Noviny

Top 6 zdravej výživy Klietky v Dillí

Top 6 zdravej výživy Klietky v Dillí

"Radšej znížiť pizzu v štyroch kusoch, pretože nie som dosť hladný jesť šesť." -Yogi Berra

To iste nie je prístup ku kontrole časti a bolo povedané v žartu americkú baseballovou hviezdou. Často sme znamienko rovnosti medzi zdravej výživy s menšie porcie, alebo dokonca hladovať sami. Štúdie ukazujú, že menšie a častejšie jedla s snacking medzi tým, je mantra pre zdravšie a montér tela. Môžete sledovať všetky tipy zdravie doma. Ale čo sa stane, keď ideme von k jedlu?

Reštaurácia štýl potravín, pripomína chuť, ale je tiež vrstvená prebytočného tuku, oleja a korenia. Sme vždy na pozore zdravej výživy kĺbov. Dillí je národný a gastronomické kapitál India. Tunajšie jedlo je predovšetkým bohaté na Severozápadnej pohraničnej kuchyne s bohatými Dals a Malai koftas. Našťastie existuje nová úroda zdravých reštaurácií, ktoré ponúkajú na pery dopadá a zdravé pochúťky.

load...

Top 6 zdravé potraviny spojov v Dillí:

Poďme cesta do zoznamu zdravej výživy kĺbov v Dillí. Môžete navštíviť niektorý z nich potlačiť svoje bodavá bolesť z hladu s trochou zdravie zmiešané so!

1. Pita Pit:

Pita je kruhový alebo oválny tvar upečený chlieb, ktorá je plnená falafel a podľa vášho výberu náplňou, zeleniny a omáčok. Môžete si vybrať vegetariánskej a non-vegetariánskej Pitas. Jedná sa o zdravé voľby, ktoré poskytujú vám s vašimi rastlinných fix.You tiež môžu rozhodnúť pre údeným kuracím mäsom a kuracie šunky Pitas. Môžete tiež mrholenie v nejakej poklesy, ako je hummus, tzatziki a baba ghanoush. Jediný pita mohol naplniť svoj žalúdok dobre.

Adresa: K3B, Ground Floor, Cyber ​​Hub, DLF Cyber ​​City, Gurgaon

Telefón: 011 33036508

2. Šalátové Dni:

Meno je self-svedčiace o kuchyni ponúkané v tomto kĺbe. Ich šaláty sú pekné a zdravé, bez premáhať omáčky. Môžete skúsiť šalát Caesar a Stredozemné šalát. Tie poskytujú vlákniny a bielkovín. Môžete vyplniť sami so svojimi obrovskými dávkami.

load...

Adresa: DLF Cyber ​​City, Gurgaon

Telefón: +91 9643800901

3. Šalát Chef:

Môžete skúsiť záhradnícky zelený šalát, kuracie mäso Panini je, blbec kurča Burger, grilovanie kuracie zábaly a špenát kukurice sendviče tu. Ponúkajú tiež koktaily a džúsy. Poskytujú šaláty, ktoré sú najlepšie, pokiaľ ide o množstvo, sviežosti a prezentácie.

Adresa: DT Diner, Cyber ​​Greens, DLF Cyber ​​City, Gurgaon

Telefón: 0124 3261177

4. Sehat Express:

Ak ste na zdravie kopu, Sehat je len jedlo spoločný pre vás. Majú viaczrnného kuracie zábaly a studenej kávy, ktoré sú ľahké na cukor. Ponúkajú tiež kuracie čakry vyrobené s nulovou olejom. To je rajom pre Weight Watchers, ktorí môžu dopriať trochu aj naďalej zostať v rámci ich kalorických limitov pre daný deň. Všetky pokrmy sú ľahké na olejov a tukov, ktorý vám pomôže naplniť bez ďalších voľne ložené.

Adresa: LG 15, Malibu Shopping Arcade, Malibu Towne, Sector 47, Sohn Road, Gurgaon

Phone: 91 9990699857

5. Mute Health Bar:

Zdravotné bar je synonymom pre džúsy, zdravé a nízkokalorické občerstvenie. To sedí Bill dokonale. Ponúkajú husté typu smoothie šťavy. Môžete skúsiť melón kúzlo. Ich položky sú cenovo dostupné, sviežim a málo kalórií. To je najlepšou voľbou pre ľahké občerstvenie a nápojov.

Adresa: 25 - 32, Old Rajinder Nagar, New Delhi

Telefón: 011 45660147

6. Výživný Nation:

Samotný názov znamená mantru z jedálne - ponúknuť výživné a chutné jedlo. Majú zdravé nápoje a malé uhryznutie v ponuke. K dispozícii je možnosť stánok s jedlom alebo domáce pôrod. Oni tiež slúžiť non vegetariánske jedlá. USP tohto miesta je, že poskytujú rozpis potravín, ktoré sú náročné - na sacharidy, bielkoviny, tuky, kalórií atď.

Adresa: M 45, Main Market, Greater Kailash (GK) 2, New Delhi

Telefón: 011 33036709

Teraz, keď viete názvy zdravej výživy kĺbov vo vašom meste, môžete lepšie informované rozhodnutia! Pozrite sa na tieto najlepšie stravovacie škár v Dillí a zdieľajú svoje skúsenosti v sekcii komentáre. Zostať zdravý a zostať šťastný.

load...