Noviny

Top 9 penových valcov pre bežcov

Top 9 penových valcov pre bežcov

Ste milovník fitness, ktorí by chceli, aby sa vaše svaly zdravý a silný? Potom na rozdiel od vášho fitness režime, môžete sa pozrieť na penové valčeky, ako dobre!

Na tomto liste, ste premýšľal, aké sú najlepšie penové valčeky na trhu k dispozícii? Tento príspevok má vás vzťahuje. Čítajte ďalej!

Čo je Foam Rolling?

Pena Rolling je self-myofasciálne uvoľnenie (SMR), technika, ktorá športovci a fyzickej terapeuti použiť na obmedzenie hyperaktívneho svaly. Môžete presunúť valček pod každú svalovú skupinu, kým nenájdete ponukovú plochu a udržiavať tlak na to, aby zmiernenie bolesti a zápalu. Odborníci sa zhodujú, že penové valčeky majú rovnaké účinky ako hĺbkové masáže.

load...
Takže, tu je naša kolekcia špičkových penových valčekov pre bežcov:

1. Iso Solid Trigger Point Foam Roller

Isosolid Trigger Point pena Roller je odolný pena valec, ktorý odoláva konštantný a ťažké použitie. Unikátna konštrukcia umožňuje priestor pre cielené masáže.

Cena: Rs. 1799

Môžete si kúpiť tu: http://www.amazon.in/Iso-Solid-Trigger-Point-Roller/dp/B00HVW483U/ref=sr_1_2?s=sportskeywords=foam+rollers

2. Iso Solid 45X15CM HLAVNÉ EVA PILATES MASÁŽ hraničný bod FITNESS YOGA penovým valčekom

Isosolid Trigger Point Foam Roller je vyrobená z EVA peny a jedinečné matrice a dizajnu Distrodensity Zone vám zaistí hlbokú masáž.

Cena: Rs. 1199

Si môžete kúpiť tu: http://www.amazon.in/Iso-Solid - 45X15CM-PILATES-MASÁŽ / dp / B00SIZTQTA / ref = sr_1_1 s = sportskeywords = pena + valec

3. IsoSolid 36 "EPE Foam Roller

Perfektný spoločník Myofascial vydanie, IsoSolid 36 "EPE pena Roller je dobrý spôsob, ako k masáži svalových skupín a úľave od bolesti svalov. Nutnosť použitia produktov pre bežcov a fitness nadšencov.

load...

Cena: Rs. 1799

Si môžete kúpiť tu :? Http://www.amazon.in/IsoSolid - 36-EPE-Foam-Roller / DP / B00I7XLVT6 / ref = sr_1_3 s = sportskeywords = pena + valčeky

4. Športové VMG penovým valčekom (24 palec) / jogy Pena Roller

Pena Roller z VMG môže pomôcť zlepšiť svoj výkon a znižovať bolesť svalov. Pena valec je ideálny pre cvičenie, ako je telo valcovanie a pilates.

Cena: Rs. 1700

Môžete si kúpiť tu: http://www.amazon.in/VMG-Sports-Foam-Roller-Inch/dp/B00OOWRQ2A/ref=sr_1_6?s=sportskeywords=foam+rollers

5. Reebok Tube pena Roller, 38cm

Pena valec z Reebok je jedným z tých najlepších, ktorí chcú medzi našom zozname. Valec je dual-farebný, šedej a zelenej, a je pomerne odolná. Teraz vykonáva svoje rutiny s valčekom.

Cena: Rs. 3778

Si môžete kúpiť tu: http://www.amazon.in/Reebok-Tube-Foam-Roller - 38 cm / dp / B00O4BPMZY / ref = sr_1_8 s = sportskeywords = pena + roller

6. Adidas Foam Roller

Tento Roller Adidas Pena pre bežcov športové pevný vnútornej nádoby, ktorá vám umožní vrátiť a masáž hlbšie ako mäkkými kolieskami. Pomáha liečiť poškodenie mäkkých tkanív.

Cena: Rs. 3110

Môžete si kúpiť tu: http://www.amazon.in/Adidas-ADAC11501I-Foam-Roller/dp/B00EVNXN6A/ref=pd_sbs_200_6?ie=UTF8&refRID=0H5CD8AFJJ7VDD3ADKZT

7. Short Round Foam Roller

Tento Reebok krátky okrúhly penový valček peny odolné proti opotrebeniu a nestráca svoj tvar ako ostatné valčeky. Čím kratšie valec umožňuje prístup ku všetkým svalových skupín a poskytuje lepšie masáž ako ostatné valčeky. Protišmyková plocha je ľahko umývateľný a tiež konštrukcia s uzavretými bunkami, ktorý zaisťuje penové valčeky udržiavať svoj tvar po celú dobu používania.

Cena: Rs. 2339

Môžete si kúpiť tu: http://www.amazon.in/Reebok-Sports-Short-Round-Roller/dp/B00P2L4UUS/ref=sr_1_12?s=sportskeywords=foam+rollers

8. Čo-Fit W 1810 penovým valčekom 90 cm

Co-Fit W 1810 penovým valčekom poskytuje protišmykový povrch, ktorý je umývateľný, a konštrukcia s uzavretými bunkami je zaistené, že valec udržuje svoj tvar v priebehu použitia.

Cena: Rs. 2450

Si môžete kúpiť tu :? Http://www.amazon.in/Co-Fit - 1810-Foam-roller-modrá / DP / B00K2N90FQ / Ref = sr_1_10 s = sportskeywords = pena + valčeky

9. Trigger Point Performance - Grid revolučný Foam Roller S SMRŤ-CORE Level 1 DVD (oranžová)

Trigger Point Performance - Grid revolučný Foam Roller s SMRŤ-CORE Level 1 DVD (oranžová) je najlepší penový valček pre bežcov na našom zozname. Nielen, že dostanete mriežky valec, ktorý je umývateľný a odolný, môžete tiež získať cvičenia DVD, ktorý predstavuje všetky pohyby začiatočník. Ak hľadáte pre spustenie pena valcovanie, vyššie uvedené riešenie je najvhodnejšie pre vaše potreby.

Cena: Rs. 9620

Môžete si kúpiť tu: http://www.amazon.in/Trigger-Performance-Revolutionary-Roller-SMRT-CORE/dp/B003X4BMFW

Jedná sa predovšetkým o penové valčeky pre bežcov! Tak prečo čakať? Objednať penový valček dnes a začať cvičenie. Post-jog vychladnúť rutiny bude oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie pomocou penového valčeka. Myslíte si, používať jednu? Povedzte nám o svojich skúsenostiach a tu nám svoje návrhy. Zanechať komentár nižšie.

load...