Noviny

Top 25 najkrajších Daisy Flowers

Top 25 najkrajších Daisy Flowers

Sedmokráska kvety sú členmi rodiny Asteraceae, najväčší rodina kvitnúcich rastlín. Meno pochádza z sedmokráska, deň oko ', pretože kvet sa otvára v priebehu dňa a končí v noci. Jedinečnosť sedmokráska je to, že nemá negatívny význam k nej pripojené. Daisy kvetina predstavuje nevinnosť mladosti. V kresťanstve, sedmokráska pôsobí ako symbol Ježiškom nevine. To tiež znamená čistotu srdca, myseľ a dušu. Daisy je klasickým symbolom krásy a je často predstavovaný v stredovekej umení, literatúry a poézie pre svoju jednoduchú krásu.

Najkrajšie Daisy Flowers

1. Argyranthemum frutescens Neptune:

Neptún je energický trpaslík Marguerite sedmokráska. Je kompaktná a úhľadný ker vytvára početné margarét proti Ferny šedej zelené lístie v priebehu vegetačného obdobia. Biely kvet má žltý stred na konci stoniek a je veľmi atraktívna pre motýle. Je to drobná a chlpaté listy zostávajú sivasto zelené v priebehu celej sezóny. Tento pevný daisy môže dokonca prežiť slnečný hrubý šikmú terén a studené zimy. Kvetina vytvára silnú vôňu, keď rozdrvil. Pravidelné prerezávanie tejto kvetiny podporí jej rast a zvýši jej kapacitu kvetu. To je vynikajúce pre rezanie a dokonca aj pre záhrady a kontajnerov.

2. Argyranthemum frutescens Comet White:

Comet White daisy je natívny na ostrov Kanárskych a je pestovaná ako súťažných trvalka. Jeho ker produkuje niekoľko žltých zamerané sedmokrásky na pozadí strieborné listy a zamatovú zeleň. Tento kvet vyzerá najlepšie v nádobách a ako podstielka rastliny. Táto rastlina vyžaduje občasnú údržbu a údržbu, a tak skrátiť kvetu po slabnúť alebo zomrieť povzbudiť viac kvety v nasledujúcej sezóne. To je veľmi atraktívna pre motýle.

load...

3. Argyranthemum frutescens Sugar Cheer:

Cukor Cheer je živý purpurová ružové sedmokrásky a je jedným z najviac intenzívne farebných sedmokrásky na celom svete. Tento hybrid sedmokráska bola vyšľachtená Thomas Cunneen v Austrálii a bol predstavený Nulfora International. Je tiež ocenený hybridný. Tieto dvojité svetlé ružové sedmokrásky kvitnú každoročne od neskorej jari až do mrazov. Ide o pomerne nízke nároky na údržbu kvetín a je pomerne ľahko pestovať. To je najlepšie pestuje v slnečná poloha vo vlhkom a dobre odvodnené pôde.

4. Argyranthemum Angelic tmavo ružová:

Tento krásny paleta kvety sedmokrásky je veľmi obľúbený pre svoju krásu a odolnosť. Zariadenie nesúci kvet je asi 18 palcov vysoký a je široko používaný v kombinácii výsadbu. Jej kvety sú plne double a tmavo ružovej farby a kvitnú ranom jar. Má jasne zelené hlboko vykrajované listy, ktoré vyzerajú úžasne na rozdiel od svojich ružových kvetov.

5. Argyranthemum frutescens Comet Pink:

Kométa pink je ďalšie úžasné odroda sedmokrásky. Je to krásne ružové sedmokrásky so žltým centrami. Kvitnúce znižuje v horúcom počasí, takže je najlepšie zasadené na jeseň. Je možné tolerovať i vetru a soľnej hmle.

load...

