Noviny

Top 25 najkrajších tulipánových kvetov

Top 25 najkrajších tulipánových kvetov

Krása je prvý adjektívum, ktorý prichádza na myseľ, keď hovoríme o kvety! A to platí o to viac, keď hovoríme o tulipánov. Sú jedným z najpopulárnejších a obdivoval, na jar kvitnúce cibuľoviny.�

Ale skôr, než sme sa vypísať najkrajšie tohto žánru kvetiny pre vás, dajte nám sa povedať, ale asi tulipány. Tulipány tvar pohára, vo svetlých farbách, elegantný kvety s dlhou, zeleným stonkou. Tulipány je členom rodiny ľalie (Liliaceae), ktorý sa skladá z 100 druhov. Miliardy tulipánov sa pestuje po celom svete; Väčšina z nich sú vyvážané z Holandska. Tulipány sú rozdelené do 15 kategórií, ktoré zahŕňajú jednoduché skoro, Double skoro, Triumph, Darwin Hybrid, Single neskoro, Lily-kvetovaný, lemované, viridiflor, Rembrandta, papagáj, Double neskoro, kaufmanniana, fosteriana, Griegii a divoké tulipány. Tulipány prichádzajú v rôznych farbách, ako je červená, biela, krémová, ružovej, fialovej, čiernej, žltej a niekoľko ďalších. Symbolizuje slávu a pravú lásku.

Najkrajšie Tulip Flowers

1. Angelique:

Angelique je najpopulárnejší a pravdepodobne najkrajšie z tulipánov. Nesie klasický, ženský, dvojlôžkové, svetlo ružové kvety, ktoré vyzerajú ako pivonky. Jeho kvety sú plné a bujné, ľahko strapatil, tieňovanie od plášťa ružovej na ľahšie ružové. Tento tulipán je najlepšie zasadené v chladnejších mesiacoch prelome októbra a novembra a potrebuje pravidelnú zálievku pre správny vývoj. Majú radi slnko a vydrží dlhšie v polotieni. Tento satén, ružová žiarovka rastie na asi 45 cm vysoký. Tento tulipán je vysoko cenený pre svoje pôvabné vzhľad a unikátne zafarbenie.

load...

2. Tulip Malý krása:

Jedná sa o krátke pochádzal tulipán s ružovými púčiky. Jeho vedecké meno je Tulipa Hager. Má červené ružové okvetné lístky s temne modrá stredu obklopenej bielym zóny. Žiarovka má atmost štyri kvety. Okvetné lístky sú silné a nápadné, takmer o 4 až 6 palcov dlhý, ale stále vyzerajú veľmi delikátna

3. Tulip Malá princezná:

Tulipa Malá princezná je nádherná trpaslík záhradný tulipán. Je to kríženec medzi Tulipa Hager a Tulipa aucheriana. Zariadenie má niekoľko stonky podporujúce podivuhodné medené oranžové kvety. V strede kvetu je hlboký žltej farby s označením na základni, ktorá dáva kvetinu kontrastný vzhľad. Kvety držať tmavšie ako starne. Tieto krátke tulipány sú pomerne odolné a vydržia hlad a hlodavcov vo väčšine prípadov. To symbolizuje dokonalú lásku a večného šťastia. Je ľahko voňavé a má svetlo zelené listy.

4. Tulipán neskorý:

To je vytrvalá pestovanie tulipánov a je domáci v centrálnej Ázii. Je to zhluk žlté kvety s bielymi tipy a žltej centier. Je považovaný za najspoľahlivejšie tulipánu, a pestuje sa niekedy rok. Rastlina nesie päť kvety na jednej stonke. Kvetina má dokonca vyhral Royal Horticultural Society Award záhradného zásluhy v roku 1993 a 1997 Flower žiarovka the Year. Rastliny sú asi 8 palcov vysoký a sú plne otvorené slnečných dňoch.

load...

