Noviny

Top 25 najkrajšie žlté kvety

Top 25 najkrajšie žlté kvety

"Kvety vždy robiť ľudia lepší, šťastnejší a ďalšie užitočné; sú slnko, jedlo a lieky na duši "- Luther Burbank.

Americký záhradník a botanik hovoril zo svojej osobnej skúsenosti. On pracoval s kvetinami vo svojej slávnej kariéry. Je pravda, že kvety nám robia radosť. Máme darčekové kvety na zvláštnych príležitostiach a tiež povzbudiť niekoho, keď trpia akejkoľvek choroby alebo depresie. Takmer každá kvetina má zmysluplný význam či symboliku, ktorý ovláda väčšinovej spoločnosti.

Existuje aj množstvo významov spojených s každou kvetinu na základe jeho farby. Žlté kvety praskla šťastím a sú dobre známe po celom svete ako symbol priateľstva. Tieto jemné kvety ukázať teplo a súcit a obnoviť väzby priateľstva.

load...

Žltá je šťastná farba, a to je takmer nemožné, aby sa zdržala s úsmevom, keď vidíte kyticu žltých kvetov. Je to jeden z najlepších farieb na výber, ak hľadáte povzbudiť niekoho, ako je farba navodzuje pocity radosti a svetla heartedness. Predstavujú tiež radosť, nové začiatky, šťastie, čistoty a duševnú energiu. Oni sú tiež populárne voľbou na pracovisku preukázať uznanie za dobre odvedenú prácu.

Poďme sa pozrieť hlbšie do najkrajších žltých kvetov:

1. Slnečnica:

Slnečnica je jednou z uznávaných žltými kvetmi. Ako už názov napovedá, slnečnica sú implikoval s prinášať slnka v podobe šťastie na ľudí. Slnečnica pridať živosť do atmosféry a sú najvhodnejšie pre letné svadbu a váš obývacia izba.

2. Chrysanthemum:

Tieto tmavé, žlté sfarbené kvety symbolizuje optimizmus a nádej. To je tiež veril, že ak osoba dary vás s partiou chryzantémy, to znamená, že on / ona je váš tajný ctiteľ.

load...

3. Black Eyed Susan:

Tieto kvety vyzerajú celkom podobne ako slnečnica, okrem toho, že ich okvetné lístky sú ďaleko od seba. Tento slnečný žltý kvet má veľké oči v tvare čokoládového centrum, z ktorého má svoje meno. The Black Eyed Susan kvetina symbolizuje povzbudenie. Tento úžasný kvet je ideálny pre promócií.

4. Žlté ruže:

Rose je jedným z najobľúbenejších kvetín. Prichádzajú v rôznych tvaroch, veľkostiach a farbách. Zatiaľ čo väčšina z ruží sprostredkovať vášeň, lásku a romantiku, žltá ruže kvet symbolizuje jar, priateľstva, porozumenia a oddanosť. Sú ideálne pre promócií, vyjadriť blahoželanie, detské sprchy a ďalšie žoviálny príležitostiach.

5. Žlté tulipány:

Tulipány sú jedným z najkrajších kvetov na svete, ktoré vyvolávajú krásu každého prítomného prvku okolo nich. Tulipán je národný kvetinou Iránu a Turecka. Symbolizuje cit dokonalej lásky a náklonnosti. Žlté tulipány boli pôvodne spojené s neopätovanej lásky, ale teraz to znamená šťastie, slnko a teplo.

6. Yellow Dahlia:

Dahlia je dodávaný v rôznych tvaroch a veľkostiach. Jeho lístok môže byť špicatý, guľaté, alebo tenký. Žltá dahlia je symbolom odhodlania a väzby, ktorá netrvá večne. Ak je podávaný ako darček, vyjadruje pocity elegancie a dôstojnosť.

7. Calla ľalia:

Opačný k jeho menu, ľalie kala nie sú ľalie a nie sú v žiadnom vzťahu k rodine ľalie. Sú členmi rodiny Araceae, ktorý zahŕňa kvety ako Anthurium a caladiums. Tento rozprávkový kvetina kvitne od vrcholu hrubé stopky a silne podobá rúrka tvaru valcované papier. Skupina žlté ľalie môže byť nádherný prírastok do záhrady a je najobľúbenejšie v zdobenie domu.

8. Pivonky:

Pivonky sú domáci v Ázii, južnej Európy a severnej západnej Amerike. Pivonky sú považované za symbol bohatstva, šťastia a šťastie a predstavujú eleganciu a vyrovnanosť. Prichádzajú v odtieňoch, ako je červená, biela a žltá.

9. Strelitzia:

Bežný názov tejto kvetiny je, vták raja '. Táto jedinečná kvetina podobá skutočné vtáka raja. Neobvyklý tvar a žiarivé farby tejto kvetiny robili to projektanta obľúbená kvetina.

10. Narcisy:

Narcisy sú mäkké a pokojné kvety, ktoré predstavujú rešpekt a súcit. Nádherné farby narcisov vytvoriť ideálne prostredie pre kytice.

11. Stella d'Oro Daylily:

Táto cena víťazný žltý kvet je jedným z najviac pútavý žlté kvety. Stella de Oro Daylily anglická skratka pre, hviezdy zlato '.

12. Žltá Hydrangea:

Popínavé rastlina je natívny do Severnej Ameriky a je k dispozícii v krajinách, ako je Kórea, Indonézia a Čína. Žltá hortenzie je často používaný pre svadbu. Používa sa vyjadriť vďačnosť.

13. Iris:

Tu prichádza ďalší krásny žltý kvet, Iris kvety! To je pomenované po bohyni dúhy. Tam je asi 100 druhov kosatec žltý. Kosatec žltý znamená vášeň a viktoriánskej nápadníkov bol často používaný pre zobrazenie ich hĺbku pocitov.

