Noviny

Top 25 najkrajších Lilie

Top 25 najkrajších Lilie

Ľalie sú veľkolepé trubka kvety na vrchole silné stonky, ktoré vyplývajú z žiarovky, ktoré sú tvorené meradle ako segmenty. Jeho vedecký názov je Lilium a patrí k bylinných rodu. Ľalie sú vybraté najmä pre ich luxusný vzhľad a omamnú vôňu. Predpokladá sa, že ľalie má mýtické vlastnosti a symbolizuje čistotu a rafinované krásy. Ľalie sú jedným z najčastejšie používaných kvetov pre pohreby, pretože symbolizuje nevinnosť, ktorá bola obnovená do duše zomrelých. Jedná sa o top 25 kvety ľalie nášho výberu.

Top 25 Lily kvety snímok s popisom

1. Lily Trumpet Afričan:

Trumpet Afričan je broskyňový pomarančového kvetu s nádherné gaštanové pruhy na vonkajšej strane. Jeho vysoký stonku produkuje veľkorysé množstvo bronzových broskýň púčiky, ktoré sa otvárajú smerom von obrátených kvetmi. Majú skvele, pretiahnuté pohár, s špičky okvetných lístkov refluxující dávať to vzhľad rúry. Je to príjemná vôňa, ktorá je ideálna pre záhradné výsadbu. Kvetina rastie 15 cm v priemere a až 1,5 m na výšku.

load...

Cez Pinterest

2. Lily Trumpet Pink Perfection:

To je jeden z najlepšie vyzerajúcich ľalie rúry. Je to obrovský lievik formoval, smerujúce von kvet nesú na dlhé, robustný stonky. Kvetina má krásne ružové okvetné lístky s oranžovými tyčinkami. Tyčinky vyzerá úžasne proti čerstvé, zelené listy. Má nádhernú vôňu a je dokonca choroba odolný. Tento kvet je ideálny ako rezaných kvetov pre veľké, majestátne usporiadanie. Veľkosť kvetov a výška stopky sa môže líšiť od žiarovky k žiarovke. Pink dokonalosť môže zostať šťastný a svieži po celé roky ak opatrená pravidelnú starostlivosť a strihanie. Kvetina sa ľahko pestuje v dobre priepustnej pôde na plnom alebo čiastočnom tieni.

3. Lily, Trumpet Golden Splendor:

Golden Splendor je krásna, zlatá žltý kvet. Kvetina má elegantný rúrkový tvar s ohromujúcou stonky, ktoré umožňujú vynikajúce pre vázy dekoráciu. Má úžasný žltá tyčinkami, ktorý dáva úžasný kontrast k žiarivo zelené listy. Okvetné lístky sú skrútené dozadu a sú potreté hlboké hnedé a fialové pruhy. Kvet bude vyzerať skvele vysadené v záhrade hranici alebo v kvetináčoch alebo kontajnera. Má opojnú vôňu. Rastlina produkuje až 10 vonkajších služieb kvety na každom štíhlom stonke v polovici roka do konca leta.

load...

Cez Pinterest

4. Rúrka Lily Regale:

Táto ľalia kvety boli objavené na horách Číny a je jedným z najpopulárnejších a miloval rúry. Hlboké ružová puky otvoriť odhaliť čistú, bielu vnútornú kvetinu. Jedna veľká, enormný bud vytvára obrovské 1,5 m voňavé ľalie. Stopka nesie desať alebo viac veľké kvety úžasné vône. Ľalie sú pružné a dobre rastú v kyslých alebo alkalických zemín. Sú ideálne strih kvetín a bude vyzerať úžasne na zadnej strane vytrvalých lôžok. Kvetina je zozbieraná každoročne v polovici leta.

5. Lily Rio Negro:

Rio Negro je jedným z najbohatších, čierno-červené odrody ľalií, ktorá dostala svoje meno od Rio Negro, najväčšieho ľavého prítoku Amazonky. Kvetina kvitne v sýto červenej s širokým načuchrané lupeňmi, ktoré majú čokoládovo hnedá centrum. Okvetných má snehobiele okraj, ktorý dáva lístkov ohromujúci kontrast. Jej listy sú svieže a lesklé, ideálne k obrovským, svetlých kvetov. Je to ťažký kvitnúce a má veľmi príjemnú vôňu. Tento elegantný kvetina kvitne ročnej od neskorej jari do začiatku leta v drobivý pôde. Tento kvet by určite show zátkou z vašej záhrade.

