Starostlivosť o kožu

10 jednoduchých tipov krásy pre ruky

10 jednoduchých tipov krásy pre ruky

Vzhľadom k tomu, naše ruky sa používajú na realizáciu väčšiny domáce práce, ktoré potrebujú rozmaznávanie a relaxačné vyzerať pekne a hladké! Uvedené sú Desať Sure Shot spôsobov, ako získať tie krásne vyzerajúce ruky.

1. Hydratujú ruky:

Používajte kvalitné ručné hydratačné a aplikovať na ruky aspoň trikrát za deň potom, čo ste ho dôkladne umyť. V lete používať ľahký nemastný hydratačný a v zime sa rozhodnú pre niečo ťažšie, ako telo maslo. Winters tendenciu vysušovať pokožku, takže si môžete urobiť s extra hydratáciu.

2. Rozmaznávajte ruky:

Doprajte si manikúru aspoň raz za mesiac. Vďaka manikúre ruky umyť, exfoliovaných a masírovať. Je to dôkladná výživa, že vaše ruky dostať.

load...

3. Umyte si ruky:

Keď si umyť ruky, aby ste si umyte ruky teplou vodou po celý rok. Príliš horúca voda alebo príliš studená voda má tendenciu k poškodeniu kože. Nikdy nepoužívajte bežné misky mydlo, pretože je krutý na koži a tiež vysušuje pokožku ľahko.

4. Scrub:

Drhnúť ruky aspoň raz týždenne s dobrou exfoliačný činidla, ako sa zbaviť akejkoľvek mŕtvej kože. Nie je čas kúpiť jeden? Urobiť jednu doma. Vezmite čajovú lyžičku každú z jemného cukru a olivového oleja a premiešame dobre so šťavou z polovice limetky. Ak si chcete vyskúšať niečo iné, pridajte jednu kvapku vášho obľúbeného EO a je hotovo! Máte svoj domáci exfoliačný kroviny pripravený.

Tip: Môžete použiť tento peeling bez olivového oleja príliš. Ak ste používali olej, umyte ruky jemným mydlom a vlažnou vodou. Ak ste použil bez olivového oleja, len opláchnuť ruky vo vlažnej vode a osušte.

load...

5. Masáže:

Masírujte ruky v noci po dobu najmenej piatich minút, aby dobrota hydratačné máčať v. Pri veľmi drsných rúk, namiešajte hydratačný s trochou vazelíny tak, aby boli chránené po celú noc.

6. Chráňte svoje ruky:

Keď ste umývanie riadu, záhradníctvo alebo vykonávať akékoľvek práce v domácnosti, ktorá umožňuje vaša ruka interakciu s chemickými látkami, mastnoty a špiny, aby ste zistili, či máte na sebe gumové rukavice k ochrane rúk.

7. Súbor a obloženia:

Keď podáte svoje nechty, súbor je v jednom smere skôr než akciu hojdačka. Vypracovať akčné hojdačka môže vrstvy nechtu oddeliť a ak sa voda nájde cestu medzi týmito nechty vrstvami, môže to viesť k nechtov peeling. Zredukovať svoje nechty aspoň raz za dva týždne, alebo podľa potreby.

8. Farba nechtov:

Keď budete maľovať nechty, vždy použite základný náter, aby vaše nechty nie sú zafarbené. Použitie základné povlak bude tiež pomáhať lak na nechty dlhšie vydrží.

9. Chráňte svoje kožičku:

Používajte kvalitný kožičky krém alebo olej, aby sa zabránilo kožtičku z vyhrubovacích alebo sušenie. Hľadajú alternatívu môžete urobiť doma? Naneste niekoľko kvapiek glycerínu do svojich rúk cez noc aspoň dvakrát týždenne a zmyte vlažnou vodou v dopoludňajších hodinách. Budete prebudiť s mäkšími rukami.

10. Jedzte vpravo:

To, čo jete, je veľmi dôležité. Proteíny, vitamín B, vitamín E doplnky by mali byť súčasťou vášho jedálnička, aby si zdravé, pevné nechty a aby sa vaše ruky vláčne a mäkké.

load...