Noviny

Top 30 najkrajších dievčat na svete

Top 30 najkrajších dievčat na svete

Mladé ženy na celom svete boli dominantné v každej oblasti. Každý z nich má veľké množstvo talentov ponúknuť svetu. To ma mate, ako sú krásne. V skutočnosti to, čo z nich robí krajší je, ako silná a úspešná stali vďaka svojej tvrdej práci. Poďme sa bližšie pozrieť na niektoré z najkrajších dievčat sveta.

Najkrajšie dievčatá vo Svetovom

Po 30 sú na svete najkrajšie dievčatá obrázky.

30. Fernanda Ly

Dátum narodenia: 22.října 1996 Miesto narodenia: Austrália Výška: 5'8 "Zamestnanie: Model

Fernanda Hin Lin Ly, tiež známy ako Fernanda Ly, je čínskeho pôvodu, ale narodil a vyrastal v Austrálii. Ona je najznámejšie pre jej krásne pastelovo ružové vlasy, ktorý vytvoril obrovskú vlnu, keď išla do Louis Vuitton módne prehliadky. Ona je v súčasnej dobe zapísal na University of Technology v Sydney.

load...

29. Rani Rampal

Dátum narodenia: 04.12.1994 Miesto narodenia: Shahbad, Haryana, India Profesia: Field hokejista

Rani Rampal zúčastnil Hockey World Cup 2011, ktorý sa jej najmladším hráčom v národnom tíme. Narodila sa do chudobnej rodiny a tvrdo pracoval, aby jej sny. Naozaj krásna žena, naozaj!

28. Samantha Shannon

Dátum narodenia: 08.11.1991 Miesto narodenia: Hammersmith, Londýn, Veľká Británia Profesia: Autor

load...

Samantha začala písať už v ranom veku a napísal svoju prvú knihu, vo veku 15 rokov, ktorý je ešte nepublikovaný. Vyštudovala Oxford University s titulom v anglickom jazyku a literatúre. Ona podpísala zmluvu v roku 2013 s Bloomsbury za knihu, Kostičas, čo je populárny čítanie teraz. To dokonca bolo optioned bude sfilmovaný.

27. Leigh-Anne Pinnock

Dátum narodenia: 04.10.1991 Miesto narodenia: High Wycombe, Veľká Británia výška: 5'3 "Zamestnanie: Speváčka

Leigh-Anne Pinnock je Barbadose a jamajského pôvodu. Ona je člen dievčenská skupina Little Mix. Sa uchádzala o X Factor v roku 2012, ale nedokázal robiť to v minulosti výcvikovom tábore. Bola zostavená spolu s ďalšími tromi pretekármi a pokračoval hrať ako skupina v X Factor. Oni sa stali vôbec prvá skupina vyhrať. Oni podpísali s Syco Records a vydal svoj prvý singel, krídla.

26. Kylie Jenner

Dátum narodenia: 10.08.1997 Miesto narodenia: Los Angeles, Kalifornia, USA výška: 5'5 "Hmotnosť: 58 Povolanie: Model a reality televízna osobnosť

Kyle Kristen Jenner je známa pre jej vzhľad v reality šou, udržať krok s Kardashians. V roku 2013, ona a jej sestra Kendall spolupracujú s PacSun a začala vlastné odevné líniu,, Kendall a Kylie '. V roku 2015, Time Magazine uvedená jej a jej sestra Kendall na 25 najvplyvnejších mládež z roku 2015 vydala svoje vlastné kozmetickú značku Kylie kozmetika, v roku 2016.

25. Demi Lovato

Dátum narodenia: 20.srpna 1992 Miesto narodenia: Albuquerque, New Mexico, Spojené štáty americké výška: 5'2 "Hmotnosť: 55 kg Povolanie: Speváčka, skladateľka a herečka

Demetria Devonne Lovato je známa ako Demi Lovato. Začala off ako detská herečka v Barney & Friends. Ona dosiahol slávy, keď ona hrala po boku Jonas Brothers v Disney televíznom filme Camp Rock. Šla na to podpísať zmluvu s Hollywood Records a vydala svoj debutový album, Nezabudnite 'v roku 2008.

24. Lais Ribeiro

Dátum narodenia: 05.10.1990 Miesto narodenia: Teresina, Piauí, Brazília Výška: 5'11 "Hmotnosť: 54 kg Profesia: Model

Priateľ ju navrhol začať s modelingom, a ona po pôrode svojho syna. Začala svoju kariéru modelky v Brazílii. Bolo len otázkou času, kedy boli uznané jej talent a potenciál. Začala chodiť po rampe pre Chanel, Dolce & Gabbana, Versace, a Marc Jacobs. Začala pracovať s Victoria Secret od roku 2011 vpred, a stal anjela v roku 2016.