Cez Pinterest

6. Oriental Lily Casablanca:

Casablanca je jedným z najobľúbenejších ľalie všetkých čias. Jej kvety sú veľké a majú sladkú vôňu. Kvety sú čisté, žiarivo biely a sú jemne zhlukli ktorý dáva bohatosť rastlín a štruktúru. Dosahuje 10 až 25 cm vo veľkosti a je dlhodobý, takže je ideálny ako rezané kvety. Je ideálny pre záhradné výsadbu a nádoby alebo hrnca výsadbe. Kvetina je neskoro kvitnúce a preferuje bohaté, vlhké kyslú pôdu.

7. Lily Maslo Pixie:

Butter Pixie je vytrvalá kvetina, ktorá kladie na veľkú show v ranom lete hraníc. Kvety sú veľké, obrátené veľké žlté trumpety, ale nie sú voňajúce. Stonka nesie malé a robustné kvety, ktoré sú vynikajúce pre hrnce výsadbe aj ako rezané kvety. Maslo škriatok je ideálna pre zvýrazňujúce, hraníc a skalky. Tento kvet bude vyžadovať občasnú údržbu a údržbu a mal by byť pravidelne prerezávať. Kvetina zreje až 50 cm vysoký.

Cez Pinterest

8. Lily Forever Susan:

Tento je pútavý kvetina, ktorá je natívny havajskej ostrovy. Je to krásne, nápadné oranžové kvet s hlbokým vínovej centrum. Žiarovka produkuje kvety na 10 cm v priemere a môže rásť až do 90 cm. Kvetina má veľmi atraktívnu vôňu. To sa darí v polotieni alebo slnko ílovitú pôdou. Ľalie sú veľmi ľahko pestovať a nevyžadujú veľkú údržbu. Kvetina je tiež peľ zadarmo.

Cez Pinterest

9. Lilium, Cooper Crossing:

Cooper Crossing je ázijský ľalie, ktorá kvitne od začiatku leta na slnečnom mieste a dobre odvodnené pôde. Kvety sú jasne oranžovej farby s tmavo hnedou centra. Kvitne Každý rok počas júna a júla vo výške okolo 90 cm.

Cez Pinterest

10. Lily Fata Morgana:

Fata Morgana je jasne kanárikovo žltou double ázijský kvet s krásnymi červenými škvrnami. Je to čiastočne dvojité kvety a zľahka nanesie na vysokej stonky. Kvetina vyzerá veľmi výrazný a je až čelia ozdobný kvet. To môže trvať dlho, a to aj bez veľa údržby. Navyše nie sú k dispozícii žiadne peľnice alebo peľ chaotický vysporiadať. Kvetina je ideálny pre pot výsadbu a krajiny na hraniciach výsadby. To nemá žiadnu vôňu, čo je skvelá voľba pre ľudí trpiacich alergénne. Jedná sa o oficiálne kvet pre 30. Výročie svadby a narodeniny mája.

Cez Pinterest

11. Foxtrot Lily Trvalka:

Foxtrot je jasne ružové vytrvalý ázijské ľalie, ktorý stojí asi 24 palcov vysoký. Je to skvelé pre rezané kvety a vydržia dlhú dobu vo vode. Vyššia odrody sú najlepšie pre rezanie. Kvetina má v tvare hviezdy lístia a jasne zelené listy, ktoré umožnia úžasný kontrast k ružových okvetných lístkov. Cez Pinterest

12. Lily Jasné Diamond:

Bright Diamond je nádherné krémového kvetina s rafinovanými a symetrické lístkov. Kvetina je Bejeweled tmavooranžovej peľu vrchole svetlozelená vlákien. Veľmi vysoký a robustný stonku produkuje voľné zhluky rúrku ako kvety v lete. Tieto ľalie kvety sú veľmi voňavé a sú často používané na výrobu parfumov. Má sviežu, dlhé Lance tvarované listy a urastený krémové púčiky, ktoré sa otvárajú čisto biela s nádychom zelenej v stredu.

