Noviny

Top 20 tréningových a fitness aplikácií pre zdravý život

Top 20 tréningových a fitness aplikácií pre zdravý život

V súčasnej dobe chceme, aby všetko na našich mobilných telefónov. Majú slúžiť ako naše kamery, počítače, a teraz, naša fitness guru!

Fitness cvičenie aplikácie - existuje nespočetné množstvo variantov nich plávajúce okolo. Zatiaľ čo niektorí vám pomôžu s vašej strave, iní vám pomôže zistiť vaše fitness rutiny. Existujú určité aplikácie, ktoré vám pomôžu sa prihlásiť a sledovať svoje fitness režimu. Aj keď veľa z nich je obmedzená na iba operačnými systémami iOS alebo Android, tam sú iní, ktoré môžu byť použité aj na počítači. Väčšina z týchto cvičení aplikácií prichádzajú s nulovými nákladmi, ale existuje niekoľko, pre ktoré budete musieť minúť nejaké peniaze. Tu je 10 najlepších aplikácií pre cvičenie, ktoré boli osobne vybraní výhradne pre fitness nadšencov vonku. Prepadnúť hneď!

10 najlepších cvičenie Apps

1. Lose It!

Vrhnúť svoju mäkká tukové tkanivo a ísť fab s týmto kalórií sledovanie divu app. Stratiť - názov hovorí za všetko. To vám pomôže udržať prehľad o tom, čo jete, a to najmä ak ste prasa na značkových amerických lahôdky. K dispozícii je široká, silná komunita ľudí, ktorí budú poskytovať svoju morálnu podporu, ktoré vám pomôžu zostať motivovaný a držať sa svojho fitness režimu. A áno, môžete sa tu prihlásiť svoj cvičením. A najlepšie na tom je, že je kompatibilný s ostatnými aplikáciami a fitness zariadení, vrátane Fitbit, Nike + FuelBand a MapMyFitness, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

load...

K dispozícii na: Android, iOS, Web, Kindle, Nook

Cena: zadarmo

Na stiahnutie tu:
 • Android: play.google.com
 • Ios: itunes.apple.com
 • Web: loseit.com
 • Nook: barnesandnoble.com
 • Kindle: amazon.com

2. Daily Yoga

Táto aplikácia je určená pre milovníkov jogy a môže byť použitý začiatočníkov aj skúsených praktiky podobný. Vyhradený jóga školenie app ponúka štyridsať päť plus neuveriteľné jogy sedenie s rôznou úrovňou a trvanie. Sú tu HD videa, upokojujúce hudba, živá hlasové navádzanie, a dokonca aj sociálne spoločenstvo pre vás. Skontrolujte, či je na 300-plus jogových ásan z jeho knižnice. Knižnica má tiež celý rad hudobných pozadí voľby, ktoré vám umožní vychutnať hlboké meditáciu, zatiaľ čo upokojujúce svoju myseľ a telo.

load...

K dispozícii na: iOS, Android

Cena: zadarmo

Na stiahnutie tu:
 • Ios: itunes.apple.com
 • Android: play.google.com

3. Fitsby

Zúfalo chcieť pridať nejaké palivo do svojho potopenie úroveň motivácie držať fitness režimu? Vaša odpoveď je toto cvičenie app. Combo zo stávok a hier, vytvoria zábavnú prostredie, ktoré motivuje vás a vašu skupinu, aby sa dosiahlo požadovaného cieľa v super chladnom spôsobom. Musíte sa rozhodnúť, na konkrétnu čiastku staviť. Bude víťazom ten, kto vypracoval najviac počas daného časového obdobia. Kým peňazí je voliteľný faktor, môže to byť motivujúce pre mnoho.

K dispozícii na: Android

Cena: zadarmo

4. Fitbit.com

Jedná sa o flexibilné aplikácia, ktorá vám umožní sledovať svojej hmotnosti a cvičenie rutiny prostredníctvom telefónu alebo cez internet. Existujú aj iné možnosti, ktoré vám umožní zadať svoje rozmanité základné zdravotné informácie, vrátane hladiny glukózy a krvný tlak. Len vlastné Fitbit a nahrať údaje zozbierané pomocou Bluetooth.

K dispozícii na: Android, iOS a web

Cena: Zdarma $ 49 ročne pre verziu Premium

Na stiahnutie tu:

Android: play.google.com

Web: fitbit.com

Ios: itunes.apple.com

5. Full Fitness: Cvičenie Workout Trainer

Zdravá virtuálne tréner - táto aplikácia vám umožní vyskúšať nové cvičenia tým, že učí nové cviky. Táto aplikácia je dodávaný s obrázkami, nasleduje textové inštrukcie, kde je každé cvičenie vysvetlené v detaile. Existuje asi 30 cvičení rutiny v tejto aplikácii a môžete pridať nové taky. Táto aplikácia taktiež umožňuje prihlásiť tréningu detaily a zostať motivovaný.