5. Lady Tulip:

Lady Tulip je veľmi lahodný tulipán. Je to veľká 4 palce, hviezda v tvare kvetu z krémovo bielej farby s malým zlatým stredom a tmavo ružovej okvetných exteriérov. Rastlina je 6 až 12 palcov vysoký a 8 palcov. Má vysoký, rovný stonka zakončená zvinuté plameňom, ktoré sa darí na plnom slnku do svetlého odtieňa na ílovitú pôdou. Kvetina unfurls úplne, čím sa získa 4 palca široký kvet čistých krémových tulipánov so zlatým srdcom. Kvety sú biele dovnútra a sú čerešňovo červené vonku. Kvety sú 4 palca v priemere a majú šedú zelené lístie.

6. Tulip Zurel:

Zurel je stredne sezóne singel kvety tulipánov s nádhernou červenou repou a slonoviny farebné kvety, ktoré mu dáva výraznú flambované vzor. Kvetina je kónický v prvej a potom sa otvára do kruhového tvaru. Poskytuje toľko potrebnú splash farieb a vyzerať úžasne v záhradné dekorácie. Jeho vedecké meno je Tulipa, Zurel 'a kvitne od polovice do neskorej jari. Kvetina má silný, odolný stonku a krásnu zeleň.

7. Tulipán Shirley:

Shirley tulipány sú neobvyklé Tulipán s úžasnou farebnou kombináciou. Je to nádherný slonovinovej bielej farby s tulipán lila okrajom. Kvet vybledne do jasnejšie bielej s tmavo morené fialové Base ako veku a postupne získava kompletné fialový odtieň. Farba sa pohybuje od plátku na okvetné lístok, a nie 2 Kvety sú presne rovnakej farby. Sú to jediné pohár kvety a sú skvelou voľbou pre rezané kvety. Tento tulipán rastie na zhruba 50 cm a kvety hlavne v apríli a máji.

8. Princes Irene:

Jedná sa prevažne oranžové kvety s fialovým farbením na základni kvetu. Kniežatá Irene má veľmi príjemnú vôňu a trvá dlhú dobu. Je to určite pútavý kvetina. Kvetina kvitne každý rok od začiatku do polovice jari. Vyzerá to skvele v kvetináčoch s elegantnou modrej, striebornej listy. To je ocenený tulipány a je úplne dych berúce.

Cez Pinterest

9. Himalayan White Tulip:

Jedná sa o krásny biely divoký tulipánu, ktorý sa vyskytuje hlavne vo vysokých nadmorských výškach 1500 až 3300 metrov v západných Himalájach. Tento tulipán spustne, čisto biela so širokým červeným pásu na vonkajšej strane 3 vonkajších plátkov. Tento tulipán je nesený na dlhé zeleným stonkou s trávnatými zelenými listami smerom k základni. Tento tulipán kvitne hlavne v apríli a máji.

Cez Pinterest

10. Tulipány Negrita:

To je najviac populárny americký tulipán; jeho vedecký názov je Negrita tulipit. Je to vínovo sfarbené kvety, ktorý kvitne v neskorom jar. Je to vytrvalá tulipán a nesie dlhotrvajúci kvety. Kvetina prežíva v plnom slnku a dobre odvodnené pôde. Je to veľmi dobrý strih kvetina so silným stonky.

11. Unicum tulipány:

Unicum Tulipány je jedným z najjasnejších v tvare šálky tulipány s viacerými červenkasté oranžové kvety, zelené listy a nádherné pruhované zeleň. Kvetinové kvety najlepšie v polovici jari, v slnečnom svetle a dobre odvodnené pôde. Kvety sú vynikajúce pre rezanie. To si vyžaduje pomerne nízke nároky na údržbu a nevyžaduje veľa prerezávanie.