13. Lilium Apollo Lily:

Apollo Lily je hybridný kvetina, ktorá kvitne v krémovo bielej s temne červenej pásu a je posiaty červeno. Kvety sú veľké s ľahkým nádychom zelene, kde sa plátky prekrývajú. Tyčinky sú oranžové a púčiky majú malý ružový nádych k nemu. Tento je nápadné rastliny pre pestovanie v kroví alebo bylinného hraníc. Tento robustný, trpaslík ázijský paleta dodá veľa farieb na vašej záhrade. Tento kvet je ideálny pre hrnce, skalky a hranice. Každá žiarovka bude produkovať niekoľko kvetov, ktoré sú držané v jednom pevnom stonky. Žiarovka produkuje tri druhy kvetov v tejto divízii, nahor smerom, von smerujúci a prívesok kvetina.

Cez Pinterest

14. Lily Elodie:

Elodie je dvojvrstvová cukrík ružový kvet so štipkou tmavé škvrny v stredu, ktorý dodáva šarm a eleganciu k nemu. To má niekoľko dodatočných radov lístky zapĺňa centrum, ktoré poskytuje táto kvetina báječný vzhľad. Kvety sú plnej veľkosti, ale sú kratšie pri tvorbe dĺžka tejto odrody vynikajúce pre malé záhrady a kontajnerov. Kvety sú tiež peľ zadarmo takže je ideálny pre strih aranžovanie kvetín. Táto exotická kvet je ľahko parfumovaný a je úplne vhodné pre alergikov. Je veľmi vytrvalý a vracia rok čo rok väčšie a lepšie.

Cez Pinterest

15. Lily Rozmery:

Rozmer je longifurm ázijský hybrid s veľkými, čerešňa plátky, ktoré sa stretávajú hore. Kvetina je lievikovitý tvar so silnými šupky, ktoré sú odolné proti poveternostným vplyvom. Tento kvet je báječné pre záhradu a rezanie. To sa darí dobre na plnom slnku a dobre odvodnené pôde. Je vhodný aj pre hrnce a kontajnerov.

Cez Pinterest

16. Údaje Anne Marie sen Double ázijské Lily:

Lily Annemarie sen "je ohromujúci double kvetina, ktorá je čisto bielu farbu a je bez akýchkoľvek tyčiniek alebo pele. Kvetina je zakončená tmavo stigma, ktoré vytvára úžasný vzhľad centrálneho škvrna. To lily prinesie eleganciu letných hraniciach a je zasadený v malých skupinách. Tieto biele ľalie kvety vyzerajú nádherné v kontajneroch s atraktívnym tmavo zeleným ihličím a môžu byť umiestnené na maximálny účinok po záhrade. Kvetina rastie ako vytrvalá a vyžaduje pomerne nízke nároky na údržbu.

Cez Pinterest

17. Brindisi:

Brindisi je ružový hybrid ľalia s veľkými púčiky. Tento kvet je pomenovaná po prístavného mesta Brindisi v Taliansku. Ako Brindisi z minulosti, Brindisi ľalie má vodcovské postavenie a významné postavenie v záhrade. Táto bohatá, stredne ružový kvet vyzerá veľmi atraktívne a určite upútať pozornosť na vašej záhrade. Stred okvetných lístkov zdobí biely a má zamatovo zelené listy. Je mierne voňajúce kvety a každý rok na konci júna a začiatkom júla. Vyrábané sú 2 až 4 kvety na stonke. Kvetina vyžaduje pomerne nízke nároky na údržbu a je veľmi jednoduchá na pestovanie.

Cez Pinterest

18. Landini:

To je jeden z najviac neobvyklých kvetov s jeho rastlina produkuje najhlbšie zamatovo červenej, s dlhou životnosťou kvety, ktoré sú takmer čierny vzhľad. Majestátne červené púčiky otvorené odhaliť veľký, rúrka tvarovaný kvety v odtieňoch vínovej červenej. Rastlina sa darí na slnku na čiastočnom tieni a vytvára 14 až 16 cm široké kvety. Toto majestátne kvety určite vytvoriť dramatický vzhľad v aranžovaní kvetín. Stonky sú vynikajúce pre rezanie.

