Noviny

Top 22 blogov o starostlivosti o vlasy, o ktorých by ste mali vedieť

Top 22 blogov o starostlivosti o vlasy, o ktorých by ste mali vedieť

Starostlivosť o niečí vlasy a udržiavať ju po celý čas, je myšlienka, každá žena premýšľa každý deň. S každým kolom dáva vám voľnú ruku a občas nevyžiadanej pre rady a tipy, to je bezpečná možnosť spoliehať na osvedčené metódy, ktoré expert bloggerov pre starostlivosť o vlasy naznačujú. Prinášame vám top 22 Haircare blogy!

1. Vlasy a make-up podľa Steph

Čo by mohlo byť lepšie, ako brať vlasovej kozmetiky rady od profesionálneho kaderníka? Stephanie Brinkerhoff je profesionálny kaderníčky a krásu blogger, ktorý miluje, že je mama a podporovať krásu po celom svete. Ona je známy svadobné kaderník a maskérka. Jej rozsiahle skúsenosti ako kaderník príde vhod, keď poskytuje rady, ako spravovať a udržiavať poškodené vlasy. S denné a týždenné starostlivosť o vlasy rutín, ktoré sú vyskúšaných podľa nej osobne, keď overuje účinnosť metód Naznačuje.

load...

2. Hairlicious Inc

Valerie, Toronto localite, trpel tenké a poškodené vlasy na dlho. To ju viedlo k jej vlastnej snahe nájsť najlepšie rutiny pre starostlivosť o vlasy, a pátranie skončilo s ňou začína jej vlastné starostlivosť o vlasy blog Hairlicious Inc. Ona používa jej webové stránky sa vzdelávať a podporovať ženy, aby zahŕňala zdravé vlasové rituály v každodennom životnom štýle. Toto je go-starostlivosť o vlasy blogu pre Afroameričan alebo podobné hairtypes. Hairlicious Inc má tiež sesterský blog, Hairlista Inc, kde možno nájsť ďalšie informácie týkajúce sa starostlivosti o vlasy rutiny a tipy.

3. Prirodzene Curly

Kučeravé vlasy rozhodne nie je ľahké riadiť a predstaviť spustenie blogu o tom pred 15 rokmi, keď on-line prostriedky na správu a starostlivosť o kučeravé / vlnité vlasy boli skromné. V neskorých deväťdesiatych rokov, dvaja priatelia z Texasu začala NaturallyCurly.com, miesto pre informácie a inšpiráciu pre všetky typy kučeravých vlasov. Majú dokonca svoj vlastný systém triedenia, ktorý pomáha nesmierne pri výbere správnej vlasovej rutiny a produkty. Z jemné kadere do tesného stočené vlasy, existuje mnoho článkov zameraných na všeobecnú starostlivosť, domáce opravné prostriedky, a produkty, ktoré možno použiť. Väčšina z uvedených produktov možno zakúpiť prostredníctvom svojich webových stránok.

load...

4. Vlasy Sentinel

Christine na vlasy Sentinel poskytuje odpovede na všetky vaše otázky týkajúce sa rôznych príčin vypadávanie vlasov a rednutie vlasov. Ak chcete pridať k tomu, jej blog tiež ponúka niekoľko riešení, ktoré možno ľahko implementovať zastaviť vypadávanie vlasov alebo minimalizovať jeho účinky. Jej špecifické odporúčania pre konkrétne typy vlasov dodáva osobitý štýl, ktorý udrie na správnu strunu sa čitatelia, ktorí trpia vypadávaním vlasov a je tiež morálka posilnenie. Od zdravých potravín a domáce opravné prostriedky, táto starostlivosť o vlasy blog má všetko.

5. Vypadávanie vlasov Geeks

Vypadávanie vlasov Geeks je blog zameraný na poskytnutie informácií o rôznych vypadávanie vlasov ošetrenie a produkty sú k dispozícii na medzinárodnom trhu. Okrem toho, že je blog tiež poskytujú rozsiahle informácie o príčinách vypadávanie vlasov príčiny a jednoduchých riešení by bolo možné realizovať doma. FAQ sekcia Vypadávanie vlasov rozhodne pomáha demystifikovať všetky tie vypadávanie vlasov mýty starostlivosti, ktoré ste počuli o vekové kategórie. Je to jeden z mála blogy, ktoré tiež zameriava na otázky súvisiace s vlasmi postihuje mužov.