K dispozícii na: iOS

Cena: £ 1.49

Na stiahnutie tu:

Ios: itunes.apple.com

6. MyFitnessPal Počítadlo kalórií a diétne Tracker

Názov hovorí za všetko. Môžete dať svoje starosti v pokoji na jedlo vaše jesť, vďaka tejto aplikácii. Spolu s sledovanie vašej stravy a kalorického príjmu, táto aplikácia tiež umožňuje uchovávať záznamy o tréningu. Aplikácia má asi 3 milióny voľby a potravín v ňom, a dokonca vám umožní pridať nové. Jednoduchý a ľahko používať aplikácie cvičenia, to vám umožní sledovať svoje sacharidov, tukov a príjem cukru.

K dispozícii na: iOS, Android

Cena: zadarmo

Na stiahnutie tu:
 • IOS: itunes.apple.com
 • Android: play.google.com

7. Fitocracy

Fitness je zábava - to je základný koncept tejto aplikácie. Prihlásite sa svojimi cvičenia detaily udržať prehľad o cene pokroku - to je to, čo má v obchode pre vás. Dobrou správou je, že odmeňuje vám body, odomkne každý a každý úspech, a umožňuje ísť po questy, ktoré môžete nakoniec vyhrať. Všetky tieto faktory udržať si motiváciu a prilepený k vašej fitness režime. Tento rozprávkový app vám dáva pocit, ako by ste sa hrá skôr ako vyžíva v každom hardcore fitness režime.

K dispozícii na: iOS, Android

Cena: zadarmo

Na stiahnutie tu:
 • IOS: itunes.apple.com
 • Android: play.google.com

8. Argus

To je pre fitness nadšencov, ktorí chcú nízkorozpočtové, ale účinné cvičenia spoločník. Nainštalovať do svojho zariadenia iPhone a začať sledovať svoje každodenné činnosti. Majte sa na pozore! Argus ťa sleduje. Každý pohyb, každá akcia vaše spadá pod bedlivým dohľadom Argus ako váš telefón cestuje všade so sebou. Máte možnosť sledovať tréningu, príjem vody a stravy. Navyše, to vás udrží inšpirovalo, aby zostali ďaleko od nezdravé potraviny a jesť zdravo.

Iba iOS: dostupné na

Cena: zadarmo

Na stiahnutie tu:

IOS: itunes.apple.com

9. UniqueTrainer

Ako už názov napovedá, je to ďalší fitness cvičenia aplikácia, ktorá je úplne unikátne a pomôže vám viesť záznamy o svojich fitness režimové sedenie. To prichádza s reálnom čase tracker, ktorý je interaktívny. Táto funkcia umožňuje upravovať relácie byť v synchronizáciu s vašou rutiny day-to-day. Čas trvania tréningu sedenie môže byť v priebehu času zvyšuje. Motion capture 3-D animácie tejto aplikácie vám vlaky v pohybe, sledovanie vášho individuálnej úrovni pokroku. Len otočiť telefón overiť, či váš tréning je správna zo všetkých uhlov.

K dispozícii na: iOS

Cena: $ 1.99.

Na stiahnutie tu:

IOS: itunes.apple.com

10. Nike + Move

Nike bola vždy podporovať svojich zákazníkov, aby sa fit. Dôkazom, jej výhradným rozsah zdatnosti nosí a ozubených kolies. Teraz vziať kondíciu ešte o krok ďalej tým, že vypustí tento krásny aplikácia, ktorá pracuje na Apple M7 koprocesor. Spolu s sledovanie každý pohyb urobíte, táto aplikácia možno použiť aj na iné činnosti. To vám vedieť, kedy ste najaktívnejší, ktorý vám pomôže zlepšiť svoje tempo, ako spomaliť. Všetko, čo musíte urobiť, je zadať vaše pohlavie, vek a výšku pre individuálne fitness režime.

K dispozícii na: iOS

Cena: zadarmo

Na stiahnutie tu:

IOS: itunes.apple.com

10 najlepších Fitness Apps počítať kalórie

Pôsobí ako svoje osobné asistentov, existujú rôzne typy aplikácií, ktoré môžu navrhnúť vám, čo má robiť a kedy to urobiť. Tieto aplikácie pomáhajú ovládať svoje každodenné činnosti. Počítadlo kalórií a fitness app je jedna taká aplikácia, ktorá vám pomôže schudnúť a udržať si zdravý. Pomáhajú sledovať, čo všetko budete konzumovať a váš príjem kalórií. K tomu treba pridať osobné štatistiky, ako je výška, váha, vek, cieľový chudnutie, atď.

