Noviny

Top 20 trendových hodiniek Tommy Hilfiger pre ženy

Top 20 trendových hodiniek Tommy Hilfiger pre ženy

Preppy. Pohode. Bez námahy. To sú slová, ktoré príde na myseľ, keď jeden počujú meno, Tommy Hilfiger. So svojím podpisom tmavo modrá, červená, biela a odtiene, Tommy Hilfiger svojej značky ako módny fit pre "all-americká dievča" udrie klinec priamo na hlavičku. A so svojimi námorných tematických vzorov, ktoré aj naďalej držať módneho sveta pozornosť rok čo rok, to nie je prekvapivé, vedieť, že ženy na celom svete sú v láske s ničím "Tommyho." No, ak vaša skriňa je naplnená až po rukovať a vy nemôže ospravedlniť nákup iného šaty, prečo si dopriať nóbl Tommy Hilfiger sledovať na oživiť svoj deň? Tu je náš sprievodca, aby všetky Tommy hodinky trendy práve teraz pomôcť, aby vaše rozhodnutie!

Top 20 Recenzia Tommy Hilfiger Hodinky pre ženy

 1. Black Dual Faced Watch
 2. Star-Faced Rose Gold Watch
 3. Gold Triple Volané Watch
 4. Navy Blue A Cream Canvas popruh Watch
 5. Strieborný náramok popruh Watch
 6. Brown Leather Strap Watch
 7. Dark Blue A Stainless Steel Watch
 8. White TommyxGiGi Watch
 9. Blue and Gold Metallic Faux Strap Watch
 10. Minimalistický Gold Watch
 11. Zlaté a strieborné Bold Faced Watch
 12. Gold Mesh Strap Watch
 13. Rose Gold a Black Watch
 14. Silver Mesh hodinky s vymeniteľnými číselníky
 15. Modrý hadej kože vzorované hodinky
 16. Snow White Watch
 17. Modrá planéta Dial Watch
 18. Tommy Hilfiger Flag Watch
 19. Prskající Red Watch
 20. Dva-posilnil Metal Watch

1. Black Dual Faced Watch

So svojím minimalistickým dizajnom a ne-nezmysel farby, to Tommy Hilfiger sledovať v čiernej ako uhoľ je každý neutrálnych tónoch milujúci dievčenské sen. Kým jednoduchý čierny silikónový pásik je pohodlné na nosenie a ľahko sa udržiava, jeho funkcie dvojaký voľbou, ktorá vám umožní sledovať dva rôzne časové zóny je ideálny pre tryskové stanovovanie spôsobu života (alebo ak máte blízkych, ktorí žijú v inej krajine).

Späť na obsah

2. Star-Faced Rose Gold Watch

Ak ste samozvaného rojko, ktorý má stále hlavu v oblakoch, potom to Tommy Hilfiger Rose zlaté dámske hodinky bude vyhovovať vášmu štýlu dokonale. S týmito úžasné hviezdy roztrúsené krémového číselníku a nádherné ruže zlatú povrchovú úpravu, ktorú pred kovovým pásikom, Tommy Hilfiger urobil krásne umelecké dielo z týchto hodiniek. A ako šikovný je, že malý mesiac zaškrtnutím spolu na konci ruky počas niekoľkých sekúnd!

load...

Späť na obsah

3. Gold Triple Volané Watch

S tromi samostatnými číselníky sledovať dátum, dni a hodiny, to Tommy Hilfiger hodinky je navrhnutý pre viacúčelový. Telo pozlátený a nádherný kovový pásik, aby tieto hodinky ideálne pre každého profesionálneho žena vonku, kto chce, aby sa jej značka na svete. Skutočnú krásu tohto diela spočíva v detailoch, ako subtílne začlenenie podpisu Tommy farby-červená, biela a modrá, v rukách a big 12 hodín obrysové rysujúcej sa na vrchole.

