Noviny

Top 5 organických reštaurácií v meste Bangalore

Top 5 organických reštaurácií v meste Bangalore

Jedlo dnes jeme, je ďaleko od čerstvých potravín naši prarodičia jedli. Podľa slov známeho amerického autora, Jarod Kintz, "jedlo, ktoré jete, skončí jesť vás. Je to pravda! Len pomyslite na všetky chemické látky nájdené v moderných potravinách. Vezmite bielidlo, napr. Tam je bielidlo vo všetkom, čo jeme z chleba do cestovín. K dispozícii je aj bielidlo do vecí, ktoré som piť, rovnako ako pracieho prostriedku. "

Tak, to je dilema čelíme dnes, ako jesť zdravé jedlo, bez toho aby ste poškodili naše telo?

Potravín v týchto dňoch sa premieta viac ako služba, ktorá je plná konzervačných látok, prísad a chuťových látok. Potraviny tiež obsahujú pesticídy, ktoré sú hlavnými príčinami rakoviny.

load...

Biopotraviny sú tou najlepšou voľbou, kde zelenina a sponky sú pestované bez pesticídov a za použitia trvalo udržateľných poľnohospodárskych metód. To isté platí aj pre mäso a mliečne výrobky, kde sú zakázané hormóny. Jedná sa o win-win situácia pre nás, ako aj pre životné prostredie.

Top 5 Organické reštaurácie v Bangalore:

Bangalore je jedným z najmódnejších miest hrá hostiteľa pre gamutu expat. Existuje veľa možností pre foodie, ktorí chcú chytiť niečo, ktorá je zdravá a svieža. Poďme sa pozrieť na top 5 organických reštaurácií v Bangalore, ktoré slúžia organické potraviny a nápoje.

1. Om Made Cafe:

Tento kuriózny kaviareň leští rameno s Golds fitness v Koramangala. Hovoriť o nastavení správ rovno! Môžete prasa ešte môže rýchlo spáliť kalórie v telocvični. Grub múdry, tam je výber z kontinentálnej potravín ako kuracie hamburgery, čokoláda palacinky, zábaly, cesnakové pečivo a úžasné dezerty, ako je mandľový zmrzlinu a sušienky. Teraz si môžete dopriať bez viny:

load...

Adresa: 136, nad zlato Gym, prvý Cross, piaty blok, Koramangala.

Kontakt: 080 61344778

2. Rasa India:

Podávať južnej indickú kuchyňu, tento organický reštaurácia v Bangalore prekvapuje zákazníkovi jeho úplnou radou možností. Atmosféra má upokojujúce účinky s ukážkami organických zeleniny. Tam je bonus freebie - malý kôš rýchle uhryznutie gratis ako papads, banánové čipsy a murukus. Hlavný chod nesklame a môžete sa rozhodnúť pre Neer dosa taky.

Adresa: 514 B, prvé poschodie, nad prírody Basket, CMH Road, Indiranagar.

Kontakt: 080 41518237

3. Lyžice cukru:

Možno si pamätáte, že vo filme "Mary Poppins" hlavná postava uviedol, že liek klesá s cukrom. No, ona môže mať prorokoval správne! To biopotraviny reštaurácia v Bangalore nie je možné doplniť zákuskov a pečiva. Je to šialene populárny pre svoje ručne remeselne sladkosti. Tieto torty, sušienky, koláčiky a tortu POPs sú výborné na štarte. Ponúkajú slané jedlá, ako sú cestoviny, pizza a sendviče taky. Ísť na atmosféru a delikátne sladkostí, ktoré zahŕňajú aj tvarohové koláče. Dezert neba sa nachádza na "lyžicu cukru".

Adresa: 421-G, prvý Main, 3. Cross, prvá etapa, Indiranagar.

Kontakt: 080 25255535

4. California Burrito:

Táto kalifornská kuchyne kĺb je vítaným prírastkom do potravín scéne v Bangalore. Majú správnu kombináciu burritos, tacos a ryže misy s najčerstvejších organických zložiek. Ich jedlo je v surovom stave a chemická zdarma. Ich známy "ružová limonáda" sú vyrobené z prírodná aróma koncentrátu.

Adresa: 123, Opposite California Pizza Kitchen, KHB Colony, piaty blok, Koramangala.

Kontakt: 080 25523668

5. Zelená Teória:

Táto reštaurácia je ideálnou kombináciou pokojné a upokojujúcu atmosféru s úžasnou potravín. Vyvážené chuťou a jemné korenia dominujú potraviny. Čerstvé a organické zložky, aby jedlo ešte lepšie pre vás. Oddávať Sizzlers plná tvarohom alebo Paneer a dokonca podieľať čokoládovou Sizzler šotek-možnosti sú nekonečné!

Adresa: 15, Convent Road, Off Residency Road.

Kontakt: 080 61344812

Bangalore je určite neplatný pre voľby, pokiaľ ide o reštaurácie slúžiace biopotravín. Teraz môžete jesť, čo hrdlo ráči bez starostí! Takže, nech stratiť labužník do you-Bangalore povolania!

Máte radi jedia ekologické? Máte obľúbenú reštauráciu, ktorá ponúka biopotraviny? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...