6. Arctotis X Hybrid Flame:

Flame je nápadné juhoafrický Daisy. Striebristé šedé kríky premeniť prekvapivo veľké kvety žiarivé oranžovej farby s tmavo hnedej kruhmi. Lístie je vo forme zhlukov a jej dlhé, stredne zelené listy sú strieborné na zadnej strane. The Royal Horticultural Society má dokonca vzhľadom k plameňu prestížnu Cenu Garden zásluhy. Zdá sa, že od leta do jesene. To bude vyzerať ohromujúci v posteli, hranice a záhrad. Čierny pasažier kvetinu pravidelne podporovať dlhé obdobie kvitnutia.

7. Gardenia jasminoides Daisy:

Gardenia je vynikajúci vždyzelený ker pôvodom z východnej Ázie. Ker nesie voskový, slonovinovo sfarbená kvet, ktorého lístkov silne podobajú veterný ostrie. Jeho hustá zeleň poskytuje všestranný záujem. Tento kvet preferuje rastie v miestach, ktoré poskytujú plné slnka a mierne odvodnenej pôde. To priťahuje vizuálne pozornosť a je odolná voči jelenia, choroby, plesniam a tepla.

8. Argyranthemum frutescens Summer Melody:

Summer Melody je krátka žil sedmokráska, že zostane iba 4 mesiace. Hlboké ruže púčiky otvorené odhaliť ružové kvety s brmbolcom pitvali šedej zelenými listami. Summer Melody má tesný, hustý zvyk a čoskoro kvitnúce schopnosti. Tento sedmokráska vyžaduje slnečné s úrodnou, dobre priepustné pôdy a mali by byť dobre napojená. Jedná sa o zimnú tvrdý Daisy a sa pestuje predovšetkým v chladnejších klimatických oblastiach. To sedmokráska je atraktívne pre vtáky a motýle a je odolná voči škodcom.

9. Daisy Snowcap:

Snowcap Daisy je malá paleta Shasta sedmokrásky. Jeho čisté, dlhé kvitnúce vlastnosti sú vhodné pre slnečné záhrade. Snowcap je 3 palce jasný a krásny biely kvet so žltým centrami. Tento kvet má tmavo zelené listy, ktoré sa pýši lesklé svetlé listy. Snowcap má pomerne dlhé obdobia rozkvetu, ktoré si môžete predĺžiť tým, že odstráni zvädnuté kvety povzbudiť viac kvety. Spárovať s žltými sedmokrásky, ako sú Black Eyed Susan tvoriť veľký kontrast. Je ideálny pre kontajner výsadbe alebo k prednej celoročné hranice.

10. Argyranthemum frutescens motýľ:

Butterfly je jedným sedmokráska, ktorý nie je mdloby v letnom žiaru. Butterfly začína kvitnúť v okamihu, keď sa zasadil a pokračuje až do mrazu. Má nakopeniu formu a je vhodný pre záhradné plantáže. Kvetina vyžaduje plné slnka, pravidelnú zálievku a občasné pripraviť sa pre správny vývoj. Plody tohto kríka nie sú ornamentálne významné. Je hlboko znížiť Ferny listy a menej definovaný listy, ktoré by zostali čerstvé po celú sezónu.

11. Rudbeckia hirta Denver Daisy:

Rudbeckia hirta je Black eyed Susan a je dokonca víťazom 2017 amerického Garden Award. Bol pomenovaný na počesť mesta Denver, Colorado je 150. Výročie v roku 2008. To má veľký, 4 palce kvetinu v hlbokom zlata s tmavohnedým centrom. Na základni každého plátku je kvapka alebo dve tmavo červené striekajúcej vode. Je to krátka žíl vytrvalá a je domáci v Severnej Amerike. Kvitne hojne v lete a má extrémnu toleranciu tepla. Rudbeckia bude vynikajúci rezané kvety. Tento kvet zoskupené vytvorí úžasnú pútavý displej.

12. Leucanthemum X superbum Daisy May:

Mája má svetlé, biele prekrývajúce sa okvetné lístky so zlatým centier, ktorá tvorí pevný kupolu 3 palce v priemere. To tiež produkuje veľké množstvo vedľajších kvetných púčikov na postranné kmeňových odborov. Je to jeden z najviac okázalých a spoľahlivé trvalky. To slušný Shasta Daisy prinesie slniečka na vaše hranice, kytice a nádoby. Takže, ak hľadáte pre biele kvety sedmokrásky, urob to považujú za jednu.

