak máte mastnú pleť, najdôležitejším produktom v márnosť prípad by mal byť tvár primer. Áno, je to nenahraditeľný make-up produkt, ak si prajete pre dlhotrvajúci make-up. Mastná pleť skĺzne make-up ľahko; Preto si všimnete vyblednutiu, tavenie, pokrčenie a rozmazávanie vašich produktov make-up. Či už sa chystáte na ženský mäkké alebo dramatické make-up vzhľad, je potrebné čeliť náter aplikovaný pred založením. Táto aplikácia zvyšuje životnosť svojich produktov, make-up, či už sa jedná o zvýrazňovač, červenať alebo bronzer. To z nich robí kĺzať lepšie a objaví viditeľne jasnejšie. Všetko, čo potrebujete, je malá kvapka prípravku masírovať a vyhladí pokožku na bezchybný make-up vzhľad.

load...

2. Čistiace:

Väčšina ľudí, ktorí majú mastnú pleť zvoliť tvrdé vzorce, ktoré často zanechávajú pokožku suché a nudné. Oni vyzliecť všetky prírodné oleje z pokožky, takže ho bez života. Namiesto toho by sa mal pokúsiť mierne olej bez čistič jemne očistiť svoju tvár. Čističi by mal mať právomoc zoškrabať hlboké nečistoty z kože, ktorá pôsobí ako prekážka pre svoje skutočnej kráse. Očista režim pomáha predchádzať upchávaniu pórov a break outs.

3. Pleťové masky:

Tvárové masky sú špeciálne vyvinuté pre mastnú typy pleti. Tento výrobok riadi výrobu prebytočný olej na kožu. Sú ľahko dostupné. Ale ak ste niekoho, kto preferuje prírodné recepty na liečbu pokožky bez poškodenia ju chemikáliami, môžete skúsiť domáce pleťové masky.

4. Scrub:

Scrubs pomoc pri exfoliačný kožu z hĺbky, aby sa odstránili odumreté bunky, čierne bodky, čistí póry a iné nečistoty. Potom sa mince hodnotu veľkosti svojho obľúbeného kroviny a jemne pracovať na váš tvár po dobu asi dve minúty. Potom nechajte ju po dobu jednej minúty a opláchnite studenou vodou.

load...

5. Parné:

Elektronický parník je dobrou investíciou pre vašu pokožku. Varenie v pare pomáha otvoriť póry a vyplavuje nečistoty a špinu z pokožky. Môžete tiež použiť misku s horúcou vodou a parou kožu; to bude presne slúži na rovnaký účel. Nalejte horúcu vodu do veľkej misy a udržať svoju tvár nad parou, a zakryť si hlavu uterákom, aby sa zabránilo pary unikať.

6. Vodotesný Kajal A Liner:

Olejové očné viečka sa vytratí a pokrčiť off pravidelné Kajals a vložiek. Takže nech už používate základné tekuté vložka alebo farebné vložky, Kajal ceruzka alebo kvapalné pera, vyberte vzorec, ktorý je vodotesný a rozmazaniu dôkaz. Tieto obaja dobre fungovať na mastnú pleť, pretože sú dlhodobé!

7. Oil-Free Compact:

Bezolejové kompakty kontrolovať lesk, mastnotu a olej na kožu. Prášok formula mattifies kožu okamžite. Tie by mohli zvoliť buď kompaktný tvar alebo sypký prášok. Akékoľvek compact musí byť niečo ľahký, ľahko miešať, poskytuje matný povrch, a tiež zabrániť upchávaniu pórov. Mastná pleť by ľudia mali hľadať nekomedogénny produktov, ktoré bránia pupienkov a čierne bodky, pretože nemajú upchávajú póry.

8. Foundation Minerálne:

Voľba základ pre mastnú pleť je iná úloha. Vždy by ste mali zvoliť ľahký produkty, ktoré nemajú upchávajú póry. Minerálne formulácie sú svetlá na koži, bez oleja a poskytuje matný povrch. Oni tiež poskytujú dobré pokrytie, ponuka SPF, pomoc pri blednutiu kože škvrny a liečiť akné, vďaka ktorým je ideálny pre ľudí s citlivou a mastnú pleť.

9. Oil Blotting Sheets:

Olej blotting listy sú jedným z najlepších make-up produktov pre mastnú pleť. Väčšina ľudí, ktorí máte mastnú pleť použitie zaťaženie kompaktného prášku mattify ich koži. Ale oni sú menej vedomí toho, že to vedie k upchávaniu pórov. Múdra voľba je možnosť rozhodnúť sa pre olej pohlcujúce listov. Pomáhajú pri namáčanie okamžite všetok prebytočný olej a lesk z tváre. Ďalšou výhodou je, že nerobí šmuhy make-up alebo ponechať prípadné zvyšky pozadu na koži. Sú mäkké, hodvábne listy, ktoré sú ľahko použiteľné. Jemne osušte je okolo vášho t-zónu a prípadné olejové oblasti tváre okamžite odstrániť olej.

10. Make-up Nastavenie Spray:

Má vaša nadácia slabnúť ľahko a zanechať oleja na koži? Potom by ste mali kúpiť dobrý make-up nastavenia tváre sprej. Jednoducho nastriekajte niekoľko čerpadiel v nastavení make-up sprej po celej tvári. Pomáha pri trvajúcej make-up takmer celý deň.

K dispozícii budete mať tie najlepšie produkty pre mastnú pleť. Je vaša pleť mastnú taky? Aký je váš obľúbený produkt udržať čerstvým kože a bez obsahu oleja? Dajte nám vedieť v sekcii Komentáre nižšie.

load...