Starostlivosť o kožu

10 jednoduchých trikov, ktoré vám v lete prinesú žiarivú pleť

10 jednoduchých trikov, ktoré vám v lete prinesú žiarivú pleť

Leto je tu v plnej kráse a teraz je ideálny čas na obdiv krásne letné šaty a užiť lahodné sezónne ovocie. Ale leta tiež vyžadujú, aby venovali osobitnú pozornosť na koži vo forme tepla, teplo slnko; horúce vetry spôsobiť vážne poškodenie kože. Kolísanie počasia postihuje kožu zle ktorý robí pleť matný a hrubý. To drsné počasie nielen opaľuje kožu, ale tiež spôsobuje, že póry upchať kvôli nadmerné potenie v kombinácii s špinou a prachom.

Moja koža desí leto, rovnako ako vy. V lete, moja pleť dostane spálené a dáva škaredé opálenie, čo je veľmi ťažké odstrániť. Musíme venovať osobitnú pozornosť na koži a mali prispôsobiť rutinné starostlivosť o pleť v závislosti na ročnom období. Tu je zoznam domáce opravné prostriedky pre žiariacu pleť v lete, zdravé a žiariace pleť v lete.

Ako sa dostať na žiariace pleť doma v lete:

1. Voda terapia:

Nič funguje lepšie ako voda. Voda hasí nielen smäd, ale tiež pomáha odplaviť toxíny a odpad, ktoré sa hromadia v tele. Doprajte tekutinami, ako sú ovocné šťavy, kokosová voda, zelený čaj, cmar alebo len čistou vodou, aby znížilo hladinu tepla a udržať telo v pohode a hydratovanú. Zelený čaj má vysoký obsah antioxidantov, ktoré pomáhajú odstrániť odumreté bunky a protizápalové, anti-karcinogénne vlastnosti zeleného čaju chráni proti rôznym kožných ochorení. Tekutiny tiež pomáha detoxikácii pokožky a zanecháva pokožku jemnú, orosený a jasné.

load...

2. Príjmu potravy:

To, čo jete relácií na vašej tvári. Nespotrebujú moc občerstvenia a slaných výrobkov ako soľ môže mať dehydratačný účinok na organizmus. Zahŕňajú vysoké ovocie obsah vody vo vašej strave, ako je vodný melón, uhorky, pomaranče a šalátu, ktorý vám dá živiny a antioxidanty. Patrí zelená zelenina vo vašej strave, pretože pomáhajú zlepšiť imunitný systém a znižuje hladinu stresu v tele. Ak ste hard core non vegetariánska, pokúste sa ovládať svoj príjem mäsa. Mäso je ťažko stráviteľné a tiež zvýšil telesnej teploty, čo môže viesť k škaredé pupienkov.

3. Krém:

Vždy použiť opaľovací krém, ktorý obsahuje vysoký SPF 30 minút predtým, než vystúpiť na slnku. Opaľovací krém nielen zabraňuje stmavnutie kože a poškodenie kože, ale tiež vás ochráni pred nepriaznivými vplyvmi UVA žiarenia, ktoré môžu viesť k rakovine kože. Znovu použiť opaľovací krém každé dve hodiny a rozhodnúť sa pre vodotesné ochranu proti slnečnému žiareniu. Snažte sa zostať doma počas 10 hodín do 4 hodín, pretože slnečné lúče sú najtvrdšie v tej dobe a môžu mať nepriaznivé účinky na koži.

4. Olúpať:

Prvým krokom k získaniu žiariaca pleť je správne exfoliácia. Hydratačný krém sám o sebe nemôže poskytnúť žiariaca pleť, pokiaľ nie je pravidelne exfoliována. Exfoliácia je nutné odstrániť odumreté kože, ktorý sa nahromadil na tvári a ďalších častiach tela. Použite exfoliačný špongiou alebo masér drhnúť preč mŕtvej kože z tela. Si môžete pripraviť domácu peeling prípravou pastu z ovsených vločiek, mlieka a besan. Jemne trieť tento peeling krúživými pohybmi na celé telo po dobu 3 minút a potom opláchnite. Tento postup opakujte 2 až 3 krát týždenne.

load...