23. Yusra Mardin

Dátum narodenia: 05.03.1998 miesto narodenia: Sýria Výška: 5'1 "Hmotnosť: 53 kg Profesia: profesionálny plavec

Yusra Mardin je plavec sa špecializuje na freestyle a motýľ mŕtvice. Ona súťažila pod Refugee olympionikov tím v 2017 olympijských hrách v Rio de Janeiro. Jej dom bol zničený v sýrskej občianskej vojny v roku 2016. Ona a jej sestra utiekol z krajiny a po ťažkých cestách, ktoré nakoniec dosiahli Berlína o mesiac neskôr, kde sa usadil.

22. Ariana Grande

Dátum narodenia: 26. Júna 1993 Miesto narodenia: Boca Raton, Florida, United States Výška: 5'3 "Hmotnosť: 47 kg Profesia: herečka a speváčka

Jej kariéra vzlietla, keď ona bola obsadená v muzikáli 13. Potom, ktorá bola obsadená hrať Cat Valentine v sérii Nickelodeon, Victorious v roku 2009. Potom, čo podpísal nahrávaciu zmluvu, vydala svoj debutový album, Yours Truly, v roku 2014. Od tej doby, jej albumu bola na vrchole hitparád billboarde.

21. Alia Bhatt

Dátum narodenia: 15. Marca 1993 Miesto narodenia: Mumbai, India výška: 5'3 "Hmotnosť: 54 kg Profesia: Herečka

Alia Bhatt sa narodil do rodiny ľudí, ktorí sú veľmi aktívni v indickom filmovom priemysle, takže nie je ťažké vidieť, kam sa dostane svoj záujem na hranie. Keď bola ešte dieťa, si zahrala malú úlohu vo filme Sangharsh. Ona robila jej oficiálny debut po boku Siddharth Malhotra a Varun Dhawan v Karan Johar filmovom študentom roka.

20. Sully

Dátum narodenia: 29. Marca 1994 Miesto narodenia: Busan, Južná Kórea výška: 5'5 "Zamestnanie: Herečka a speváčka

Sully sa narodil ako Choi Jin Ri a začal jej hereckú kariéru v roku 2005, kedy si zahrala princeznú v dramatickom Balada Seodong. Táto krásna dáma sa zúčastnili konkurz na SM Entertainment krátko potom, a bol najatý ako praktikant.

19. Jade Amelia Thirlwall

Dátum narodenia: 26. Decembra 1992 Miesto narodenia: South Shields, Veľká Británia výška: 5'2 "Hmotnosť: 50 Povolanie: Spevák

Jade začala spievať a tancovať od útleho veku. Sa uchádzala o X Factor v roku 2008 a 2011, ale poslali domov, pretože jej nedostatok dôvery. Avšak, ona sa vrátila v roku 2012 a hral, ​​ja chcem mať váš Handll 'od Beatles. Nechcela, aby to na javisku Bootcamp, ale bol zoskupiť s ďalšími dievčatami, ktoré sa netýkajú. Neskôr, keď bol uvedený spolu s ďalšími tromi dievčatami tvoria skupinu, Little Mix '.

18. Victoria Justice

Dátum narodenia: 19.februára 1993 Miesto narodenia: Hollywood, Florida, Spojené štáty americké výška: 5'4 "Zamestnanie: Herečka a speváčka

Victoria vyskúšal pre divadelné program v Los Angeles Millikan Performing Arts Academy, a bol prijatý. Objavila sa v epizóde Ženy z rodu Gilmorovcov vo veku 10. O dva roky neskôr, ona bola obsadená v Zoey 101, s Nicklodean televíznych seriálov ako opakujúce sa hlavná postava z obdobia 2.

17. Amandla Stenberg

Dátum narodenia: 23.októbra 1998 Miesto narodenia: Los Angeles, California, United States Výška: 5'2 "Zamestnanie: aktivista a herečka

Amandla je najlepšie známy pre jej úlohu ako Rue v The Hunger Games. Jej matka je Afroameričan a jej otec je z dánskeho pôvodu. Jej kariéra vzlietla, keď jej bolo ešte len štyri roky. Začala robiť Katalóg výhonky pre Disney. Debutovala vo filme s názvom Colombiana a hrala mladšiu verziu Zoe Saldana charakter.

