Noviny

Top 23 blogov nail art musíte zkontrolovať teraz

Top 23 blogov nail art musíte zkontrolovať teraz

Myslíte si, ocitnete contstantly prehliadanie on-line za novšie a vzrušujúce trendy v nail art? Od vyložene experimentálne a nepredvídateľný návrhov na najlepšie v elegancii, viete, že nemôžete mať dosť. Ak chcete, aby vaše prezeranie viac obohacujúce, máme uvedené na 23 najlepších Nail Art blogov online. Až budete čítať tieto nechty blogy, garantujeme nájdete neuveriteľné každodenné Nail Art vzory a whack nápady, ktoré ste nikdy predtým narazili!

Pozrite sa na 23 najlepších nail art blogy a nechajte sa inšpirovať!

1. Slečny LADYFINGER

Výrobcovia a ruka za slečnou LADYFINGER aka Taryn Multack je tvorivé klinec umelec, ktorý sa zaväzuje inšpirovať najmódnejšie ladyfingers. Pracovala s radom módnych superstars vrátane Oscar de la Renta a W časopis a teraz predstavila záujem oko do sveta DIY nechtov umenie prostredníctvom svojho blogu.

load...

2. Všetky Lakovaný Up

Michelle mišmaš, zakladateľ All lakovaného Up je self vyhlásil lak na nechty fanatik a vedie svojich čitateľov s informáciami o klinec, tipy a triky. Na webových stránkach bol dokonca zvolený ako, obľúbené nechty Blog 'Marie Claire a vo veľkom štýle ocenený ako jeden z, Best of the Web'. S približne 2,25 milióna unikátnych návštevníkov za mesiac, blog ponúka množstvo informácií o leštenie nechtov.

3. Nailasaurus

Ak sa chcete dozvedieť viac o počte vzhľadu možno dosiahnuť pomocou lisovania, potom je nutné spustiť po The Nailasaurus. Tento blog bol vytvorený Sammy, ktorý spolu s tým, že klinec umelec je krása blooger a výkonný sociálne médiá. Na webových stránkach má rad unikátnych nechtov umenie, ktoré presahujú všedný štýlov.

load...

4. Lucy Stash

Lucy pomenoval jej blog po veľkom lak na nechty skrýšu, že vlastné. Ona bola experimentovať s nail art už niekoľko rokov a podarilo sa mu venovať aspoň 40 hodín týždenne pre udržanie jej webové stránky, Lucyine Stash. Jej kolekcia je jednoducho nádherný a niektoré z jej výtvorov určite ohromí.

5. Nailcentric

Yana ponúka celý rad Nail Art cvičení a krok za krokom sprievodcovi pre dokonalú manikúru na svojom mieste, Nailcentric. Pravidelne zaúčtuje zaujímavých faktov o manikúru spolu s inšpirujúcimi fotografiami. Na rozdiel od riadenia jeden z najlepších nail art blogov online, Yana je projekt koordinátor IT spoločnosti a je inšpiráciou pre všetky pracujúce ženy.

6. Tabuľa Nails

Tabuľa Nails je krása blog, ktorý sa zameriava na nechty a manikúru. Najlepšia vec, o tejto webovej stránke je, že ponúka video aj obrazové výukové čo túto úlohu oveľa jednoduchšie pre začiatočníkov. Tvorca a editor tabuľu Nails je Sarah Waite. Oceňuje všetky štýly nechty umenia a teší sa držať krok s najnovšími trendmi na nechty.

7. Let Them Už Polish

Christina blog, nechajte ich Polish je úplne posadnutý lakom na nechty. To hovorí o všetkých dievčenskú veci, ktoré nás zaujímajú dievčatá a vybavený mnohými zábavné veci a humoru, ktorý bude zaberať jej návštevníkov, keď pracujú s lakom na nechty. Christina poskytuje konzultácie na mieste a na svojom kanáli YouTube rovnako.

8. Fashion Polish

Samov blog vám ukáže cestu, ako zmeniť svoje nechty do vznešeného kresby a dozvedieť sa viac o manikúru rutiny. Spolu s nail art seminároch, módne poľský tiež zdieľa niektoré užitočné tipy pre starostlivosť o nechty a triky.

9. Copy To Copy Cat

Kopírovať to, že kópia Cat začala austrálskej založené ctižiadostivý nail art techník, Lindau Khu. Na webových stránkach má rad nail art výukové programy, tipy a triky a má špeciálnu sekciu "31. Deň Nail Challenge", kde ona posta 31 nechty výtvarné návrhy, jeden pre každý deň. Lindau používa rôzne typy stĺpikov, samolepky a ďalšie príslušenstvo pre vytvorenie 2D návrhov.

10. WAH klince

Sharadean Reid kúpil tento Londýn-založený nechtové štúdio na globálnym dosahom cez jej tvrdej práci a obetavosť. Ak vezmeme inšpiráciu z jedinečnej zmesi módy, štýlu, umenia a technológie, WAH Nails má všetko, čo potrebujete získať nail art a starostlivosť urobiť doma.