13. Shasta Daisy Banana Cream:

Banana Cream je kompaktný ker, ktorý produkuje dlho kvitnúce, svetlé citrónovo žlté kvety, ktoré sú splatné na odtiene pastelových žltne. Banán krém je technicky čiastočne dvojitý s ďalšiu vrstvu okvetných lístkov na ktorej je umiestnený prvý, ktorý dodáva väčšiu hĺbku a farbu na displeji. Tento kvet vyzerá úžasne krásne, keď to úplne kvitne a postaví veľkolepú šou. To bude trvať po dobu 2 týždňov alebo dlhšie do vázy. Kvet sezóna začína v neskorom jar a pokračuje cez leto. Motýle hrať hold Banana Cream, pridanie svetlejšiu farbu na displeji. Má pekný kompaktný, tmavo zelené listy s neuveriteľne ochorenia rezistentné schopnosti.

14. Robinson Red maľované Daisy:

Red maľované Daisy je ohromujúci sedmokráska v intenzívnom odtieni purpurovej. Má živý, naberaný zlatý stred orámovaný s lúčom nepriedušne uzavreté, štíhlych lístkov. Meria around2.5 palca a trvá skoro týždeň. Tento kvet bude veľkolepou rezané kvety a dokonca vystupovať ako brilantná veterníky vo vašej záhrade. Tento kvet je nastavená nad papradie, ako je lístie na rovnej a pevnej stonky. To môže dokonca prospievať v priemerných podmienkach, ale najlepšie funguje v kyslej až neutrálnu pôdu.

15. Lacrosse Shasta Daisy:

Lakros, rovnako ako mnoho sedmokrásky prichádza v jasných bielych okvetných lístkov s slnečné žltej centrami. Čo robí to vyniknúť je jeho jedinečne quilled kvet, ktorý sploští, ako to zreje. Lístie na kvete je kompaktný a veľmi robustný. Tento kvet vyzerá veľmi ohromujúce čiastočne tienisté záhrade. Je miluje slnko a kvety v lete každý rok.

16. Shasta Daisy Aglaya:

Aglaya denník chocholatý žlté centier na 3 kvety s priemerom palcov, ktoré sa objavia každý rok na jar. Táto biela sedmokráska kvety trvá po dobu 7 mesiacov s pravidelným prerezávanie a otrhávaním odkvitnutých kvetov. To dokonca získala prestížne The Royal Horticultural Society Award v roku 1993. Jeho dlhé a robustné stonka je ideálny pre strih aranžmán. To si vyžaduje plné slnka a dobre odvodnené pôde, aby čo najlepšie, aj keď čiastočná odtieň sa odporúča v najteplejších oblastiach. Jeho lesklo zelené listy sú odolné voči vysokým teplotám, suchu a vlhkosti vzduchu a jeho ozubené úzke listy zostávajú tmavé v priebehu celej sezóny.

17. Bellis perennis Bellisima Red:

Kultivar Bellisima Red produkuje malé zhluky polo vždyzelené listy a nesie početné vankúš ako sedmokrásky v odtieňoch červenej s žltými očami. Kvetina rýchlo rastie do výšky a šírky o 15 cm.It je cool sezóna sedmokráska, ktorá pochádza z európskych pastvín a lesných okrajov Turecka. Tento kvet je pomerne ľahko pestovať, a to aj v miernom leta.

18. Bellis perennis Bright koberec Mix:

Jasné Daisies koberce majú jemné ružové tlačidlo kvety s bielymi podtextom. Má žlté oči a ružové ružové tipy na konci stoniek. To bude veselý doplnok k záhrade domčeku, vytrvalých hraničných hrán a lúčneho výsadbu. Ich malé a kompaktné rozmery robia vhodnými pre kontajnerové pestovanie. Tento kvet kvitne vo veľkom množstve vlhkosti a polotieni v horúčave.

