Noviny

Top 5 vitamín C - obohatené pleťové krémy k dispozícii

Top 5 vitamín C - obohatené pleťové krémy k dispozícii

Je to naozaj múdre rozhodnutie zaradiť vitamín C obohatené krémy vo svojej každodennej starostlivosti o pleť. Ohromné ​​výhody používania Vitamín C krém na tvár sú pomerne dobre známe. Len sa opýtajte niekoho, kto použil tieto krémy a budú ručiť za ich účinnosť. Vitamín C v akejkoľvek podobe je dobré pre vašu pokožku. Rad pleťové krémy príde nabitý dobroty vitamínu C. Takže, ktorý z nich chcete vybrať?

Tu sú top 5 Vitamín C obohatené krémy, ktoré budú určite robiť zázraky pre vašu pokožku!

1. Kaya ANTOX Vitamín C:

Tento vitamín C krém na tvár je dodávaný s non-mastnú formula a možno bezpečne používať ľudia s mastnou pleťou. Jedná sa o gél na báze Vitamín C produktov a je známe, že v boji proti voľným radikálom, ktoré sú zodpovedné za predčasné starnutie pleti. Pri použití tohto krému pravidelne zabráni vzhľad tmavé škvrny, jemné linky a vrásky, čo vám mäkký, krásnu pleť. Tento krém je dobré v lete a účinné pre citlivú pleť príliš.

load...

Cena: Rs. 1790

2. Snowberry Bright Defense:

Táto Vitamín C bohatý krém obsahuje anti-glykaciu a radikálnej materiálov proti voľné. Krém je mäkký, jemný a vhodný pre citlivú pokožku. Je to prospešné pre udržanie zdravia pokožky a je zárez nad ďalšími podobnými krémy na trhu k dispozícii dnes. Tento krém sa skladá z ďalších dôležitých prvkov, ako Kombuchka za vady-free a žiarivú pleť.

load...

Cena: $ 61,95

3. E'Shee Sérum Vitalizer:

To je jeden z najúčinnejších pleťové krémy sú k dispozícii dnes. Obsahuje prírodný vitamín C. Ale to ľahko kazí, keď sú vystavené pôsobeniu kyslíka. Ale keď v porovnaní s inými krémy pre starostlivosť o pleť bežné, tento produkt je taktiež veľmi dobrá a užitočná. E'Shee umožňuje stabilizovať množstvo vitamínu C v tele a tiež bráni pokožku pred okysličenie. E'Shee Serum Vitalizer poskytuje viac ako 20 krát viac energie vitamínu C na bunky vašej pokožky priamo v porovnaní s inými podobnými produktmi. Preniká hlboko vnútri vašej kože a je účinný po dobu dlhšiu ako 48 hodín. To vám pomôže zvýšiť imunitný systém pleti a zabraňuje poškodeniu tkanív, minimalizuje opuchy kože, lieči jemné linky a vrásky, čistí textúru pleti, tonizuje pokožku, napomáha boju proti kožné problémy. Tento krém môže byť kľúčom k zdravému a krásnu pleť.

Cena: $ 119

4. Kiehl je Výkonná sila linky Zníženie Koncentrát:

Tento krém je tiež známa ako línie gumou. Obsahuje 10,5% vitamínu C. Je tak silný ako retinol. Je pripravený s 10,5% prírodný a čistý vitamín C, ktorý vám pomôže posilniť pleť zvnútra. To tiež redukuje jemné linky a vrásky, zlepšuje štruktúru pokožky, tonizuje pokožku správne, odstraňuje akné a dá vám bezchybnú a žiariace pleť.

Cena: Rs. 4050

5. Dr Reddy je stre C10 Čistý vitamín C:

Reddy je stre C10 je veľmi dobrá Vitamín C krém na tvár, ktorý pracuje na odstránení vrana k nohám, pomôže vám v vyhladzovanie textúry vašej pokožky a zároveň tonizuje pokožku efektívne. Môžete sa zbaviť 90% vašej pokožky pigmentácie pomocou tohto vitamínu C-bohatý krém na tvár. Môžete ju použiť ako základný náter. Tento krém nemá žiadnu vôňu alebo obsahujú chemické zlúčeniny. Takže, môžete ho použiť bezpečne bez obáv z vedľajších účinkov.

Cena: Rs. 1250

Vitamín C ponúka úžasné výsledky pre naše kože. Nech sa ti to zahrnúť do svojej každodennej strave alebo ho použiť ako súčasť svojej krásy chemoterapeutický režim-one je to pre istý vašej pleti bude žiariť s dobrom zdravotnom stave a vyzerajú mladšie, než kedykoľvek predtým! Takže až sa nabudúce budete sa na nákupoch na pleťové krémy, skontrolujte štítok. Uistite sa, že krém obsahuje dostatočné množstvo vitamínu C, aby si žiariace pleť. Alebo ešte lepšie, hľadať jeden v tomto článku vedieť, ktoré vitamín c krém na tvár najlepšie !!

Má váš krém na tvár obsahujú vitamín C? Akú značku preferujete? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...