Starostlivosť o kožu

10 jednoduchých domácich opravných prostriedkov na dosiahnutie krásnej kože prirodzene

10 jednoduchých domácich opravných prostriedkov na dosiahnutie krásnej kože prirodzene

Kto nemiluje hodvábne hladkú kožu ako naše obľúbené modely časopisov a bollywoodských hviezd? Ale v prvom rade, s našou vyťažených pravidelných životný štýl nie je takmer žiadny čas ísť do salónu a obrovské množstvo peňazí, za ktorú celkové ošetrenie pleti, to nie je možné vždy. Tak prečo nie my sa pokúsime niečo urobiť doma? Naše chladničky a kuchynské linky majú takú veľa užitočných vecí, ktoré sa nám ponúkajú. Prečo nie my obrátiť svoj domov do nášho vlastného osobného salónu?

Naša koža hrá veľmi dôležitú úlohu v posilňovaní našej krásy. Takže držať to zdravé by malo byť naším primárnym motívom pristane. Zdravá pleť nás robí vyzerať mladšie desať rokov, než to, čo sme. Myslím, že sme všetci dámy chcú vyzerať mlado a sviežo. Dnes sa budeme učiť niektoré veľmi jednoduché a ľahké robiť domáce opravné prostriedky, aby sa prirodzene krásnu pleť, ktorá stále žiariace vždy.

Tipy na zapamätanie:

Ešte než sa vrhneme na domáce opravné prostriedky, dajte nám rýchlo sa pozrieť na tieto veľmi dôležité robiť a nerobiť pre bezchybnú pleť:

load...

Čo robiť:

 1. Odstránením make-up úplne pred spaním do postele je v prvom rade krokom k prirodzene žiariace pleť.
 2. Čistiace, tonizujúci a zvlhčujúci našu pokožku je kľúčom k získaniu mladší vyzerajúca pleť.
 3. Exfoliácia je ďalším dôležitým krokom k púšťať preč všetky odumreté bunky, ktoré vyvíjajú v čase. Tak aby bolo miesto, aby drhnúť každý raz alebo dvakrát týždenne.
 4. Používajte opaľovací krém, keď idete von, aby chrániť pokožku pred škodlivými UV lúčmi slnka.
 5. Tvárové masky veľa pomôcť udržať krásnu pleť.
 6. Piť veľa vody a majú zelenej zeleniny a ovocia. Udržuje vaša pokožka prirodzene krásna celoživotné.

Dont je:

 1. Nepoužívajú všetky dostupné na trhu kozmetiky. To môže poškodiť kožu do značnej miery. Ísť na produkty vopred testované.
 2. Nevynechávajte na hydratačný počas leta. Aj keď vaša pokožka nemusí cítiť v suchu, hydratačný je dôležité vyvážiť obsah vlhkosti v koži. Dalo by sa rozhodnúť pre krém na báze vody.
 3. Zabránilo ísť von na slnku medzi 11 hod až 3 hod. To je doba odo dňa, keď sú slnečné lúče sú najsilnejšie a môžu mať nepriaznivé účinky na koži.

Domáce opravné prostriedky získať krásnu pleť prirodzene:

Krásna pleť je každá žena sen. Snažíme sa tak tvrdo a utrácať toľko peňazí v nádeji, aby naša žiariace pleť a žiarivé. Znečistenie a špina, zmeny počasia a chemikálie v našej kozmetike ovplyvňujú našu pokožku do značnej miery. Pokúsme sa teraz na niektoré veľmi jednoduché domáce recepty získať krásnu pleť prirodzene.

