Starostlivosť o kožu

10 jednoduchých spôsobov, ako môže zelený čaj pomôcť znížiť akné

10 jednoduchých spôsobov, ako môže zelený čaj pomôcť znížiť akné

Ste trpia problémami s akné, pretože z ktorých vaše inak krásna tvár je pokrytá škaredé pupienkov? Worry nie viac, pretože zelený čaj prichádza na pomoc. Ale skôr, než sme sa pustiť do podrobností o tom, ako súvisí zelený čaj a akné, poďme trochu čítať na akné v pozadí príbehu.

Akné je jedným z najčastejších kožných ochorení, kde jazvy, cysty, upchatých pórov atď sú vytvorené na tvár, ramená, chrbát a hrudník. Štúdie ukázali, že tieto odporné jazvy začínajú objavovať v puberte, a ak sa nelieči, sa bude vyvíjať do svojich neskorých 20. Rokov. Existuje niekoľko predpis pilulky a over-the-top lieky a lieky k dispozícii v týchto dňoch na liečbu akné. Ale ak už máte prirodzene sa vyskytujúca látka, ktorá zabráni tvorbe akné a jazvy, potom liečebné metódy sú neprichádza do úvahy.

Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o tom, ako sa môžete zbaviť akné tým, že zvyk pitie zeleného čaju.

Výhody zeleného čaju na akné

  1. Konzumovať zelený čaj vám dá toľko antioxidantov by ste mohli dostať z jedného zdroja. To je preto, že sú bohaté na polyfenoly. To sú chemické zlúčeniny, ktoré jej prepožičiavajú jej antioxidačné vlastnosť. Či už ste si ju interne alebo externe aplikovať, bude efekt byť viac či menej rovnaké. Antioxidanty v boji proti voľným radikálom, ktoré by inak napádajú svoje kožné bunky.
  2. Pre ľudí zdravie vedomej vonku, bez kofeínu zelený čaj je na trhu k dispozícii. Týmto spôsobom, nebudete mať obavy z konzumácie príliš veľa kofeínu. Bude sa jednať o akné zápalom v postihnutých oblastiach efektívne. Dalo by sa DAB zelený čaj sáčok na ploche alebo piť horúci čaj.
  3. Dávajte pozor na svoje inzulínu a hladiny cukru v krvi úrovniach. Dôvodom je, že štúdie ukázali, že čím vyššia je hladina sacharidov, tým viac ste náchylní k týmto kožných ochorení. Chcú znížiť hladinu inzulínu a priviesť ju späť k normálu? Zakúpte si zelený čaj sáčok teraz, pretože štúdie zistili, že jeho úloha pri kontrole hladiny cukru v krvi je hlboká.
  4. Zelený čaj pomáha znižovať vyrážky a jazvy vytvorené v dôsledku tohto stavu pokožky bojom proti zápalom kože.
  5. Tento čaj je tiež známy pre svoje anti-bakteriálne aktivitu, ktorá je veľmi užitočné vo vašom prípade. To je preto, že akné je predovšetkým činnosť baktérií a zelený čaj pomáha pri zabíjaní týchto mikroorganizmov, čím sa zníži ďalšie poškodenie kože.
  6. Existuje určitá skupina hormónov, ktoré môžu pohrávať na koži a spôsobiť také poruchy, ako je akné. Zložky v zelenom čaji majú rôzne molekuly, ktoré sa môžu viazať na tieto pohlavné hormóny, a tým im bráni stať, bioaktívne hormóny '. Z tohto pozorovania, vedci k záveru, že zelený čaj má protirakovinové účinky. To je preto, že hormóny v otázke sú spojené s prostaty a prsníka.
[Čítajte: Use Olivový olej sa zbaviť jaziev po akné]

Ako používať zelený čaj k redukcii akné?

  1. Skrýša stranou ostatné čajové prášky a začať svoj deň s šálkou podivuhodného zeleného čaju. Bolo zistené, z niekoľkých štúdií, ktoré za tri až šesť šálok zeleného čaju denne bude stačiť.
  2. Vždy piť čerstvý zelený čaj.
  3. Ak máte škvrny na koži, môžete skúsiť zelený čaj tváre. Variť kanvicu zeleného čaju a škvrnu čajový sáčok na postihnutú oblasť. Môžete tiež použiť bavlny použiť tento čaj externe. Nechať uschnúť na jeho vlastné a umyte sa studenou vodou.
  4. Môžete tiež pridať trochu zeleného čaju do svojho gél alebo mlieko. Týmto spôsobom budete mať zelený čaj obohatený krása produkt použiť.

Chytiť hrniec a začať vriacou vodou. Zelený čaj a liečba akné sú spojené! Pripravte si zelený čaj a začať svoj deň na zdravé a krásne poznámka každý deň!

load...

load...