Cez Pinterest

12. Menton tulipány:

Tulip Menton je klasická rad tulipány s ružovkastej červenými kvetmi a oranžové tóny, marhuľový interiéru. Kvetina má krásny tvar pohár a je takmer 10 palcov na výšku. Je to celkom silný a odolný voči poveternostným vplyvom a tulipán sa pestuje v polovici jari každý rok. Ponúka veľké kvety pre rezanie účel.

Cez Pinterest

13. Estella Rijnveld:

, Estella Rijnveld je krásny papagáj tulipán. Bolo prehrabol lístkov, v tučné červenej a bielej farby. Táto šálová kvet je znížiť nerovnomerne a je dodávaný v krásnej farebnej kombinácii striekajúcej s červeným a ružových a má sivé zelené listy. Jeho vedecké meno je Tulipa, Estella Rijnveld 'a kvitne od novembra do januára. Je to jeden z najviac pútavý odrôd tulipánov a rastie až 16 palcov. Kvetina vyžaduje plné slnka a dobre odvodnené pôde správne rast.

14. Black Parrot:

To je fantasticky strapcami a skrútené tulipán tmavo černasté fialovej kvetu a jasne zelenými listami. To bolo predstavené v roku 1937 a je jednou z najtemnejších odrôd tulipánov k dispozícii. Je zasadená tučnú zhlukoch proti kontrastný zeleň. Kvetina kvitne v neskorom polovice jari v dobre odvodnené pôde. Tento dramatický, show zastavenie tulipány pridáme tajomstvo do vašej záhrady. Bolo by úžasné rezaných kvetov a vyvolá obdiv prizerajúcich. Vzhľadom k tomu, že kvety sú tak veľké a plné, dostanú dostatočnú ochranu pred vetrom.

Cez Pinterest

15. Montreux:

Jedná sa o ľahký žltý kvet a kvety na začiatku leta. Toto dvojité tulipán podobá zlatej pivonky. Vzhľadom k tomu, kvetina zreje, to produkuje červenú, rozširujúce žiara. Kvetina má omamnú a neodolateľnú vôňu a trvá takmer mesiac, ak prijaté dobrú starostlivosť.

Cez Pinterest

16. Tulip Burning Heart:

, Burning Heart je Darwin hybridný Tulipán a je popisovaný ako druh Rembrandt, ako to vyzerá podobne odvážne farebné tulipány ako je zrejmé v holandskej maľby na 1600s, ako sú tie od Rembrandta. Tento tulipán sa otvára v žltej a červenej farbe a je leptané s tučnými viery a červené plamene, zatiaľ čo vnútri je mäkká žltá s tmavším základne. Ako starne, žlté obráti na slonovej kosti. Tak tieto jasne pruhované kvety sú ideálne pre rezanie alebo na dekoračné účely. Tento kvet prinesie život vašej zimnej záhrade.

Cez Pinterest

17. Veľký úsmev:

Tento radostný tulipán je veľké, zlatožlté, vajcia kvety so zelenými listami a sivasto zelenými listami. Má vysoký, silný stonky a dobre tvarované kvety. Tento tulipán je cenený ako rezané kvety. Tento tulipán darí na slnečné svetlo a láka motýle. Kvetina rastie najlepšie v dobre odvodnené pôde a dáva prednosť plné slnka do polotieňa pozícií. To udrží svoj tvar a farbu až do konca. Tento kvet je ideálny pre hrnce, nádoby a záhony.

Cez Pinterest

18. Tulip Apricot Beauty:

To je úžasné tulipán, premýva so striebrom na vonkajšej strane a marhúľ na vnútornej strane. Tulip Apricot krása je zmes mnohých odtieňoch, ako je losos, ruža, marhule a dokonca jantárových akcenty. Je veľmi voňavé a kvitne čoskoro v sezóne tulipánu, kde vôňa je krátka v zásobe. Je to vynikajúca voľba pre rezané kvety.