6. Prírodné Pravidlá pre vlasy

Začala v roku 2008, Tamara Floyd, tento blog je odhodlaná k prirodzenej starostlivosti o vlasy, účesy, a inšpirácie. Blog bol zahájený ako Tamara je online osobné vlasy časopisu, a teraz rozrástla na viac ako pol milióna nasledovníkov na platformách sociálnych médií. To značne pokrýva témy od základov o starostlivosti o prírodné vlasy a tiež zábava účesov sa dá robiť. Má tiež samostatné sekcie venované prirodzené starostlivosť o vlasy pre deti a muža. Poškodenie a straty súvisiace blogy sú veľmi informatívne, rovnako.

7. Vlasy rady a všetky veci Pekný

Pôvodne pochádza z Bristolu, ale teraz žije len kúsok od Londýna, Kelly je profesionálny kaderník a svojom blogu, že vám prináša tie najlepšie postupy pre starostlivosť o vlasy pre pochmúrne počasie v Spojenom kráľovstve. Ona tiež robí veľa recenzií produktov, ktoré sú čestní, a obsahuje návrhy, aký typ bude najlepšie vyhovovať vlasy. Každých vplyvy deň pre starostlivosť o vlasy sú ľahšie so svojimi viac vlasových prikázaní. Má tiež niektoré zábavné kaderníctvo a cestovné príspevky, ktoré stojí za to čítať. Jej tón písanie vám dáva pocit, že hovorí priamo k vám, a len vy.

8. Black Girl Dlhé vlasy

Starostlivosť o prírodné vlasy nie je ľahké. S väčšina žien sa rozhodnú opustiť svoje relaxers a prechod na prírodné vlasy, tento blog je záchranca. Témy blog pokrývať základy, ako ako sa česať a detangle prírodné vlasy, aby vo vnútri tajomstvo o tom, ako získať dokonalý, dlhotrvajúci lokne definíciu. Každodenné vlasy rutiny sú analyzované a lepšie možnosti, ktoré vedú k zdravšie vlasy sú ponúkané. Ak ste mali dosť čítanie o tom, ako sa postarať o svoje prirodzené vlasy, majú tiež zábavné a nepredvídateľný príspevky vás pobaví.

9. Hair Romance

Tento blog je rozbočovač pre výukové programy, tipy a triky a krása poradenstvo v súvislosti s vlasmi. Aj keď na prvý pohľad to môže zdať ako účes blogu, ale nebuďte sklamaní. Je tu detailné informácie o témach pre starostlivosť o vlasy pre rôzne typy vlasov, či už je to kučeravé alebo poker rovno, a tak ďalej a tak ďalej. Blogové príspevky na trikov spravovať svoje vlasy v rôznych typoch počasie a ako na seminároch o starostlivosti o vlasy sú ako nájsť vzácne kocky múdrosti. Pochybuje, že má človek ohľadom rutiny pre starostlivosť o vlasy sú zodpovedané, s pridanými tipy.

10. Luxy Hair

V okamihu, keď otvorenie blogu Luxy vlasov, budete zamilovať sa do svojej funkcie blogger Mimi. Temperamentný žena, Mimi prevádzkuje vlastnú predlžovanie vlasov spoločnosť a zároveň prevádzkuje blog Luxy vlasy. Nájdete efektívne riešenie, ako sa starať o svoje vlasy a riešenie problémov, ako rozštiepené končeky vlasov, rast vlasov a pod dávate prednosť ekologické výrobky pre vaše vlasy, tento blog má veľa podnetov pre vás. K dispozícii je aj celé video o tom, ako Mimi stará o vlasy pravidelne.

Blog 11. Wendy Iles Hair

Wendy Iles je medzinárodne uznávaný celebrity kaderníctvo a spolupracoval s umelcami ako Rita Ora, Keira Knightley a Heidi Klum. Prostredníctvom svojho blogu, keď vám prináša tipy a triky pre starostlivosť o vlasy a odborné rady, ako sa zbaviť svojich problémov vlasy. Má rozsiahle skúsenosti s vlasmi, ktoré je poškodené v dôsledku nadmerného používania stylingových prípravkov a teplo, jej srdce k srdcu radu o tom, ako sa postarať o také vlasy je osviežujúci a veľmi užitočné.

