Starostlivosť o kožu

10 efektné make-up, krásy a fitness tajomstvo princeznej Letizie

10 efektné make-up, krásy a fitness tajomstvo princeznej Letizie

Princezná Letizia, španielska kráska, zachytáva čaro hollywoodske divy a pravdepodobne necháva za sebou. Na rozdiel od mnohých iných kráľovských krás (zachytených v palácových šaty a kráľovskej čelenky), ona prijme dokonalý moderný avatara.

Poďme sa pozrieť na 10 účinných make-up, kozmetické a fitnes tajomstvo princezná Letizia:

Tajomstvo krásy:

Keby sme mohli len vziať list out princezná Letizia kozmetickom knihy, my môžeme hľadať v našich silách. Aby vám pomohol von, aby sa reklama uspokojiť všetky kráľovské pozorovateľa tam vonku, sme zostavili tento zoznam princezná je tajomstvo krásy. Pozrite sa na ne!

load...

1. Golden Hair:

Ach áno, to drzá a zvodná žena je skutočne kráľovská! Zmätený, alebo ohromený? Na rozdiel od mnohých iných Royals, rada sa držať tohto storočia. Táto Španielsko princezná Letizia oslňuje svet s sofistikovaný vzhľad svoje dlhé vlasy brunetka. Ona je väčšinou vidieť s rovnými vlasmi otvorené, ale má rád, aby im kučeravý u niektorých večerných akciách tiež. Variety, ako sa hovorí, je korením života a princezná Letizia, či vie, že!

2. Čierna a biela:

Aj keď táto krásna princezná (teraz 41 a mamička 2) vyzerá úchvatne v žiarivých farbách, čiernej a bielej sú svojím podpisom farby. Jej šatník odhalí jej oddanosť voči týmto dvoma farbami. Ona vyplní život v bielej farbe, zatiaľ čo ona napĺňa svet s ňou magické iskry v čiernej farbe. Táto španielska kráľovná vyzerala ako módna diva v deň jej svadby. Manuel Pertgaz, slávny módny návrhár navrhol rôzne šaty pre princezná Letizia, vrátane jej svadobné šaty.

Rovnako ako nás obyčajných smrteľníkov, princezná moc miluje značky. Jej svadobné šaty urobil dojem a bol high-end couture. Bolo tkané hodváb, mal vysoké goliere, a bol vyrobený z čipky. Ona je väčšinou Videli v dĺžke po kolená čiernej alebo bielej bodycon šaty. Na nedávnej akcii v kráľovskom paláci v Madride, vyzerala úžasne v elegantnom čiernom farebnom krajkové šaty.

load...

3. Obuv všade:

Princezná Letizia Španielska je známy ako jeden z najviac módnych kráľovskej hlavy modernej doby. Jej láska k podpätky (čerpadlá, balerínky a topánky na podpätku) nie je neznáme svetu. Stále to jednoduché. Flitre šaty (bodycon i plášťa) je spárovaný s jednoduchými a prostý päty. Na druhú stranu, je prostý šaty spárovaný s flitrami a šumivé podpätky. Princezná Letizia má svoj vlastný ochrannú známku štýl, ktorý je zlosť medzi španielskych žien.

4. Style je o riskovanie:

Najväčšia sila princezná Letizia ako módna ikona spočíva v tom, že sa neboja experimentovať s ňou vyzerá. Prekvapila svet objavil v červenať dlhé šaty (jedným z jej obľúbených návrhárov, Felipe Varela) v roku 2017 na vysokej profilu svadby. Ona je jednou z tých kráľovských módy, ktorí udržujú médiá a ľudí zaneprázdnený svojimi najnovšími módnymi trendmi a mazaný oblečenie.

Make-up tajomstvo:

Áno, to je moderná žena, ktorá je inteligentná, sexy, elegantný a kráľovský. Ona vie, ako ju už ovocnú a žiariaca pleť žiariť ešte viac. Niekto vám povie, že jej je 41? Nie je to vyzerať zrejme zastavil starnutia pred 20 rokmi? Jej koža je prirodzene krásna a ona udržuje ju hľadá aj mladšie s jej make-up triky.

Princezná Letizia je pravidelný návštevník kúpeľov. Pravidelná starostlivosť o tvár, tónovacie a de-stres cvičenie získala táto žena telo zlata. Ona iskrí svoju cestu cez verejné a ľahko si všimol, pre jej vzhľad, štýl a dokonca aj vôňa.

Tu sú niektoré z jej tajomstiev make-up:

  1. Sa zvyčajne používa zelené očné linky (alebo hnedý občas) zvýšiť jas jej šumivých zelenými očami. Ona nikdy prehnaný a jej make-up nikdy neporuší.
  1. Vždy nájdete náznak veľmi ľahké koralov ružové (alebo broskyňovej farby) plniaci lícach. Vyzerá to veľmi prirodzené a mŕtvice sú vždy perfektné.
  1. Dotyk mierne ružovú rúžom (alebo možno lila občas) robí pery vyzerajú pohľadnice perfektné. Hoci tento kráľovský dáma má rád, aby to nahlas na formálne zasadnutie.

Fitness tajomstvo:

  1. Verili by ste, že matka dvoch detí sa stále skaly v dokonalom tele? No, budete musieť po pohľade na princezná Letizia! Ona zobrazuje dokonalé telo, ktoré môže objať každý outfit. Zdá sa, že jej láska pre rôzne športy, ktoré udržuje jej telo v kondícii.
  1. Ona je zvyčajne videný snaží ruky pri tenise, lyžovaní a plachtenie. Táto nádherná žena drží dobrodružnú výhľad k životu a rozhodne nie je plast žena.
  1. Princezná Letizia je štýlová ikona v každom slova zmysle. Ale jej šatník, make-up a účes sám nerobia z nej diva! Ona je inteligentná a nezávislá žena, a že prispieva k jej kráse.

Páčilo sa vám tento článok? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...