16. Koharu Sugawara

Dátum narodenia: 14. Februára 1992 Miesto narodenia: Japan Profesia: Tanečník a choreograf

Koharu je profesionálny tanečník a choreograf, ktorý pracoval s umelcami ako Rihanna a 2NE1, populárnej dievčenskej skupiny v Južnej Kórei. Vždy bol poháňaný vášňou pre tanec. Predtým, než získa úspech ako profesionálny tanečný inštruktor a choreografka získala rôzne súťaže, ako je Shonen Chample a tanečné útoku už v ranom veku. Ona je známe, že je jedným z najlepších tanečníkov a choreografov v Japonsku.

15. Sophie Turner

Dátum narodenia: 21.února 1996 Miesto narodenia: Northampton, Veľká Británia výška: 5'7 "Zamestnanie: Herečka

Sophie Turner je známa pre hranie Sansa Starka v HBO seriáli Game of Thrones. Ona tiež hrala úlohu Jean Grey v X-Men: Apocalypse.

14. Kendall Jenner

Dátum narodenia: 03.11.1995 Miesto narodenia: Los Angeles, California, United States Výška: 5'10 "Hmotnosť: 54 kg Profesia: Model

Kendall modelovanie kariéra vzlietla, keď ona bola podpísaná Wilhemina modelov v roku 2009. Jej prvý modelovacej práci sa v kampani pre Forever 21. Od tej doby, ona šiel pre značky ako Chanel, Fendi, Balmain a Givenchy. Ona tiež objavila na obálkach mnohých pozoruhodných časopisov, ako Teen Vogue, Harper Bazaar a Vogue Číne.

13. Julia Barretto

Dátum narodenia: 10.03.1997 Miesto narodenia: Marikina, Metro Manila, Philippines Výška: 5'4 "Zamestnanie: Herečka

Julia sa narodil a vyrastal na Filipínach. Vyštudovala vysokú školu zo St. Paul College v Pasig v roku 2016. Ona sa preslávila po tom, čo bol obsadený ako Anna Calugdan v televíznom programe Koke. Hrala tiež v melodráma série fantázie Mirabella.

12. Bruna Marquezine

Dátum narodenia: 04.08.1995 Miesto narodenia: Duque de Caxias, Rio de Janeiro, Brazília Výška: 5'6 "Zamestnanie: Model a herečka

Bruna Reis Maya, známa ako Bruna Marquezine objavil režisér Cininha de Paula a začal hrať vo veku od 5. Ona bola obsadená hrať Salette v telenovele Mulheres Apaixondas.

11. Zendaya

Dátum narodenia: 01.09.1996 Miesto narodenia: Oakland, California, Spojené štáty americké výška: 5'10 "Zamestnanie: Herečka, speváčka, tanečnica a modelka

Zendaya nastupuje ako model pre Macy a Old Navy. Zúčastnila sa rôznych hudobných súťaže a akcie. Vstala k popularite potom, čo bol obsadený do Disney Channel Original Movie Frenemies. Vydala svoj debutový self-titulovaná album v septembri 2014.

10. Nyasha Matonhodze

Dátum narodenia: 31. Júla 1995 Miesto narodenia: Harare, Zimbabwe Výška: 5'11 Profesia: Model

Než sa sťahuje do Londýna žiť s matkou vo veku 8, nyasha žil jednoduchý život s babičkou v Harare. Jej vysoký a štíhle telo konštrukcia z jej dokonalé pre modelovanie a získala veľa povzbudenie od ostatných, aby ju sledovať. Keď jej bolo 14, išla do miestnej modelovania vystúpenia a dostal najatých na Elite.

9. Bae Suzy

Dátum narodenia: 10.10.1994 Miesto narodenia: Gwangju, Južná Kórea Výška: 5'5 "Hmotnosť: 47 kg Povolanie: Speváčka, herečka, MC, a model

Bae Suji, známy tiež ako Suzy bol nakupovanie on-line modelu pred jej debutu. Ona vyskúšala pre Mnet Superstar K, ale bol vyradený. Počas tejto doby, ona upútal pozornosť na JYP Entertainment prieskumné a bol uvedený spolu s ďalšími tromi členmi tvoriť K-pop dievčenská skupina, pani A.

8. Karlie Kloss

Dátum narodenia: 03.8.1992 Miesto narodenia: Chicago, Illinois, USA výška: 6'1 "Hmotnosť: 52 kg Profesia: Model

Karlie Kloss Elizabeth bola vyhlásená ako jeden z top 30 modelov 2000s od Vogue Paríži. Ona je vyškolený v klasickom balete, a ona hovorí, že ju naučil veľa o milosť a vyrovnanosť, ktorú teraz využíva pre modelovanie. Bola Anjel pre Victoria Secret od roku 2014 do roku 2016.

