Noviny

Top 9 Probiotické nápoje k dispozícii

Top 9 Probiotické nápoje k dispozícii

Keď počujeme baktérie slovo, okamžitá myšlienka, ktorá príde na našej mysli, je to nezdravé a ochorení spôsobuje agens. Väčšina z nás si nie sú vedomí skutočnosti, že existujú určité baktérie, ktoré sú prospešné pre naše zdravie a ich spotreba môže zlepšiť celkový zdravotný stav. Pro-biotické sú jedným z týchto baktérií.

Svetová zdravotnícka organizácia a Organizácia pre výživu a poľnohospodárstvo definovali probiotiká ako "živé mikroorganizmy, ktoré pri podaní v primeranom množstve udeľujú zdravotný prínos na hostiteľovi". Naše črevá obsahujú viac ako 100 miliónov organizmov, ktoré váži viac ako kilogram. Niektoré z nich sú prospešné, zatiaľ čo iné sú škodlivé.

Je potrebné udržiavať správnu rovnováhu mikrobiálne populácie, pre zabezpečenie dobrého zdravia. Probiotiká hrajú dôležitú úlohu v udržiavaní tejto rovnováhy zvýšením množstva prospešných baktérií a minimalizáciu škodlivých baktérií. Tak, to bráni telo proti útočiť patogénov a umožňuje správne trávenie a vstrebávanie živín.

load...

So zvýšenou povedomie o zdraví a zdravej výživy, popularita probiotických nápojov rastie. Jedná sa v podstate, nápoje na báze mlieka, ktoré majú konzistenciu podobnú mlieka. Tie sú často považované za pitnú jogurtov. V súčasnej dobe sú k dispozícii v širokej škále príchutí v obchode svojho najbližšieho kupca je.

Najvyššie 9 Probiotické nápoje

Nižšie je uvedený zoznam niektorých z najzdravších probiotických nápojov, ktoré môžete zvážiť začleniť do svojho jedálnička:

1. Yakult:

Tento lahodný probiotický nápoj Yakult pomáha zlepšovať funkciu čriev a buduje imunitu. Pripravuje sa z práškového odstredeného mlieka, cukor, glukóza, prírodná príchuť, vodu a asi 6,5 miliardy prospešných baktérií (Lactobacillus Shirota caseistrain). Má citrusovú príchuť. Denná spotreba tohto nápoja môže zvýšiť množstvo užitočných baktérií v čreva, ktoré zlepšujú trávenie a črevnú pohyb. To tiež zlepšuje vstrebávanie živín na posilnenie svojej prirodzenej obranyschopnosti. Dnes je populárny nápoj s viac ako 30 miliónov ľudí vo viac ako 30 krajinách, vrátane Indie ju konzumovať každý deň!

load...

2. Dobrý Brucho:

Ak ste trpia žalúdočnú nevoľnosť v dôsledku potravinovej citlivosť, potom Good Belly je tou pravou voľbou pre vás. Tento vynikajúci probiotický nápoj sa skladá z živých a aktívnej probiotických kultúr, ako je napríklad Lactobacillus plantarum 299v (LP299V®), jeden z najvýznamnejších probiotických kultúr na trhu k dispozícii. Na rozdiel od väčšiny probiotických nápojov, dobré brucho nápoje sú mliečne výrobky zdarma, sójová zadarmo a úplne vegan a potešenie pre tých, ktorí majú radi osviežujúcu chuť šťavy. Prichádzajú v rôznych originálnych chutí, ako je mango, jahoda, citrón zázvor, kokosová voda, granátového jablka, černice, brusnice melón, tropické oranžovej, mrkva zázvor atď dennej spotrebe tohto nápoja podporuje zdravé trávenie.

