Noviny

Top 25 najkrajších ibišských kvetov

Top 25 najkrajších ibišských kvetov

Hibiscus je kvitnúca rastlina, ktorá sa zvyčajne pestuje v teplých tropických oblastiach. Tieto kvety sú veľké a sú v tvare trumpety. Tam je asi 200 druhov tejto rastliny, a že patrí do rodiny slez. Piestiky tejto kvetiny vyčnievajú dramaticky z rohu kvetín robiť to do nápadné kvety. Listy sú striedavé a rozlúčil sa s žily, ktoré vybiehajú z listu stonky. Sú k dispozícii v niekoľkých farbách od tmavo purpurová na biele a dokonca aj viacfarebné. Tento kvet trvá iba jeden deň, môže byť trochu dlhšia, ak je uchovávaný v chladničke.

Hibiscus sa často používa na dekoratívne účely a dodáva veľkú krásu do záhrady. V Indii, ibištek sa používa ako obeť bohyni Kali, a lord Ganesh. Tiež sa používa ako prísada do opravných prostriedkov pre starostlivosť o vlasy. Kvety ibišteka sú dobre známy pre poskytovanie niekoľko zdravotných výhod. The Pharaohs používa Karkade a to je ešte obyčajný v egyptských svadbách. To má štipľavú chuť, citrusy a je často používaný na prípravu šalátov a cukríky. Existujú tri hlavné typy kvety ibišteka:

Tropical Hibiscus:

Tropický ibištek je pôvodom z Havaja. Patrí do čeľade Malvaceae. Sú určené svojimi lesklými listami, jasných a živých kvetov. Je k dispozícii v celej rade farieb.

load...

Trvalka Hibiscus:

Trvalka ibištek je názov pre veľké skupiny ibišteka, ktoré idú spiace v zime a znovu sa objaviť v priebehu prameňov. Trvalka ibištek je studená a tolerantná, ale niektoré často umierajú pod 28 stupňov, trvajúci po dobu kratšiu ako 5 hodín a môže byť ľahko zničené pri častých studených patentky.

Hardy Hibiscus:

Hardy ibištek je členom rodiny Mallow. Jedná sa o najväčší ibištek s kvetmi zdobia českej záhrady s 8 palcov širokých kvetov. Hardy kvety sú veľmi vytrvalé v chladnejších klimatických podmienkach. Dostanú späť na zem v zime a vrátiť na jar. To je väčšinou k dispozícii v bielej, ružovej a červenej farby. Tieto kvety neprežijú v horúcej, vlhké leto, ale žijú oveľa dlhšie v chladnom a suchom podnebí. Vytrvalý ibištek je neskoro kvitnúce so zelenými škvrnami a naďalej kvitnúť až mráz zabije posledný z púčikov.

Takže tu je všetky informácie o kvet ibišteka, že budete potrebovať!

1. Čína rose:

Čína ruža je známy ako černenie zariadenie, ako je jej kvety sa používajú v trópoch vyleštiť topánky. To je populárny indický ker, ktorý dosahuje výšku 15 až 25 stôp, zatiaľ čo vydržať mráz. Má oválne kvety, ktoré sú 3 až 4 palce dlhý. Kvety sú hlavne v červenom odtieni, ale niektoré žlté, ružové a oranžové odrody sú tiež k dispozícii. Dodáva sa v jednolôžkových a dvojlôžkových petaled kvetov. Tieto kvety sú 4 až 6 palcov dlhý s dlhými stĺpci tyčinkami.

load...

2. Rock Hibiscus:

Skala ibištek je pôvodom z Mexika a Spojených štátov. Ker, ktorý nesie túto kvetinu lipnú na skalnaté útvary a môže dokonca prežiť prevýšenie až 2000 stôp. Ker nesie riedke olistenie trojuholníkových šedých listov. Farba sa pohybuje od bielej až po tmavo fialovej a ružovej. Kvetina má 5 okvetné lístky asi 3 palcov v priemere.

