Noviny

Top 5 vegetariánskych reštaurácií v Kolkate

Top 5 vegetariánskych reštaurácií v Kolkate

"Človek môže žiť a byť zdravá bez zabíjania zvierat pre potraviny; Preto, keď jej mäso, sa podieľa na prijatie života zvierat iba kvôli jeho chuti do jedla. A konať tak, je nemorálne. "- Leo Tolstoy.

Vegetariánstvo je prax vyhnúť sa konzumácii mäsa a morských plodov. Niektorí ľudia sa zabránilo náročné mäso z dôvodu náboženského presvedčenia, zdravotných dôvodov, alebo jednoducho preto, že verí v práva zvierat.

Mnoho slávnych osobností, ako je Beyonce, John Abraham a Billom Clintonom sledovať na zvieratách bez stravy. Vegetariáni majú zvyčajne nižšie hladiny cholesterolu a krvný tlak, menšie problémy so srdcom a nižší index telesnej hmotnosti (BMI). Vegetariánska strava je výživnejšie, a poskytuje rôzne zdravotné výhody. To tiež pomáha pri liečbe niektorých ochorení.

load...

Poďme sa pozrieť na Top 5 vegetariánskych reštaurácií v Kalkata:

Kolkata je známy pre svoju živú kultúru. Potraviny tvoria dôležitú súčasť tejto kultúry. Kto môže odolať pokušeniu hodiť do seba roshogolla alebo dva? Okrem sladkostí, mesto radosti ponúka celý rad čistých vegetariánskych reštaurácií. Jedná sa o špeciálny zoznam, pretože Bengálci všeobecne milujú mäso a ryby! Ale pre tých, ktorí nemajú, tieto reštaurácie sú miesta vyskúšať.

Reštaurácia 1. Vykopanej:

Vyhrabali Reštaurácia je vhodná pre vegetariánov. V reštaurácii ponúka rad ústa zalievanie vegetariánske jedlá. Kuchyňa ponúka pokrmy, ktoré sa pohybujú od severu indická, mexická, talianska a čínska. Reštaurácia je známa pre svoje třírohý tenké kôry pizze a chladné rezance. V reštaurácii je sendviče, cestoviny, karbonátky sú tiež obľúbený veľa.

load...

Štát približne pre dve osoby: Rs. 450.

Adresa: No.31, Sarat Bose Road, Near Bhawanipur, Kalkata.

Kontakt: 8820167814.

2. Casa Fortuna Reštaurácia:

Reštaurácia Casa Fortuna ponúka 100% vegetariánske pokrmy. V reštaurácii je kuchyňa patrí indickej, čínskej, talianskej a Continental. V reštaurácii je známy pre svoje chutné predjedlá, ktorá sa skladá z kebab, tikkas a ďalšie. To jesť spoj bol vysoko odporúčané mnohých ľudí v Kalkate. Hoci vegetariánskej reštaurácie, konkuruje mimo vegetariánskych reštaurácií s jeho ústa zalievanie kuchyne.

Štát približne pre dve osoby: Rs. 1000.

Adresa: Hotel Casa Fortuna, No.234 - 1, AJC Bose Road, Near Minto Park, Kolkata.

Kontakt: 8820679430.

Reštaurácia 3. Govinda je:

To je jeden z čistých vegetariánskych reštaurácií v Kalkate. Kuchyne reštaurácie siaha od severnej indickej, čínskej na južnej indickej. V reštaurácii preslávené riadu zahŕňa Tandoori rotis, Hyderabad mix Dal, dal makhani, Tawa tamancha, paradajkový Shorba, kadhai Paneer a Chana masala. Môžete tiež ochutnať preslávené rosogolla sladká v tejto reštaurácii.

Štát približne pre dve osoby: Rs. 750.

Adresa: No.22, ISKCON dom, Gurusaday Road, Ballygunge, Kalkata.

Kontakt: 033 64503460,033 40633344.�

4. Kájdu Kitchen:

Tematických reštaurácií sú zriedkavé, ale sú v obľube veľa. Kajdy Kitchen ponúka vegetariánske jedlá vo väzení téme. Kuchyne rozmedzí reštaurácie z čínskej, mexickej, thajskej, Severnej indickej Talian. Je potrebné vyhradiť tabuľky tešiť na väzenských ciel, v ktorých sa objavujú v reštaurácii. Pokrmy ako chrumkavé brokolica, khowsuey, panenský mojito a predjedál, ako polievky, chrumkavé chladný dieťa kurie oká sa musí snažiť jedla.

Štát približne pre dve osoby: Rs. 1300.

Adresa: No.12, Camac Street, Kalkata.

Kontakt: +91.33.30088880 - 81

5. Haveli Reštaurácia:

Haveli, ako už názov napovedá, bol navrhnutý tak, aby odrážali starosvetskej kúzlo tohto havelis yesteryears. Reštaurácia ponúka kuchyne dvoch variantoch - Severná indickej a čínskej. Mango Paan, dal-e-Haveli, zeleniny, gratinované sú niektoré tá sa musí snažiť jedla v tejto reštaurácii.

Štát približne pre dve osoby: Rs. 1000.

Adresa: Block CK2 Sector 2, Salt Lake Sector 2, Kalkata.

Kontakt: 033 23597997,033 40195212

Takže, ak si pobyt v meste Kalkata, alebo sú len na návšteve mesta, vziať nejaký čas a užiť si ústa zalievanie pokrmy v týchto úžasných reštaurácií! Čo je život, po tom všetkom, bez dobrého jedla? Boli to jedny z najlepších zeleniny reštaurácií v Kalkate.

Už ste vyskúšali niektorý z týchto reštaurácií? Aká bola vaša skúsenosť? Podeľte sa o svoje názory s nami a tiež hodnotiť reštaurácie priamo pod v sekcii komentáre.

load...