12. 4C vlasy Chick

Tím silných afroamerických žien, ktoré sa spojili k vytvoreniu spoločnej platformy pre ženy, ktoré majú typ 4 prírodné vlasy. S poslaním zmeniť negatívne vnímanie o tento typ vlasov, ktoré podporujú zdravé vlasy zvnútra von. Pokrývajú širokú škálu tém, ako sú domáce opravné prostriedky, najlepšie produkty, tipy a triky, a odhaliť mýty spojené s typ 4 vlasmi. Ženy s inými typmi vlasov, nebuďte sklamaní. Tieto tipy a triky môžete využiť vy taky, ak ste sa stretávajú s podobnými problémami vlasmi.

13. Vlasy Buddha

Pochádza z krajiny, olejová masáž ', Minaz je neuro-fyzioterapeut otočil prírodné vlasy terapeuta. Jej testované metódy pre viac otázok pre starostlivosť o vlasy využilo mnoho po celom svete. Verí v jesť prírodné potraviny a kŕmenie svoje prirodzené vlasových produktov. Ak sa budete riadiť jej holistický prístup k dennému vlasy rituály vlasy witll poďakovať za to. Ona sa vzťahuje každý možný tému starostlivosti o vlasy pod slnkom, a ponúka jednoduché domáce opravné prostriedky, ktoré môžete použiť na riešenie vašich vlasov strasti.

14. Hairfinity

Keď sa rast vlasov formula odborníci založiť vlastnú vlasovej kozmetiky blogu, dostanete Hairfinity! Prostredníctvom svojich miestach, odborníci majú za cieľ poskytnúť vám najlepších spôsobov, ako získať zdravé vlasy, ktoré chcete a zaslúži. Tento blog je duchovným dieťaťom Tymeka Lawrence. Potom, čo trpia vlasy vydáva sama, ona robila rozsiahly výskum na starostlivosť o vlasy a údržbu. Výsledkom je to úžasné a inšpirujúce blog, ktorý vám pomôže prekonať všetky pre starostlivosť o vlasy súvisiace zátarasy. Rozsiahle články výpis podrobné opravné prostriedky a ako to môže pomôcť váš typ vlasov, aby tento blog must-návštevu.

15. Natural Hair Mag

Natural Hair Mag je biosférickou odborníkov prírodné starostlivosť o vlasy, ktoré majú solídny základ vzdelania starostlivosti o vlasy a poskytujú poctivý pohľad na režimy pre starostlivosť o vlasy. Tipy, triky a použitie mnohých produktov a domáce opravné prostriedky sa do popredia, s rovnakým dôrazom na tom, ako môže správne styling techniky tiež pomáhajú pri zdravom údržbu prírodné vlasy. Rozhovory s vlasmi špecialistami, stretnúť up s čitateľmi, a zamerať sa na osobnosti, ktoré podporujú prírodné vlasy je ich spôsob, ako vytvoriť zdravú kultúru okolo tohto trendu.

16. Mo vie vlasy

Považovaný za jeden z najlepších 5 prírodných vlasov nadšencov, Monica "Mo" Stevens je v súčasnej dobe prírodné vlasy komunita búrok so svojím veľkým, skákacie červené vlasy. Jej výukové programy pre starostlivosť o vlasy vám dá pocit, že rozhovor s vašou priateľkou. Informácie sa ponúka na prírodné starostlivosť o vlasy je obrovská a prostredníctvom svojho blogu, že dúfa, že na podporu každých naturalista, aby sa dobre starať o svoje vlasy a chváliť sa to pre celý svet vidieť. Jej poctivé hodnotenie nástrojov a produktov pre starostlivosť o vlasy vám pomôže pri výbere najvhodnejšej pomôcky na dosiahnutie svojich snov vlasy.