14. Marigold:

Kvety nechtíka sú veľmi obľúbené kvety, ktoré sú ideálne pre pestovanie v záhradách. Ľudia zvyčajne vyhnúť darovanie kvet a to je ťažko používa v aranžovaní kvetín, pretože predstavuje smútok, krutosť a žiarlivosť. Niektoré kultúry tiež spája tento kvet so smrťou, lebo hrajú dôležitú úlohu v deň Dead.In Indii hoci to je považované za sľubný kvetín a je používaný v girlandami a manželstvo súvisiace s kvetinovú výzdobu.

15. Graham Thomas Rose:

Graham Thomas ruža je jedným z najkrajších žltých ruží. Tento nádherne voňajúce kvety nesie dvojité zlaté žlté kvety. Tieto kvety sú zvyčajne hlboké zlatej farby, keď sú nové, a zase ľahšie, ako starnú. Táto krásna kvetina je veľmi voňavé a vonia čerstvé čajové ruže.

16. Žlté orchidey:

Orchidey sú z najobľúbenejších dekoratívne kvety, ktoré prichádzajú v rôznych veľkostiach a farbách, ako je biela, žltá, modrá, fialová, červená a tak ďalej. Žlté orchidey predstavujú plodnosť, regality a dokonalosti. Tieto svetlé farebné kvety sú často používané v svadobných a slávnostných kvetinovú výzdobu. Tento kvet dodáva elegantný chuť k akejkoľvek aranžmá. Existujú dva hlavné druhy žlté orchidey, pozemných a epifity. Jemná krása pre oči, žlté orchidey bude dokonalým doplnkom pre každého, kto ju prijíma.

17. Žltá Hibiscus:

Žltý ibištek je paleta kvetu ibišteka, ktorá je často spojená s Hawaii. Je to znamenie priateľstva a symbolizuje platonickej lásky. To tiež znamená krásu a exotické čaro.

18. Žltá Carnation:

Žltá karafiáty sú jasné a žiarivé kvety, ktoré možno pridať slniečka niektorého z jeho života. Spolu so svojou krásnou vôňou, táto kvetina tiež nesie silnú, ale negatívne význam so sebou samým. Žltá karafiát znamená odmietnutie a sklamanie. Takže nabudúce, že dvakrát pred odoslaním tohto krásneho pohľadu kvetinu nikomu.

19. Frézie:

Frézie prichádzajú v dúhových farbách a vydávali nebeskú vôňu. Frézie sú tradičné kvetina po siedmej výročie svadby. Táto dlhotrvajúci kvetina stojí priateľstva a nevinnosti. To tiež symbolizuje dôveru a je bežne používaný počas svadobnej príležitosti.

20. Ranunculus:

Prikrytý v bohatej zlatej žlté odtiene, táto kvetina bola dlho uznávaný pre svoje liečivé vlastnosti. Ranunculus, tiež známy ako iskerník, prichádza v rôznych farbách a každá farba nesie zvláštny význam so sebou. Žltá iskerník znamená Bedazzled. Tento kvet je ideálny pre tých, ktorí chcú vyjadriť svoju lásku k svojej milovanej.

21. Acacia:

Žltý agát je považovaný za skutočný znak priateľstva. Na rozdiel od jeho krásy, táto kvetina má aj ďalšie významné využitie. Tento kvet je väčšinou používaný ako prírodný zdroj parfumov a esenciálnych olejov. Žlté akácie symbolizuje tajnú lásku v jazyku kvetín.

22. Golden Columbine:

Columbine je jedným z najkrajších divokých kvetín. Tento druh kvetov je známy pre šírenie lásku a radosť po celom tele. Tieto divoké kvety nesú celý rad významov v sebe. Stojí za bláznovstvo, pretože jeho podobnosti s viečkom šaša je. To bolo dokonca považované priniesť smolu, ak nadaný so ženou. Na druhú stranu, táto kvetina tiež symbolizuje nevinnosť Panny Márie. Plátky zlaté Columbine symbolizujú 7 darov Ducha.

23. Žltá Primrose:

Primrose je skupina drobných kvietkov, ktoré sú domáci v severnej pologuli a kvitnú skoro na jar. Primrose je členom Primula rodu a je súčasťou Primulaceae rodiny. Tieto pekne vyzerajúce Kvety sú odlíšené ich ružicami bazálnej listy, ktoré pripomínajú šalát. Tradičné význam prvosienka je, Nemôžem bez teba žiť. ' Tak prvosienka je ideálny kvetina pre darček vaše milované. V reči kvetov, žlté prvosienky symbolizuje lásku mladých ľudí.

24. Compass Flower:

Kompas kvetina patrí do čeľade Asteraceae, jej botanický názov je silphium. Predpokladá sa, že prst boží je zavesený na krehkom stonke nasmerovať cestovateľov cestu. Táto krásna kvetina má tiež niektoré liečivé vlastnosti a je často používaný na liečbu reumatizmu a žliaz rozšírenie.

25. Coreopsis:

Pulzujúce žltý kvet symbolizuje nádej a oddanosť a je často daná smútiaci ľudí, aby škvrnu fandiť svoje ponuré deň. Tak červenoočko znamená veselosť.

Takže teraz, keď viete symboliku a význam pripojené k kvety, to robí darovanie kvety tým viac premyslené. Predovšetkým kvety sú upokojujúce a povzbudzujúce zmysly. Vychutnajte si prírodné krásy a šíri dobrú karmu darovanie s žlté ruže kytice na svojich blízkych a blízkych tentoraz.

load...