Cez Pinterest

19. Tubergen je Gem:

Tubergen je Gem je klenotom kvetinou s bohatou červenou vonkajších okvetných lístkov a slnečné žltej vnútorných okvetných lístkov. Kvitne masívne s vysokými a veľkými farebnými kvetmi. Kvetina vyzerá dych takingly krásne na slnku, keď lístky dokorán. Jeho vedecký termín je Tulipa clusiana a rastie dobre v raných rokoch v ílovitú pôdou. Je na údržbu veľmi nízka a je vysoko odolný proti poveternostným vplyvom. Tento tulipán je tiež prezývaný ako svietnik tulipánu.

Cez Pinterest

20. Tulipa linifolia:

Linifolia Tulipány je druh kvitnúcich rastlín v rodu Tulipa a patrí do čeľade Liliaceae. Je pôvodom z Afganistanu, severnej Irán a Uzbekistanu. Táto specie tulipánov kvitne v polovici až koncom jari s jasne červenými plátky a fialovej centier, ktoré vyzerajú ako otvorené špicatých hviezd. Kvetina má čierny podklad a krémovú zelené lístie, ktorý dáva úžasný kontrast. Tento tulipán rastie dobre v úrodnej, dobre priepustnej pôde v popoludňajšom slnku.

21. Kolpakowskiana tulipány:

Je to jedna z neznámych tulipánov a je dodávaný v malých, jasne žlté kvety, umocňuje ružovo-fialové lesku. Jeho vedecké meno je Tulipa kolpakowskiana a je pôvodom z Kazachstanu, strednej Ázii, Turkestan a Kirgizsku. Tento kvet je tiež známy ako motýlie tulipánu. Továreň vyrába viac ako jeden kvet za stonky. Kvetina je pomerne robustný a sú potreté červenou farbou na vonkajšej strane lístkov. Kvetina sa darí najlepšie v dostatkom slnečného svitu a dobre odvodnené, hlinité pôdy. To vydáva úžasne príjemnú vôňu.

22. Turkestanica tulipány:

Turkestanica je jeden gem tulipánu. Je to v alpskom tulipán a dobre rastie vo väčšine pôd. Tieto hviezdy kvety sú natoľko početná, že vytvorí vankúš farbu, ktorá sa pohybuje od starožitného smotany do čisto biele. Každá z týchto tulipánov kontrastuje s oranžovým a žltým stredom. Kvitne v polovici marca a je pôvodom z centrálnej Ázie. Má tenký Strappy lístia a malý zvonček ako kvety

23. Tulip Pink Impression:

Jedná sa o veľmi krásny, zvodný ružový tulipán, ktorý je určite upútať pozornosť divákov. Je to plné, zaoblené, s dlhou životnosťou kvet, ktoré by pridať krásu do vašej obývačky. Tieto lesklé lístky sú hlboké, bohaté vzrástli v stredu, tieňovanie jemné ružové na okraji. Sú to vysoký, silný, s dlhou životnosťou a prvotriedne tulipán. Tento tulipán láka motýle a kolibríky.

24. Tulip White Parrot:

Biely papagáj tulipán má veľké biele kvety s miernym, zeleným nádychom vonku. Okvetné lístky sú volániky a pernatej, dávať vzhľad okrúhleho lopty hlavy. Má silný stonku, ktorý poskytuje podporu tejto čistej tulipánu. Je extravagantné a dlhotrvajúci tulipán a robí úžasnú rezané kvety pre kytice.

25. Tulip Persian Pearl:

Tulip Persian Pearl sa vyskytuje hojne v severozápadnej Iráne a východného Turecka. Je to jednoznačne farebný kvet s veľkým fialovým-červené kvet, žiarivo žltým stredom a striebornú šedú exteriéru. Je to maškrtu tulipán a je len 4 palce vysoký. Transformuje z téglikov ku hviezdam, keď to úplne kvitne.

Cez Pinterest

load...