11. Poľský & Pearls

Poľský & Pearls vám krok za krokom návod na nechty umenia pre začiatočníkov i profesionálov. Na webových stránkach bola zahájená Jenny Fox, ktorý je posadnutý krásy a módnych tipov a trikov a miluje robiť pekné veci.

12. Neverland Nail Blog

Neverland Nail Blog poskytuje obrazový výukový program pre vytváranie veselý a zábavný nail art. Zakladateľ, Lindsey, 22-ročný manikérka miluje nosiť krásne nechty každý deň a je presvedčený, že skutočná krása vychádza zvnútra.

13. Pribitý

Pribitý, začala Katy dáva jeho nasledovníci podrobný opis a krok za krokom Lowdown na nail art. Spolu s ním, miesto má tiež sekciu, Ako dať si Manikúra ', ktorý vám dáva podrobný návod na vykonanie manikúru doma. Táto časť je naozaj ocenia všetci a ďalšie nemenej pútavé aspekty daného webu, si všimol, že vystupoval v Buzzfeed, pôvab, a Stylelist.

14. Hej, Nice Nails

Na webových stránkach pochádza z dvoch sestier, Donny a Ginny Gear z Kalifornie. Obe sestry sú renomovaní umelci a nechty licencovaných manikérky. Už úspešne priniesli nejaké West Coast vkus na blogosfére prostredníctvom svojich webových stránok, hej, pekné nechty.

15. Pre vaše nechty Iba

O svoje nechty Iba prináša vo všetkých ruky nail art z Cornell absolvent, Tara Fardellone sa. Začala sa s lešteným vzorkovníka blogu a postupne sa naučil robiť pozoruhodnou nail art. Budete len ťažko nájsť žiadne známky alebo nálepky vo svojej zbierke.

16. Tak Nailicious

Takže Nailicious je konečný online zdroj pre milovníkov nail art, začal austrálsky nechtové umelca, Maria V. Ponúka obrovskú zbierku vzácnych laky na nechty, krásne šperky nechtov a nail art nástrojov spolu s konzultáciami o tom, ako ich používať. Ostré a nekompromisne bezchybné minimalistické vzory sú niektoré z podpis nechtov štýlov blogu.

17. MP Nails

MP Nails bola zahájená nechtovej umelca v losangeleskej, Madeline Poole. Slečna Poole predstaví svoje práce z lásky - niektoré z najväčších a najmódnejšie nail art výtvory všetkých čias. Jej cukrová vata spád nechty výtvarné návrhy a Cheetos inšpirovaný manikúra boli obrovské hity.

18. Nailside

Tvorca Nailside, Jane z Holandska určite vie, ako sa dostať šikovný s pravidelnými nail art nástrojov. Začala tento blog v roku 2017 s úmyslom zdieľať svoju vášeň pre nechty umenie s každým. Ona je hojný v používaní stacionárneho pásku v jej nail art vzory čerpať kľukaté vzory a čisté línie.

19. Fuck Jo Nail Art

Ak ste prechádzanie kolekcií najlepších DIY nechtov umenie, potom si nemôžete nechať ujsť tento blog. Fuck Jo Nail Art vám prináša všetky ľahké a úžasné nail art trendy, ktoré môžete určite vyskúšať doma. Získate tiež možnosť vyhľadávať podľa farby vášho výberu.

20. Slečny Pop klince

Simcha Whitehill, tvár za slečnou Pop Nails je New York založil klinec umelec a. Slečna pop Nails je jedným z najvyhľadávanejších blogov a vytvoril niekoľko pohľadov pre mnoho slávnych klientov, na New York Fashion Week prehliadok a mabazine shootsincluding sedemnásť, Cosmopolitan, nylon, a Marie Claire.

21. Boom klince

Boom Nails bola zahájená Emma Zentner, kto bol potom na voľnej nohe klinec umelec. Ona je tiež vyškolený grafik a je profík na vytvorenie ohromujúci nail art. Jej diela boli reprodukovaná v tlači.

22. Adventures v acetóne

Dobrodružstvo v acetónu bol pôvodne vypustený Jacki. Môžete očakávať, že rôzne nail art inšpirovaný z rôznych oblastí života: módy, partnermi obľúbené postavy apod môžete skontrolovať miesto pre nadchádzajúce farbách pred plánovaným kúpiť nejaký nový odtieň - a pre niektoré zábavné spôsoby, ako nosiť nové kolekcia spoločne pre nail art.

23. Nailpro

Nailpro je ďalší skvelý blog pre nail art. Ponúka veľkú zbierku nail art vzory spolu s mnohými krok za krokom tutoriálov.

Takže to boli naše Handpicked top 23 najlepších nail art blogov online. Existuje nejaký blog medzi nimi, že budete pravidelne navštevovať, alebo tých, ktoré si myslíte, že by mala byť na prvom mieste? Podeľte sa o svoje názory v poznámkach nižšie!

load...