Starostlivosť o kožu

10 Ayurvedic krásy tipy pre pupienky

10 Ayurvedic krásy tipy pre pupienky

V súčasnej dobe je veľmi dôležité, aby chytré voľby, pokiaľ ide o starostlivosť o pleť. S umpteen možnosti vám pomôže vysporiadať sa s kožnými problémami, Ayurveda je určite jeden z nich.

Za tie roky, táto metóda nám dal rôzne holistické a jednoduché spôsoby, ako riešiť rôzne kože a problémov súvisiacich s vlasmi. Jeden bežné a veľmi dráždivé kožné problémy prichádza v podobe vyrážok, dalo by sa povedať, že sú najhorší nepriatelia pre každé dievča.

Tak, na liečbu akné, použiť Ayurveda pretože obsahuje jednoduché, účinné a základné prostriedky. Ajurvédske ošetrenie pre tvár, telo i myseľ vám pomôže dosiahnuť najlepšie výsledky. Bez ohľadu na to, čo liekom, ktorý používate, vždy na pamäti, ak je vaša pokožka je citlivá na jeden alebo niektoré z aktívnych prírodných zložiek, potom by ste sa mali vyhnúť použitie týchto nápravných opatrení a rozhodnúť sa pre niečo iné miesto. Pokiaľ si vybrať tie správne ingrediencie a pravidelne uplatňovať tieto opravné prostriedky, potom budú výsledky vynikajúce.

load...

Ajurvédska Liečba Pimples

Tu sme sa poskytnúť vám niektoré z najviac odporúčaných základných Ajurvédske domáce opravné prostriedky pre akné:

Tieto jednoduché kozmetické tipy pre pupienkov vám pomôže dosiahnuť jasné, krásne a nádherné pleti.

1. Basil alebo Tulsi pasta:

Tulsi pasta je skvelý spôsob, ako sa zbaviť vyrážok, keď ho používate v pravidelných intervaloch. Ak sa nemôžete dostať čerstvú bazalku, potom si môžete vziať fľašu sušené listy bazalky z miestneho nákupného centra a strmé, takže v teplej vode asi 2 - tak, že pasta môže byť tvorený 3 lyžičky a použiť ho na tvári po dobu asi 10 minút pre 4 - 5 krát týždenne.

load...

2. Honey a citrónová šťava:

Zmes medu a citrónovej šťavy je jedným z jednoduchej, ale efektívne domáce kozmetické tipy pre liečbu pupienkov. Zmiešajte 1 polievková lyžica medu s 1 polievková lyžica čerstvo vylisované citrónovej šťavy a aplikovať ho na pupienky, ako aj na miestach vynechal od pupienkov. Nenechajte sa však vzťahovať na zvýšených pupienky, pretože to môže spôsobiť vážne pálenie. Ďalej po dobu 10 minút a opláchnite vodou, zatiaľ čo budete pokračovať tento 5 - 6 krát týždenne, ste povinní nájsť efektívne výsledky.

3. Suchý pečienka Škorica a med:

Môžete ľahko suché pečené škorice alebo dalchini, jemne rozomelú, aby ho použiť pre pupienkov. Make pasta zmiešaním škorice s medom a aplikovať ju najmenej 5 - 6 krát týždenne po dobu asi 10 až 15 minút pred umytím.

4. Margos alebo Neem Listy:

Neem listy sú ideálne pre liečbu akné. Zmiešajte neem listy a aplikovať na cieľové pupienkov. Ak sa nemôžete dostať čerstvé Neem listy, pokúsiť sa získať nejaké sušené ukrývajúcich Neem listy, strmé po dobu 10 minút v teplej vode a používať vo forme pasty.

5. Sezamové semienka:

Zmiešajte sezamové semienka, ak používate semená, namočte cez noc a potom sa do jemnej pasty alebo pomocou ľahko dostupné prášok. Udržať je na dobu 10 minút a uvidíte ten rozdiel.

6. Potato:

Môžete tiež použiť zemiaková šťava / plátok / nastrúhaný zemiak priamo na vašich vyrážok. Udržujte lepkavá šťava zo zemiakov na tvári po dobu 10 minút alebo viac a potom zmyť. To dáva prirodzený mierne bieliace žiara na koži.

Poznámka: - Môžete sledovať rovnaký postup s paradajkovou šťavou.

7. Mint:

Namočte niektoré mäty a podať novú pastu, pretože to má kvalitu poskytovať chladenie a sťahujúci účinok na kožu. Pupienok je tvrdohlavosť zníži a zníži tiež čo do veľkosti. Pravidelné užívanie tohto ajurvédskej medicíny pre pupienkov pomôže jeden zbaviť pupínek značiek taky.

8. Muškát:

Muškátový oriešok alebo jaiphal je skvelý korenie, ktoré môžu byť použité na riešenie problémov pupienok. Aby sa do jemného prášku, používať ho s vodou alebo mliekom v podobe paste.Let to na dobu 10 minút prevádzky pred praním ju.

9. Klinček:

Môžete uzemniť niektoré Klinček rovnakým spôsobom, ale obsah klinčekový olej v ňom môže dať obrovskú pálenie pri použití v sťažených pupienkov. Použitie s mliekom alebo vodou vo veľmi menšom množstve a otestovať ho na opravu pred podaním žiadosti o hlavných oblastí, na tvári.

10. Raw Papaya:

Veľkú lepkavá Ajurvédske liečba akné a vyrážky je biele mlieko, ktoré vychádza z kože surového papáje a použiť ju na celú tvár. Hoci to je lepkavý, ak ho používate pravidelne, to môže robiť zázraky.

Môžete postupovať podľa týchto základných krokov aj doma, aby sa zabránilo a zníženie pupienky:

  • Zachovať svoju tvár čisté vždy off nečistoty a olej.
  • Dbajte na to, aby ste sa nedotkli a poškriabaniu pupienkov.
  • Uistite sa, že používať čisté uteráky, zatiaľ čo otrel svoju tvár ako špinavé a nehygienické uteráky môže zhoršiť akné.
  • Uistite sa, že vankúš použiť má čistý kryt, ktorý je prať v pravidelných intervaloch.
  • Použiť nekomedogénny make-up a starostlivosť o pleť produkty, ktoré sú bez vône.
  • Jesť zdravé potraviny a vyhnúť sa všetkým mastnú a nezdravé.
  • Uistite sa, že sa očistiť, hydratujú, hydrát a kroviny na pravidelných intervaloch.

load...