3. Kvet za hodinu:

Kvet hodiny je tiež známy ako Hibiscus trionum. Tento ibištek rastie až 4 stôp na výšku a vytvára krém žlto sfarbené kvety. Táto krásna kvetina bude vyzerať skvele v záhrade a na dekoračné účely.

Cez Pinterest

4. Roselle:

Tento kvet je bežne známy ako indický Roselle. Rastlina má osamelé žlté kvety a stopku menej. Ide o ročné alebo viacročné ker rastie až 7 až 8 stôp. Listy sú tri až päť laločnatej a majú 3 až 6 palcov dlhý. Roselle je 4 palca v priemere a je biely až svetlo žltú farbu.

Cez Pinterest

5. Rose Sharon:

Rose Sharon je iný názov ibištek sýrsky. Jedná sa o odolné a ľahko pestovať ker. Kvitne od neskorého leta do polovice jesene. Je hojne k dispozícii v Južnej Kórei a kvetov v rôznych odtieňoch, ako je biela, fialová a fialovej. Ker, ktorý nesie tento závod vyrastie 5 až 15 stôp vysoký s ostro ozubené oválne listy. Kvetina je krátka, s len 3 až 5 palcov dlhý okvetných lístkov s tmavo zelenými listami. Veľkosť kvetu bude závisieť na prerezávanie ako premazané kvety majú riadne a väčšie kvety, zatiaľ čo kvety, ktoré sú ponechané vo voľnej prírode vyrobiť menšie kvety.

6. Abelmosk:

Tento ibištek je tiež známy ako Musk slez, Kasturi a pižma semien v Indii. To je jednoročná rastlina, ktorá rastie od 2 do 6 stôp na výšku. Tento ibištek je pôvodom z Indie a je dobre známy pre jeho pižmový parfum. Jej semená sú pridané do kávy a listy a výhonky sa jedia ako zelenina. Tento kvet je tiež použitý v homeopatia na liečbu gonorrheal zápal močového mechúra a močovej trubice.

Cez Pinterest

7. Giant Rose Mallow:

Giant ruže slez silne podobá ibištek bahenné, má širšie listy a je pomerne vysoká na výšku. Kvety sú ružovej farby, zatiaľ čo niektoré z nich sú v bielej farbe s tmavo červeným stredom. Má hladké listy v bohatej odtieni medená fialovej. Kvety sú produkované v rade od letného slnovratu celú cestu cez mrazu jesene. Giant ruže slez preferuje dobre, vlhkej záhradnej pôde v plnom slnku.

Cez Pinterest

8. Ibištek bahenné:

Ibištek bahenný je viacfarebné kvety. Je to trvalka ker, ktorý dorastá až do 3 až 8 stôp na dĺžku. Jeho farba sa pohybuje od čisto bielej až po hlboké ruže s hlbokým gaštanové centra. Patrí do čeľade Malvaceae, ktorý je bežne známy ako ruže slez. Tento efektný kvetina má 12 palcov lístkov s tmavo zelenými listami a žltými tyčinkami. Tento kvet kvitne od leta k pádu.

Cez Pinterest

9. Rose Mallow:

Rose Mallow je ibištek bahenné, často označované ako morská slez močiare a močiare ruže slez. Je to opadavý ker, ibištek, ktorá rastie v chladných oblastiach. Je to slanisek rastlina a rastie až 7 metrov na výšku. Kvety sú asi 4 až 7 palcov dlhá s zelené oválne listy. Kvety sú väčšinou ružovej farbe, ktorá prehlbuje, kým oni starnú. Ruže mallows potrebujú plné slnka, dobre odvodnené, mierne kyslú pôdu a dostatok vody k rastu. Kvitne v lete a priťahuje kolibríky.