17. Len Grow Už

Po svojom nedávnom prechode na prírodné vlasy, Len sa blogger na Just Grow Už hovorí o jednoduché spôsoby, ktorými si môžete vziať starostlivosť o vaše prírodné vlasy. Berie na wonderul ceste k zdravej, rastúcej a dlhou srsťou. Len podporuje a vedie vás na každom kroku na ceste vašej cesty starostlivosti o vlasy a pomáha prechádzať prekážok pre starostlivosť o vlasy, a spôsob, ako sa na cieľovej čiare tak, aby slová, aby vaše udržanie zdravých kadere. Jej nezahlcené infografiky sú ľahko zrozumiteľné a nasledovať. Bonus sú jej názory na produkty od šampóny a kondicionéry k nástrojom.

18. Hairtrade

Ľudia v Hairtrade vziať ich starostlivosť o vlasy veľmi vážne! Majú skúsený tím autorov blogov o rôzne typy vlasov a ako sa starať o ne. Tento blog je váš go-to miesto pre tipy pre starostlivosť o vlasy na rôznych ročných obdobiach. Ak ste niekoho, kto používa predlžovanie vlasov, potom sa uľavilo pretože existuje podrobná príspevky o tom, ako sa postarať, a dokonca aj štýl rozšírenia. Hairtrade vás udrží krok s najnovšími vlasové trendy a hodnotenie, a tým vám pomôže robiť správne rozhodnutia.

19. Ako Hair Girl

Kreatívny riaditeľ Ako vlasy dievča, Roxie Hunt, má jasný cieľ - posilnenie postavenia žien sa starať o svoje vlasy a udržať ju v optimálne zdravie a štýlu tým, že poskytuje bezchybné tipy pre starostlivosť o vlasy, ktoré nebudú len zaberie menej času, ale bude tiež vreckový príjemný. Prispievatelia z blogu zahŕňa profesionálne kaderníkov z celého sveta, ktorí pomáhajú sa správate k potrebám váš typ vlasov. Tento celostnej blog, ktorý je k dispozícii rutinné tipy pre starostlivosť o vlasy a DIYs, ktoré môžete pridať do svojho každodenného života. Majú dokonca rýchle recepty s vlasmi príjemný zložiek, ktoré môžete ľahko bič vo vašej kuchyni.

20. Smäd Korene

Tento blog dostane viac ako milión návštevníkov ročne, všetci sa snažia mať zdravé prírodné vlasy. Vám WLL nájsť informácie o tipy pre starostlivosť o vlasy a trikov pre Afro-textúrou vlasov - pre všetky skupiny podľa pohlavia a vekových skupín. Výhody rôznych olejov a / alebo ropných produktov založených sú široko diskutované, spolu so spôsobmi, môžete použiť získať všetky tieto výhody. Či už je to krúti, zámky, prírodné vlasy, uvoľnené vlasy, alebo all-out Afro; tajomstvo za udržanie žiadny africký typ vlasov zdravé a rastúce sú uvedené von na blogu.

21. Viviscal

Zdravé vlasy vám dáva pocit sebavedomia a špeciálne, a môžete dosiahnuť tým, že v nadväznosti na skvelé tipy, ktoré autori v Viviscal zostavili pre vás. Z pravých vlasov recenzie výrobku až tipov krytých vedeckého výskumu, ste si istí, ťažiť z nich. Majú tiež recepty na chutné smoothies a domáce vlasové masky, ktorá bude účinne fungovať vo vzájomnej kombinácii a robí vaše vlasy zdravé, skákacie, lesklé a dlhá. Nekončiaci zoznamy tém opustí všetky starostlivosti o vlasy a údržbu pochybnosti vymazané!

22. Corner Of Hope & Mane

Kým všetky zdravotné problémy spojené so vlasy sú dôležité pre ženy, ktoré bohužiaľ trpí alopéciou, cesta vpred nevyzerá tak jednoduché, pokiaľ ide o nápravné opatrenia sa týka. Lauren na rohu Hope & Mane, je tu s vynikajúcimi názory na najlepšie zatvárače a parochne na trhu. Ona tiež hovorí o rôznych produktov pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny a kondicionéry, a concealers a prášky, že ženy, ktoré trpia holé miesta a alopécia môžu používať. Starostlivosť o zatvárače a parochne je tiež riešená v detaile.

Tak, aby bolo koleso z najlepších 22 starostlivosti o vlasy blogy z celého sveta. Existuje nejaký blog, že ste nábožensky nasledovať? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...