5. Čistenie:

Očistiť svoje koži dôkladne dvakrát denne s kvalitným čistiacim prostriedkom. Ísť na uhorky a aloe vera gél na báze čistiace ak máte aknóznu pleť. Môžete si pripraviť prírodné a efektívne čističmi aj doma. Obyčajný jogurt zmiešaný s medom je dobrý prírodný čistiaci prostriedok, ktorý nielen čistí, ale aj zvlhčuje pokožku. Aplikovať na pokožku a nechajte ju po dobu 10 minút. Opláchnite čistou vodou.

6. Hydratujú:

Bez ohľadu na to, aké je počasie, nikdy nezabudnite hydratujú tvár a telo. Vyhnúť krém na báze oleja a rozhodnúť sa pre vodné báze hydratačný a jemne masírujte na kožu získať jemnú a hladkú pokožku. Najlepší čas dňa, aby hydratujú pokožku je, keď ste ako vystrihnutá zo sprchy a telo je ešte vlhké. Vždy hydratuje pokožku v noci, ako to robí žiaru pokožky a bráni pokožku počas spania hodín.

7. Parenie:

Môžete tiež dať si parný terapiu raz týždenne otvoriť upchaté póry a odstrániť všetky nečistoty, ktoré sa nahromadili v koži. Varenie v pare pomáha, aby pleť jasnejšia a jemnejšia a funguje dobre pre všetky typy pleti.

8. Tónovacie:

Toner zvlhčuje pokožku dobre vyrovnáva hodnotu pH, odstraňuje nečistoty, toxíny, make-up, dáva čistú pleť a osviežuje pleť. Môžete si vytvoriť prirodzený toner sami zmiešaním rovnakého množstva glycerínu a ružovú vodu. Aplikovať tento toner každú noc a uvidíte zníženie pupienky, čierne bodky a iných značiek na koži.

9. Tan:

Si môžete pripraviť domácu masky pre tan odstránenie. Zmiešajte 2 až 3 mandlí, 1 lyžičku limetkovej šťavy a 2 čajové lyžičky mlieka. Ponechajte toto tempo balíček na tvári cez noc a umyte tvár vlažnou vodou v dopoludňajších hodinách. Tým sa odstráni nielen opaľovať, ale tiež vám zdravé žiariaca pleť.

Alebo môžete tiež použiť zmes medu a citrónovej šťavy v rovnakom množstve, aplikovať ju na tvár a nechajte ju po dobu 20 minút. To je jeden z najúčinnejších a jednoduchý liek na tan odstránenie. Môžete tiež použiť uhorky šťavu na tvári, ako to bude neutralizovať a upokojuje pokožku a znižuje vplyv krutých slnečných lúčov.

Make pasta pomocou lyžičky gram múky, čajovú lyžičku mlieka a niekoľkými kvapkami limetkovej šťave. Zmiešajte všetky ingrediencie dôkladne aplikovať na tvár a nechajte pleťová maska ​​po dobu 30 minút. Táto pleťová maska ​​určite prinesie lesk a lesk na tvár.

10. Cvičenie:

Cvičenie pomáha zbaviť toxínov a dáva vám žiariace pleť. Robiť jednoduché cvičenie alebo jóga každé ráno cítiť sa dobre a zostať čerstvé. Ak máte pocit, príliš leniví vymyslieť, chodiť čo najviac, ako môžete - budete mať viac energie, stratiť tých kíl a získajú svieži a zdravú kožu. Cvičenie tiež zvyšuje prekrvenie organizmu a podporuje prísun krvi, ktorá dodáva pleti prirodzený a zdravý lesk. To je najjednoduchšie odpoveď na otázku, ako sa dostať žiariaca pleť.

Tieto prírodné žiariace tipy na koži vám pomôže zbaviť sa všetkých kožných problémov a dá veľkú dôveru v tvár svetu. Takže sa pripravte sa vyťahovať mladší, lepší a žiariace pleť v lete.

load...