Niektoré z populárnych počítadlo kalórií aplikácií zahŕňajú:

11. MyFitnessPal

To je populárny aplikácia pre telefóny iPhone a Android smartphony. Bezplatná aplikácia, pomáha vypracovať kalórií budete konzumovať každý deň vo vzťahu k cieľovej hmotnosti, ktorú chcete stratiť. Budete musieť pridať svoj denné aktivity príliš počítať svoje čisté kalórií.

Na stiahnutie tu: itunes.apple.com

12. MyNetDiary

Táto aplikácia vám pomôže sledovať svoje prirodzené diétny plán. To vám umožní prispôsobiť jedálniček, aby vyhovoval vášmu životnému štýlu. Je to bezplatná aplikácia, a to má on-line komunita, ktorá motivuje a podporuje Weight Watchers. Hovorí sa, že má najväčšiu databázu potravín. Je to tiež najrýchlejší a najjednoduchší aplikáciu používať.

Na stiahnutie tu: itunes.apple.com

13. Denné Napáliť

Jedná sa o kalórie, fitness a cvičenie spoločník. Má sledovanie kalórií a world-class tréningový plán, ktorý je navrhnutý tak, aby spravovať svoje strave, spôsobilosť a cvičenie ľahko.

Na stiahnutie tu: itunes.apple.com

14. Strava Snap

To je dobrá počítadlo kalórií. Kúpite snímku vášho denného jedla, a to vám povie kalórií sa chystáte konzumovať. To nie je bezplatná aplikácia, ale stojí za každý cent strávil!

Na stiahnutie tu: itunes.apple.com

15. Kalórií Pre

Táto aplikácia je dobrá aplikácia, ktorá sa postará o kontrolu počítanie kalórií, meranie hmotnosti, skenovanie čiarových kódov a cvičenia. Podporuje vaše chudnutie cieľ.

Na stiahnutie tu: itunes.apple.com

16. Lifesum

To je dobré cvičenie a kalórie tracker, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo na váš iPhone. Tiež vám povie o tom, koľko sacharidov, bielkovín a tuku, sú náročné. Má zaujímavú rozhranie.

Na stiahnutie tu: itunes.apple.com

17. Zdravý tanier podľa Livestrong

Tiež bezplatná aplikácia, nielen že sleduje príjem kalórií a cvičenie účinky, ale tiež zaznamenáva vašu aktivitu. To má obrovský údajov potravín, aby vám umožní detaily, ako kalórií, tuku úrovne každého z nich. Perfektný spôsob, ako dosiahnuť svoje ciele v oblasti zdravia!

Na stiahnutie tu: itunes.apple.com

18. Weight Watchers

Populárne aplikácie sú Weight Watchers poskytujú krátkodobé i dlhodobé účinnosti. To má obrovskú databázu potravín, ktoré zahŕňajú aj posedenie v reštaurácii. To je tiež bezplatná aplikácia.

Na stiahnutie tu: itunes.apple.com

19. Mydiet Coach

Táto aplikácia je zameraná na ženy. To motivuje vás držať sa vašej cieľovej chudnutie. Môžete nastaviť personalizované pripomenutie piť viac vody, alebo jesť zdravé jedlo. To vám pomôže odolať pokušeniu potravín a bojové cvičenia lenivosť s inšpiratívnymi fotografiami a slogany. To je bezplatná aplikácia.

Na stiahnutie tu: itunes.apple.com

20. Sparkpeople

Táto aplikácia pracuje ako počítadlo kalórií, cvičenie a hmotnosť tracker. Má tiež cvičebné ukážky, ktoré vám ukážu, ako to urobiť nejaké populárne cvičenie. To je bezplatná aplikácia.

Na stiahnutie tu: itunes.apple.com pravidelný fitness rutiny môže ísť dlhú cestu v udržať si fit a aktívny. Neexistujú žiadne vedecké dôkazy alebo štúdie, ktoré dokazujú, že tieto aplikácie fungujú. Ale jedna vec je istá. Rozhodne riešiť svoj lenivý prírodu a tiež posteklit svoje kreatívne, čo vám umožní prísť s novým cvičenia každý druhý deň. Navyše môžete rozhodnúť o druhu a trvanie každého tréningu, aby vyhovoval vašim individuálnym fitness a zdravotné ciele. Nech táto aplikácia vám pomôže vychutnať si cvičenie sedenie, dláždiť cestu pre zdravšie, krajšie vás.

Ste našli tento článok užitočný? Ak používate aplikáciu pre fitness? Do podeliť o svoje myšlienky s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...