19. Bellis perennis Habanera Red:

Habanera Red je anglický sedmokráska, ktorá bola dlhá populárny pre chov na jar v miernych zimných regiónoch. Má veľké kvety s bielymi okvetnými lístkami s nápadnými červenými tipy, ktoré sú mierne zvlnené. To je tiež nazývané "Veľké quilled zdvojnásobí" pretože jeho nadýchaný, bodliak dole ako kvalít. Kvety sa objaví na vrchole krátke holé stonky od neskorej zimy do sporadicky do polovice jesene. Odstráňte vyblednuté kvety pravidelne, aby ho dobre kvitnú v lete.

20. Bellis perennis, Habanera Rose:

Habanera ruža je roztomilý tlačidlo kvetina, ktorá je svetlo ružovej farby. Je cenený pre svoje veľké, plne dvojlôžkové sedmokrásky, ktoré majú dlhú a zreteľne quilled tipy. Tento kvet sa objaví od polovice jari do leta.

21. Bellis perennis Pomponette:

Pomponette je nezvyčajný pomponem tvaru daisy v krásnych odtieňoch ružovej a bielej. Jeho drobné kvety urobiť perfektné malé kupoly, ktorá robí to vyzerať veľmi roztomilé. Tieto sedmokráska kvety sú ideálne pre vyplňovanie lôžkami a pridanie splash farieb na vašej záhrade a truhlíkov.

22. Gerbera jamesonii:

Gerbera jamesonii je ponuka trvalka kvetina pôvodom z Južnej Afriky. Gerbera Daisy v súčasnosti radí ako 5. Najobľúbenejších kvetín v dnešnom svete. Kvety túlajú sa vo veľkosti od 2,5 do 4 palcov v priemere. Jeho hrubé listy sú 8 až 10 palcov dlhé a sú usporiadané v ružici, tvoriť nízke kopce, ktoré sú 12 palcov. To sa najlepšie darí v miernom slnečných oblastiach. Tento biely kvet má veľmi veľké centier v kontrastnej farbe. Je dobre rastie aj v interiéri v pôde na báze zeminy, studený okolitú teplotu a filtrovaná jasnom svetle. Ale musíte sa postarať o to, že nepriťahuje whitefly.

23. Euryops Pectinatus Munchkin:

Munchkin je ponukové listnáče vždyzelený ker, ktorý produkuje jasne žlté sedmokrásky. Rastlina má vzpriamené stonky s nejasný, šedej zelené listy, ktoré zostávajú zelené po celé leto. Kvitnúce pokračuje po celý rok v mraze klímy. Kvetina stráca lístie, ako to starne, odhaľuje svetlohnedé stonky. Táto bezproblémová, floriferous rastlina je ideálny pre nízke výsadby obsluhy a začínajúcich záhradkárov.

24. Bellis perennis Tasso Hlboká Rose:

Tasso Hlboká Rose je ružová pomponem ako kvetina. Tento pekne vyzerajúce kvetina je držaná na vrchole krátky, vzpriamene a bez lístia stonky, ktoré stúpajú od svojho lyžicové zeleň. Je vhodný pre vytváranie hranice a riadkových chodníky. Kvetina by sa mali pestovať v slušnej záhradnej pôde, ale nikdy nie v ílovitých pôdach.

25. Bellis perennis Tasso Jahody a smotana:

Tasso Jahody a krém je roztomilý dvojité tlačidlo kvetina v ohromujúci zmes mäkkej krémovej ružové s hlbokým ružovým stredom. Kvety kvitnú v ružovej a potom vybledne do bielej s vekom vytvára veľkolepý multi tónu efekt. Zariadenie nesúci kvet je veľmi kompaktný s krátke a silné stonky kvetov, ktoré nastavia bud rovnomerne,

Dúfam, že sa vám páčilo mať Pozrite sa na tieto obrazy kvety sedmokrásky. Takže začať skúmať, nech ste kdekoľvek nájsť tieto krásne sedmokrásky. Podeľte sa o svoje komentáre s nami!

load...