Noviny

Top 9 kliniky liečby vypadávania vlasov v Dillí

Top 9 kliniky liečby vypadávania vlasov v Dillí

Hľadá najlepšiu liečbu vypadávanie vlasov kliniky v Dillí? Ak áno, potom sa dajte nám predstaviť vám prvej desiatke vlasy kliník, ktoré budú určite vám ísť. Oni sú uznávané a dobre známe inštitúcie. Niektoré z nich boli ocenené za svoje brilantné služby rovnako.

Chceli by ste vedieť, aké sú? Čítajte ďalej!

Najvyššie 9 kliniky pre vypadávanie vlasov zaobchádzanie v Dillí

1. Doktor A klinika

Jeden z najlepších vypadávanie vlasov ošetrenie v Dillí možno vykonať len pri doktor klinike. Tu nájdete veľké množstvo zariadení sú k dispozícii máte plne k dispozícii. Tieto procedúry sú vykonávané profesionálmi a odborníkmi, ktorí majú niekoľkoročné skúsenosti. Tie by nemali byť jedinou návštevu tohto kliniku, pretože už majú hustú počtu zákazníkov a klientov ročne. Dokonca aj niektoré z najväčších osobností v krajine naďalej navštevovať miesta.

load...

Adresa: B - 104, Ground Floor, Chittaranjan Park, New Delhi, Delhi - 110.019 Number: 011-4131 5125

2. Sareen Hair Clinic

Či už je to transplantácia vlasov alebo vlasy ošetrenie strata, Sareen Hair Clinic je dobre známy vďaka svojej odbornosti a brilantné servisný tím. Ponúka tiež študenti akadémie kurzy s certifikátmi. Navyše, ak hľadáte pre ošetrenie laserom alebo vlasov liečby znovu rásť, táto klinika by bolo ideálne. Spoločnosť bola založená v roku 1980, Sareen je populárny dodnes, pretože jeho účinnosť a horiace ambícií.

Adresa: CU - 72, Pitampura, New Delhi, Delhi - 110001 Number: 011-2734 7346

3. Dr Prabhash je kozmetická chirurgia

U kozmetické chirurgické kliniky doktora Prabhash, budete mať jemné možnosť zaobchádzať so všetkými problémami, ktoré súvisia s vlasmi. To zahŕňa pokožku hlavy i. To má jedny z najlepších vlasových expertov z celej krajiny, a ak sa prihlásite na ich internetových stránkach, narazíte na veľké množstvo svedectvo určených práve pre nich. V skutočnosti je to chirurgická klinika je známa pre svoje vlasy, kožu a genitálií ordinácie.

load...

Adresa: B - 20, Nákupné centrum (Behind pošty a za matkou Dairy Booth) Tagore záhrada, New Delhi, Delhi - 110027 Počet: 011 - 4501 9453

4. Provelus Hair Transplant Clinic

Transplantačnej klinike Provelus Hair bola založená v roku 1980 a je populárny dodnes, pretože jeho estetických schopností a odborníkov na svetovej úrovni. Jednalo sa o prvý transplantácie vlasov centrum v Indii a špecializuje sa len na liečbu súvisiace s vlasmi. Povesť tejto kliniky sa neobmedzuje len na Indiu, ale aj v niekoľkých ďalších krajinách, ako je Veľká Británia, USA, Nemecko, Srí Lanky, Bangladéša a Nepálu.

Address: 10th Floor, 1001, Padma Tower - 1, Rajendra Place, Pusa Road New Delhi, Delhi - 110.008 Number: 011-4520 1001

5. Dr Mayank klinika

Dr Mayank je transplantácia vlasov kliniky je ďalším dobre známym miestom, kde by sa mohol pokúsiť liečiť všetky druhy problémov vlasy - vrátane plešatosti a vypadávanie vlasov. Je súčasťou Radiance kozmetické centrum, čo znamená, že môžete nájsť niekoľko ďalších zariadení, ktoré sú tu dostupné.

Adresa: Radiance Cosmedic Centre S - 329, Greater Kailash-ii, Delhi, Clinic-ii, BE - 106, Janakpur, Near Meera modle škola New Delhi, Delhi - 110.058 číslo: 085278 44462

6. AK kliniky

AK kliniky je najlepšie známy dnes pre transplantácie vlasov ošetrenie u mužov i žien. Má brilantné vypadávanie vlasov liečbu pre ľudí všetkých vekových kategórií, a je dodávaný s brilantnou medikamentózna terapia spolu s liposukcia zariadení. Ak ste doteraz rezervovať schôdzku, nemôžeme myslieť na niečo, čo by ste mali mať od nej.

Adresa: M - 20, Greater Kailash 1, U M Block Market, New Delhi, Delhi - 110048 Počet: 078385 99227

7. Planet Of vlasy klonovanie

Planéta vlasov Klonovanie má jedny z najlepších odborníkov na vlasy a poradcovia z celej krajiny. Bez ohľadu na to, čo ste hľadali, ak to súvisí s vlasmi, je to klinika musíte navštíviť. Ak chcete, vlasy tkanie alebo vlasov lepenie alebo dokonca stanovenie vlasy, odborníci tu sľubujem vám poskytnúť tie najlepšie služby.

Adresa: 254 A - 1, Press Enclave Road, Opp. Max Hospital Saket, Hauz Rani, Malviya Nagar, New Delhi, Delhi - 110.017 číslo: 098997 46489

8. Lekári starostlivosť India

Na Lekári Starostlivosť o Indii, stretnete niektoré z najviac profesionálnych a dobre skúsených lekárov, ktorí môžu liečiť problémy, vypadávanie vlasov vo veľmi kratšiu dobu. Nielen to, ale tiež poskytnúť vám vynikajúci transplantácie tela vlasov a ďalšie služby by ste určite chcú vyskúšať. Ceny sú tu dostupné, a kvalita služieb je skvelý.

Adresa: Rajendra Place, New Delhi, Delhi - 110.008

9. Satya pleť, Laser a transplantácie Clinic

Satya Skin, Laser a transplantačnej klinika Vám ponúka viac než len stratu ošetrenie vlasov. To vám dáva vynikajúce výsledky v krátkom časovom období, ak budete dodržiavať ich pokyny a navštíviť je v súlade s požiadavkou. Väčšina klientov sú spokojní s ich službami, a tak budete.

Adresa: ED - 59A, Pitampura, Madhubani Chowk, New Delhi, Delhi - 110027 Počet: 011 - 23821212

Ako sa vám tento post? Navštívili ste niektorý z týchto kliník pre liečbu vypadávanie vlasov v Dillí? Dajte nám vedieť o svojej skúsenosti v poznámkach nižšie.

load...