Noviny

Zvedavý prípad mrazeného citróna

Zvedavý prípad mrazeného citróna

Zing, pikantné a chuť, ktorá je úplne nažive! Citróny sú jedným z tých citrusových plodov, ktoré sú najviac miloval každý. Či už je to limonáda alebo vápno kľúč koláč, či už sa jedná o zálievka alebo pod tlakom, ozdobu na vrchole, citrón je hrdinom všetkých týchto pokrmov. Premýšľali ste niekedy, čo zmrazenie citrón mohol robiť? Budete sa diviť, čo sa chystáte čítať ďalej.

Prečo by ste mali pohnúť citróny?

Citróny obsahujú limonoids ktoré sú) prítomný vo všetkých citrusových plodov, a, b) sú zlúčeniny, ktoré pomáhajú brániť a oneskorenie ER + a ER-bunky, ktoré sú zodpovedné za rakovinu prsníka. No, tak jednoducho, ako som to povedal, je pravda. Výskum a štúdie uvádzajú, že konzumácia citrusových plodov je veľmi užitočné pri prevencii rakoviny prsníka. Ale to nie je len džús alebo mäso z ovocia, ktorá pomáha, ale celé ovocie, skin, ktorý má obrovské výhody. To ma privádza späť k prečo citróny by mali byť zmrazené. Zmrazenie citróna ako celok pomôže nastrúhame kôru krásne, bez zničenia mäsa, ktoré by mohli byť použité pre ďalšie jedlo. Alebo ak sa rozhodnete skartovať celý zmrznutý citrón, bude vám veľkú konzistencie, ktorá sa ľahko len posypeme každé jedlo, polievku, cestoviny, zmrzlinu alebo dokonca šalát. Samozrejme, bude to úplne povzniesť chuť pokrmu, pričom sa vám celý rad zdravých výhod.

Prínosy pre zdravie citrón:

Citróny zmeniť chuť pokrmu - slaná alebo sladká - k lepšiemu. Ale vedeli ste, že pomocou citróna ako celok, s kôrou, má asi päťkrát až desaťkrát viac vitamínov ako šťavy. Vzácny šupkou, že by sme vypísať do odpadkového koša, sa bez váhania vôbec, tiež pomáha zbaviť toxínov z nášho tela, a so životným štýlom, ako je tá naša v tento deň a vek, ako sa zbaviť toxínov je nutnosťou. Ale príbeh nekončí. Istá, že som čítala, že citróny pomáhajú ničiť rakovinové bunky, ale vedeli ste, že citróny sú desaťtisíckrát silnejší ako chemoterapia, pokiaľ ide o zabíjanie týchto smrtiace rakovinové bunky? Mnohé testy preukázali, znovu a znovu, že citróny môže zničiť a zabiť malígnych buniek z viac ako 12 rôznych druhov rakoviny, vrátane tých z hrubého čreva, prsníka, pľúc, pankreasu, prostaty, len aby sme vymenovali aspoň niektoré. Jedná sa o skryté skutočnosť vďaka tým, ktorí chcú, aby milióny dolárov tým, že vytvorí syntetické látky toxické lieky. Ale je to na sto percent pravda, že chutné citróny sú oveľa účinnejšie než chemoterapia a prostý nebezpečných vedľajších účinkov. Beda tým, čo sú vonku, aby sa zisk z niečí choroba!

load...

Citróny majú tiež úžasné účinky na cýst a nádorov, ktoré sú veľmi časté problémy dnes. Dá sa povedať, že citróny pomôcť liečiť takmer všetky druhy rakoviny. Citróny sú tiež anti-mikrobiálne, anti-bakteriálne a anti-hubové a prispieť k boju proti všetky druhy červov, parazitov a infekcií. Sú tiež známe regulovať krvný tlak. Sú antidepresíva a tiež pomôcť pri znižovaní stresu a liečiť nervové poruchy.

Chystáte Natural je vždy najlepšie riešenie:

Nie je to pre vás ťažké si uvedomiť, že rovnako prirodzené ako sa dostanete, môžete znížiť vedľajšie účinky. Príroda a jej štedrosť sú úžasné. Chce to trochu viera a trpezlivosť zmraziť citróna a pridajte ju k väčšine, ak nie všetky, z vašich jedál. Je to proste tak jednoduché, a potom zabudnúť na liečenie nádoru, budete skutočne podarí zabrániť úplne. Je to stojí za vyskúšanie určite. Niečo zachrániť svoje zdravie a aby tieto drahé lieky na hanbu!

load...