7. Serayah McNeill

Dátum narodenia: 20. Júna 1995 Miesto narodenia: Encinitas, California, United States Výška: 5'2 "Zamestnanie: Herečka a modelka

Serayah absolvoval Taft High School, kde hrala po univerzitného basketbalového tímu dievčat. Prvá hlavná rola Serayah bol v televíznej estráde ríše. Hrá úlohu Tiana. Ona tiež robila vzhľad v Taylor Swift hudobnom videu Bad Blood.

6. Sham Yen Yi

Dátum narodenia: 22. Júna 1994 Miesto narodenia: Hong Kong výška: 5'7 "Zamestnanie: Model

Shirley Sham, tiež známy ako Sham Yen Yi, bol korunovaný na Miss Earth 2015 Čínu a reprezentoval Čínu na Miss Earth 2015 sprievod. Vyštudovala St. Pauls College v Hongkongu a v súčasnosti študuje ako akademický príjemca štipendia na Fudan University School of Law.

5. Neelam Gill

Dátum narodenia: 27.apríla 1995 Miesto narodenia: Coventry, Veľká Británia výška: 5'10 "Zamestnanie: modelka

Neelam Gill prarodičia sa narodili v Indii, ktorá jej druhá generácia prisťahovalcov robí. Narodila sa v Coventry, Veľká Británia. Debutovala na móle pre Burberry módne show na London Fashion Week. Stala sa prvý indický model objaví v kampani Burberry.

4. Sara Sampaio

Dátum narodenia: 21. Júla 1991 Miesto narodenia: Porto, Portugalsko Výška: 5'7 "Hmotnosť: 55 kg Profesia: Model

Keď Sára bolo 16 rokov, vyhrala modelingovú súťaž s názvom vlasmi Pantene Cabelos v Portugalsku. Získala mnoho ponúk pre modelovanie, ale bola vyrobená dokončiť strednú školu svojimi prísnymi rodičmi skôr, než mohla ísť profesionálne. Bola požiadaná, aby konkurz na Victoria Secret potom im ju agentúra poslala záberov. V roku 2016 bola vybraná ako anjel pre Victoria Secret.

3. Nana

Dátum narodenia: 14.září 1991 Miesto narodenia: Cheongju, Južná Kórea výška: 5'6 "Zamestnanie: Speváčka, herečka, a model

Im Jin Ah je tiež známa ako Nana, ktorá je jej umelecké meno. Je členkou skupiny po škole a jeho podjednotky Orange Caramel. Podieľala sa na rok 2009 Asia Pacific Super Model Contest a je považovaný za jeden najkrajšie tváre v juhokórejského zábavnom priemysle. Je členom Asociácie vizážistov a licencované maskérka.

2. Lily May Mac

Dátum narodenia: 15. Augusta 1994 Miesto narodenia: Austrália Výška: 5'5 "Zamestnanie: Model a advokátsky koncipient

Lily Macapinlac, je známa ako Lily May Mac. Vstala k popularite cez jej nádherné a esteticky príjemné snímky na Instagram. Stala sa ešte viac populárny, keď ju Chanyeol, člen kapely Exo, nasledoval na Instagram. Pracuje ako advokátsky koncipient v Bannister zákona a tiež robí modeling.

1. Imaan Hammam

Dátum narodenia: 05.10.1996 Miesto narodenia: Amsterdam, Holandsko výška: 5'10 "Hmotnosť: 56 kg Profesia: Model

Imaan bol objavený v roku hlavnej stanice v Amsterdame. Ona podpísala s kódom riadenia a bol poslaný do Paríža, kde dostala možnosť otvoriť pre Givenchy show. Získala Model of the Year súťaže Couturesque Magazine proti súperovi, ako je Bella Hadid. Pohľadná dáma teraz chodí a modely pre prehliadky a kampaniach pre značky ako je Vera Wang, Giorgio Armani, Fendi, a ďalšie.

Tam pôjdete, súhrn z najkrajších dievčat sveta. Pochádzajú zo všetkých oblastí života a z rôznych profesií. Sú na to, čo robia, tvrdo pracuje a všetci nádherné vzory pre mladé dievčatá, ktoré chcú dosiahnuť svoje ciele a žiť svoje sny. Klobúk dole pred vami, dievčatá!

load...