Face:

 • Banány robiť skvelú prácu na vašej tvári. Vydlabať vnútorná časť banánu a premiešame s mliekom v miske. Teraz miešať to dobre a masírujte zmes na tvári za krúživými pohybmi po dobu 20 minút až pol hodiny. Opláchnite dobre. Získať toľko žiadaný lesk na tvári v priebehu niekoľkých minút. To tiež pracuje na škvrny a tmavé škvrny.
 • Uhorka je ďalší prirodzený spôsob, ako dať svojej pleti extra lesk a žiarivosť. Olúpať stredne veľkú uhorku a nakrájajte na malé kúsky. Potom zmes týchto uhoriek kúsky a dôkladne zalejeme tento pyré pomocou kusu bavlnenej tkaniny, aby všetka voda kvapká z nej. Teraz nalejte túto šťavu v jasnom fľaše a pridajte dve lyžičky medu v ňom. Použiť túto pastu na celej tvári pomocou malého vatový tampón. Budete prekvapení, s výsledkom.
 • Prírodná maska ​​môže byť pripravená pridaním dvoch lyžíc medu, citrónovou vlákniny a vody v štyroch lyžiciach hliny pre tých, ktorí s mastnou tvár. Maska musí byť aplikovaný na tvár a má byť ponechaná počas pätnástich minút. Teplá voda môže byť použitý neskôr zmyť tváre.
 • Veľmi účinný čistiaci pleťové môžu byť pripravené zmiešaním olivového oleja a soli. Túto zmes používajú jemne olúpať odumretých kožných buniek z tváre. Rovnakého účinku je možné taktiež odvodiť nahradením soli s kryštálového cukru.
 • Pre pigmentáciu a tmavé škvrny na tvári spôsobené slnečným žiarením, mix vaječný bielok a dve lyžičky medu. Zamiešajte až sa dostanete hustú konzistenciu. Použiť túto pastu na postihnuté miesta tváre a nechajte ju po dobu piatich minút. Potom umyte si tvár dôkladne pomocou mierne umývanie tváre. To vám pomôže pri znižovaní vaše pigmentáciu a poskytne mu prirodzený lesk.
 • Pokiaľ máte fúzy, vyskúšať tento jednoduchý prostriedok k zníženiu rastu vlasov na vašej tvári. Squeeze 10 ml citrónovej šťavy do 40 ml medu a prípravu zmesi. Vezmite vatový tampón a túto zmes votrite v smere rastu chĺpkov. Opláchnite po 15 minútach. Dvakrát týždenne opakovať po dobu 2 týždňov a potom ju používať každý týždeň nájsť zlepšenie v tvárovej stave vlasov.

Oči:

Pokožka okolo očí vykazuje prvé známky starnutia. Tu sú niektoré jednoduché prostriedky, ako sa zbaviť tmavé kruhy pod očami a vrásky okolo očí:

 • Jednoducho povedané dve chladné plátky uhorky na oči a relaxovať. To vám pomôže zbaviť opuchnuté oči a bude pracovať aj na tmavé kruhy pod očami.
 • Potato je ďalšie kuchynské prísady, ktoré sa zmenší tmavé kruhy pod očami. Potom sa surové zemiaky, umyť dobre a šupkou ju. Odrezať dva plátky surové zemiaky a umiestniť ich pod očami.
 • Použite kokosový olej, aby sa zabránilo rastu vrások okolo očí. Môžete rub niektoré kokosový olej na vráskavej oblasti palicu robí to na dobu a uvidíte zrejmý výsledok.

Lips:

 • Zmiešajte olivový olej, cukor a med. Šíriť pastu na perách. To z nich robí super soft a nechutí, že zlé!

Telo:

 • Urobte si hrubý pastu 1 zrelý banán, 3 lyžice kryštálového cukru a pár kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja. Jemne masírovať svoje telo s touto zmesou pred osprchovať. Opláchnite teplou vodou.
 • Masáž olivový olej na ruky a nohy a udržiavať ju cez noc, aby sa im dieťa mäkký.

Nasledujúcim prírodné spôsoby pre krásnu pleť, tým aj pre super mäkké a mladšiu pleť celoživotné.

load...

load...