Cez Pinterest

19. Lily Peach Dwarf:

Táto obrovská pulzujúca broskyňový ružový kvet je zaliaty mäkkým marhuľovou žiaru. Luxusné sýto zelené listy vytvára jemný kontrast k bohatým trblietavými intenzívnej kvetov. Kvety postaviť na solídne stonky nad kopije ako lístie. Tento úžasný pestrosť plnej veľkosti 4 až 5 palcov ľalie kvety na stonky meranie 15 palcov na výšku. Tento luxusný kvetinou kvety na začiatku leta do polovice leta a vytvára živosť v záhrade. Kvetina preferuje plné slnka pozíciu a je vhodný ako v kvetináčoch a kontajneroch.

Cez Pinterest

20. Blackout:

Blackout je elegantný a drobná ľalie. Jej lesklé karmínovo púčiky vyrábať načernasté červené kvety s drobnými čiernymi škvrnami na ňom s červenými pruhmi. Táto ľalia je najtmavšie a oslňujúci. Kvetina nie je vyložene voňavé, takže by nemal byť nepríjemné pre ľudí s citlivými nosy. Black out je vytrvalá kvetina so vztýčenými stonky ložisko usporiadané špirálovito, lesklé, tmavo zelené listy. Jedná sa o veľmi populárny voľbou pre vytváranie štrajkujúci a dramatický prvok vo vašej záhrade.

21. Lily Red County:

Red krajina kvet je symbolom vznešenosti a licenčných poplatkov. Driek nesie 12 bezstarostný kvety na žiarovky. Okvetné lístky sú atraktívne zahrieva k spätnému toku, ktorá dodáva kúzlo k tomu. Kvety sú silne voňajúce a bol by úžasný doplnok k vašej záhrade. Kvety kvety pekné oranžovočervené plátky s červenať tmavších červených tyčiniek. Táto ľalie darí v slnku a čiastočnom tieni v kyslej pôde.

Cez Pinterest

22. Rosella sen:

Tento pôvabný krása je belavá ružový kvet s tmavšie, ružové okraje a tipy, ktoré prechádzajú do slzičkový jasné biele základne. Okvetné lístky boli náhodne roztrúsené škvrny blízkosti nektáru, ktorý robí to vyzerať ešte krajšie. Kvetina je baňatý vytrvalá a má lesklé tmavozelené listy a zamatovo zeleň. Je to jeden z prvých kvitnúcich kvetov.

Cez Pinterest

23. Žltá Diamond:

Žltý diamant je jasne žltý kvet, ktorý kvitne každý rok v júni a júli. Žiarovku kvety odhaliť silné zlaté, plná lístkov s jemným oranžovým červenať. Kvetina má hrdzu pehy značka na základni lístky. Jeho žlté piestiky a vlákna sú preliate hrdza peľu.

Cez Pinterest

24. Tiny Bell:

Tiny Bell je vzpriamené, malé a krehké ľalie, ktorá je ideálna pre črepníkoch alebo pred hranicami. Je to krásny dva tónovaný kvetina s jasne ružovými lupeňmi potreté žltej k stredu. Listy sú lesklé a tmavo zelenej farby. Táto krásna kvetina je vynikajúci pre strih aranžovanie kvetín. Je to trpaslík ázijské ľalie s 5 až 7 kvetov na stonke.

Cez Pinterest

25. Lily, Friso:

Friso je nebo škrabka ľalie, ktorá produkuje 25 až 30 kvety z jednej žiarovky. Sú samonosné kvety na silnom stonke s veľmi voňavými a očné cache bielymi kvetmi s ružovým červeným stredom.

Cez Pinterest

Dúfať, že sa vám tento článok a zistil, že je zaujímavé. Teraz, keď ste videli nádherné fotky kvety ľalie na celom svete, jej váš čas dávať pozor na ne, nech ste zakopnúť. Podeľte sa o svoje cenné pripomienky, ak existuje.

load...