3. Za Berry:

Okrem Berry-študent vzorca je v podstate vo forme prášku proteínový nápoj obsahujúci organických bobúľ. Je nízky obsah kalórií, ale bohaté na antioxidanty, enzýmy a probiotiká. Medzi jeho prínosy patria prevenciu zápalu, zlepšenie reakcie na stres zvýšenej podpore nadobličiek, zvýšená energia, lepší duševné jasnosť, ochranu buniek pred poškodením kyslíka, zdravšie pleť a posilniť imunitný a tráviaci systém. Byť bohatý na antioxidanty, ale tiež pomáha chrániť pred poškodením voľnými radikálmi. Tento nápoj je k dispozícii on-line na amazon.com.

4. Dan Aktívne:

Dan Active od Dannon je jedným z najpopulárnejších mliečnych nápojov v USA je k dispozícii aj v rôznych chutí, ako vanilka, jahoda, broskyňa, granátové jablko bobule, čučoriedka a zmiešané bobule alebo ľahkého granátového jablka bobule. Tento nápoj pomáha posilňovať obranyschopnosť organizmu, čím sa zlepší vaša odolnosť voči infekciám. To je široko dostupné v obchodoch za 3,1 oz. Fliaš.

5. PRE Probiotické Enhancer:

NMN

Tento organický džús by Pre je k dispozícii v rôznych príchutiach a je vhodný pre ľudí všetkých vekových kategórií. To podporuje trávenie tým, že podporuje zdravú tráviaci rovnováhu a uľahčuje rast prospešných baktérií už prítomných v tráviacom trakte. Zvýšenie probiotík zlepšuje odolnosť proti škodlivým baktériám a posilňuje imunitný systém. Tento nápoj je k dispozícii na internetovom obchode Amazon.

6. Kyo-Dophilus Prášok:

To probiotický nápoj podľa Kyolic Odporúča sa počas a po absolvovaní lieky a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Jeho výhody patrí vylepšený imunitu a tráviaci systém a celkovej pohody. Je k dispozícii vo forme probiotického prášku, ktorý je bez konzervačných látok, sodíka, cukor, lepok, kvasnice, mlieko a umelých farbív a príchutí. Môžete posypať ho na jedlo alebo do nápojov. Je k dispozícii vo vašom miestnom obchode s potravinami v 3,1 oz. Fliaš.

7. PHD 2 Go Probiotické Nápoj:

Tento nápoj by PHD Probiotické Zdravie Daily obsahuje vynikajúcu rovnováhu bobule a citrusových príchuťou. To sa skladá z 6 probiotických kmeňov, 20 miliárd CFU a 3 g Pre-biotický vlákien v jednom paketu. Tvrdí, zdravotné výhody, ako je posilnenej imunity, zdravý tráviaci systém, lepší celkový zdravotný stav. Je k dispozícii vo vašich potravín alebo obchodoch so zdravou výživou v 10 oz. Fľaše a balíčky s práškom. Avšak, práškové balíčky obsahujú len 10 miliárd CFU.

8. Cocobiotic:

Cocobiotic Body Ekológia je prírodná kvasený nápoj pripravený z mladých kokosových orechov a je bez lepku. Jeho výhody zahŕňajú zlepšenie trávenia a pečeň čistenie, zníženie cukru chute a zvýšenie energie. Pre dosiahnutie lepších výsledkov sa odporúča piť 4 unce tohto nápoja s každým jedlom.

Friendly Flora 9. Doktor je Enhanced Mikrobiálne Tekutá Probiotiká:

Toto probiotikum nápoj tvrdí detoxikáciu, chudnutie a zlepšenie pohody. Je to výhodné najmä pre tých, ktorí trpia autizmom, ADHD a kognitívnych porúch. Obsahuje niekoľko rôznych probiotických kmeňov a phototropic. Vždy je lepšie poradiť sa s lekárom a diskutovať prínosy probiotických nápojov pred ich použitím pravidelne.

Vyberte si svoj obľúbený nápoj probiotickú dnes a nastaviť sami na zdravú trati. Zanechať svoje pripomienky a návrhy ostatných nápojov, ktoré ste si vedomý.

load...