Cez Pinterest

10. Kockovaný Hibiscus:

To karmínovo sfarbené ibištek patrí do čeľade Malvaceae. Má tmavo zelené listy s lesklými listami a kvetinové kvety v ružovej, červenej, bielej a krémovej farby. Kvetina má priemer asi 4 palce a vyzerá nápadne krásna. Kvetina potrebuje dobre odvodnenú pôdu s čiastočným do plného odtieňa správne kvitnúť.

Cez Pinterest

11. Hawaiian Hibiscus:

Havajský ibištek je sedem známych druhov ibištekov chované ako pôvodom z Havaja. Tento ibištek má veľké plátky, ktoré sú prevažne svetlé farby. Tento ibištek rastie veľmi rýchlo a posledný na dlhú dobu v porovnaní s inými druhmi ibišteka. Hibiscus Brackenridge je Havaj je štátny kvetina.

12. Hibiscus sabdariffa:

Tento ibištek sa pestuje predovšetkým v záhradách a je jedným z najobľúbenejších druhov ibišteka. To je tiež známe ako Roselle ibišteka. Kvetina je biely až svetlo žltý a má červenú škvrnu na každom plátku.

13. Hibiscus mutabilis:

Tento ibištek odroda je známy ako spoločník ruže alebo slez Dixie ruže. Kvety sú v plnom kvete double a majú biele alebo zelené lístie. Výsadba Hibiscus mutabilis určite pridať ďalšie krásu vašej záhrady. Tento kvet kvitne od leta k pádu a je približne 4 až 6 palcov v priemere. Hibiscus mutabilis sú prevažne ružovej a bielej farby, ktorý sa mení na červenú s časom. Tento kvet rastie dobre v dobre odvodnené pôde a preferuje polotieň tieň.

14. Hibiscus coccineus:

Hibiscus coccineus je tiež známy ako Texas hviezda ibišteka. Rastlina rastie až 7 cm vysoký a produkuje červené kvety 3 až 4 palca v priemere. Tento kvet má rád plné slnka a je veľmi citlivý na mraze a extrémne chladných klimatických podmienkach. Takže, mulčovanie je nutné, zatiaľ čo rastúce kvet. Táto drevitá vzpriamene ibišteka priťahuje kolibríky a motýle.

15. Hibiscus cannabinus:

Hibiscus cannabinus je známy ako kenaf a patrí do čeľade Malvaceae. Tento kvet je dobre známy pre vlákna získaného z neho. Jej vlákno sa používa pri výrobe juty. Má veľké, singel, červené kvety asi 3 až 4 palca v priemere. Rastie v dobre odvodnené pôde na jar alebo začiatkom leta, na slnečnom mieste.

16. Hibiscus Tiliaceus:

To patrí do rodiny Mallow a jeho bežná mená sú Sea ibištek a pobrežia ibištek. Ker rastie do výšky 3 až 6 cm; jeho mladé vetvičky, púčiky a kvety sú pokryté krátkou, hriadele vlasy. Kvety sú žiarivo žltej farby s červenými centrami a majú dlhé, pružné stonky. Má tmavo zelené, listy v tvare srdca s bielou až šedou zeleň. Kvety sú veľké, nápadné a má 5 voľných lístkov.

17. Hibiscus Luna Red:

Tento ibištek je kompaktný huňatý rastlina s obrovskými kvetmi. Má päť petaled kvety s jasne zelenými listami. Kratšie variant tohto kvetu je vynikajúcou voľbou pre záhradu a dekorácií. Tento kvet rastie dobre v dobre priepustnej, úrodnej pôdy s dostatkom vlhkosti. Je to krásny, pútavý kvetina 6 až 8 palcov. Tento kvet zomiera späť na úroveň krajiny počas zimy a sa objaví v lete. To najlepšie zasadené vo veľkých kontajneroch. Tento kvet priťahuje kolibríky.

Cez Pinterest

18. Mango Liqueur:

Tento hybrid ibištek má široké kvety 6 až 8 palcov a má lístky, ako je staré, sčerené kvetín. Ide o jednoduchý rast rastlín a rastie až 7 metrov na výšku. Mango likér rodičia sú, Muffin Man ', čo mu dáva jeho sčerené textúru. Tento kvet vyzerá úžasne na svadby a party dekorácie.

Cez Pinterest

19. Neviazanosť:

Tento kvet má veľké, pestrofarebné kvety, ktoré sú približne 7 až 9 palcov. Kvetina kvitne vo farbách, ako je žltá, oranžová, červená a ružová. Svojich rodičov Saffron "a,Fireball, sú dve naživo sfarbené kvety strednej veľkosti.

Cez Pinterest

20. Beach Beauty:

Beach krása je veľký 8 palcov kvet krúžky zlaté žlté, biele a ružové cukrovinky. Kvetina má jasne červené oko odtiene oranžovej na okrajoch. Je to hybrid kvet, ktorý kombinuje jemné a živé farby svojich oboch svojich rodičov, ukradnutý bozk "a,Acapulco Gold '. Bush je strednej veľkosti a rastie až 6 metrov.

Cez Pinterest

21. Secret Heart:

Secret srdce je krásne dva-posilnil ružový kvet s červeným stredom. Je to veľká kvetina, ktorá rastie dobre v alkalickom pôde. Tento kvet sa vyvíja v ružovej a červené odtiene v chladnejšom počasí a kvitne v modrej farbe v teplejších klimatických podmienkach. Má modro-tónovaný telo s teplým ružovým okrajom. To dostane to modrú farbu a červené centrum od svojho otca,, Rocket Red oslnenia 'a získava svoju úžasnú zeleň od svojej matky,, crème de Cacao'

Cez Pinterest

22. Champagne:

Champagne ibišteka kvety s veľkým 8 palcov jediný kvet, ktorý má náznaky žltej a malé červeným stredom. Ide o hybrid medzi, Muffin Man 'a, Dúhový Christie' a má hladký, a to aj farebné kvety.

Cez Pinterest

23. Aphrodite:

Aphrodite je cenený pre svoje veľké jednolôžkových, tmavo ružové kvety sa žiarivo žlté centrami. Tento kvet kvitne v strednej k neskorom lete na slnečnej alebo čiastočnom tieni. Toto hlboké fuchsie 6 až 8 palcov kvetina sizzles proti tmavo zelené zamatové listy. Kvetina kvitne každý rok v auguste v takmer všetkých typoch pôd. Je to hybrid flower medzi 'Space Oddity' a 'Vin neobyčajný.' Rastlina rastie o 2 až 3 centimetrov.

Cez Pinterest

24. Luna Pink Swirl:

Luna ružová je mrazuvzdorná trváca rastlina, ktorá produkuje veľké biele a ružové kvety s červenými centier. Kvetina je 8 palcov v priemere a rastlina rastie 8 centimetrov. Rastlina rastie dobre vo vlhkej, úrodnej a dobre priepustnej pôde. Vyrába kvetín neskoro v lete. Kvetina vyžaduje optimálnu starostlivosť, pretože je pomerne náchylné k hubovým chorobám. Tieto kvetov sú ružové na jednej strane a vyblednutiu na svetle krémovej ružové na druhej strane. Kvetina priťahuje motýle a kolibríky.

Cez Pinterest

25. Hibiscus - Blue River II:

Cez Pinterest

Táto rastlina môže byť ľahko pestované v priemere až strednej pôdy, ale rastie najlepšie v organicky bohaté pôdy a pod plnom slnku. Rastie do výšky 4 až 5 metrov, ktorá nesie 5 petaled Hollyhock kvetmi. Kvetina má krátku životnosť a nežije dlhšie ako jeden deň. Kvetina kvitne každý rok postupne od leta do začiatku jesene. Svetlo zelené lístie je úžasný kontrast s bielymi okvetnými lístkami.

Dúfam, že sa vám to páčilo kompiláciu. Napíšte nám svoje pripomienky nižšie.

load...