Späť na obsah

4. Navy Blue A Cream Canvas popruh Watch

Ak to je váš morská milujúce srdce a vy ste vždy snívali o plachtenie preč ďaleko miest, táto plátna pripútaný hodinky vo veľmi námorných odtieňoch námorníckej modrej a krémových vám vyhovuje. Strieborný číselník bola vykonaná v minimalistickom dizajne s jednoduchým rose zlaté línie pôsobí ako označenie hodín, aby zostali v súlade s námornou tematikou.

load...

Späť na obsah

5. Strieborný náramok popruh Watch

Ááá teraz sa jedná o elegantné hodinky pre dámy s jemnou rukou. Tieto hodinky z nerezovej ocele je celkom učebnicovým príkladom kontrastov, pokiaľ ide o vzniku a štruktúra, vďaka guľaté strieborné vytáčanie, ktorý je lemovaný tenké kovové náramok popruhy. Logo Tommy Hilfiger bol nenápadne začlenený do minútach ruky a 12-hodinový ukazovateľ pridať pop farby na inak minimalistického dizajnu.

Späť na obsah

6. Brown Leather Strap Watch

S tmavo hnedým pásikom a odvážne označenie hodín, to Tommy hodinky je ideálny pre niekoho, kto sa opiera skôr k hermafroditických štýlov. Kým dial je nádherná zmes smotany a ružové zlato, POPs z pulzujúca modrej a červenej boli v rukách týchto hodiniek pridal vylúhovať trochu života do jeho dizajnu.

Späť na obsah

7. Dark Blue A Stainless Steel Watch

Robiť odvážne tvrdenie s týmto nerezovej ocele Tommy Hilfiger hodinky, ktoré je vyrobené pre mocné ženy. Strieborný kovový pásik v kombinácii so silným modrým číselníkom a odvážne čelil číselné označenie hodín práce na vytvorenie kus, ktorý je elegantný, ale napriek tomu robí vyhlásenie. Tommy Hilfiger pôvab bol pridaný do tohto kusu pomocou špicatou hodinu a minútu ruky vo svojich podpisových farbách.

Späť na obsah

8. White TommyxGiGi Watch

Ak ste veľkým fanúšikom Gigi Hadid (kto nie?), A rád využil štýl inšpiráciu z nej, tieto hodinky Navrhla ako súčasť jej spolupráca s Tommy Hilfiger je niečo, čo budete potrebovať vo svojom živote. V súlade s jej bezstarostný, ale elegantný štýl, tieto hodinky bolo vykonané s bielym silikónovým remienkom a vytáčanie a s diakritikou so zlatým rámom a označenie hodín. Krásna kontrastu bol vytvorený s modrým sekundovou ručičkou.

Späť na obsah

9. Modrej a zlatej Faux Metallic Strap Watch

Keď príde k tomu, že hodinky, ktoré sú pohodlné na nosenie a pritom vyzerať ako milión dolárov, Tommy Hilfiger návrhári robiť svoju prácu dokonale. Táto tmavo modrej a zlatej hodinky, napríklad, má popruh, ktorý je vyrobený zo silikónu, ale navrhnutý tak, aby vyzeral ako kovového pásku. Krém dial bol bezel stanovené v tmavo modrým krúžkom, má zlaté striedavý hodinu markery, a je vybavený chronografom a deň a dátum voľby.

Späť na obsah

10. Minimalistický Gold Watch

Jednoduché a elegantné. Ak to sú slová, ktoré opisujú váš štýl, tu je to hodinky, ktoré bol vyrobený práve pre vás. Kým popruhy sú potiahnuté zlatom, farba ciferníku bola držaná mäkšie s brúseným šampanským tieňa. Jediným výzdoba v tomto návrhu je zložito vzorované krém chronograf, ktorý kontrastuje jednoduché zlato lineárne hodinu markery.

Späť na obsah

11. Zlato a striebro Bold Faced Watch

Ak ste typ človeka, ktorý nikdy nemôže rozhodnúť medzi zlatom a striebrom, tu je hodinky vyrobené práve pre vás. Toto dva-posilnil kovový pásik hodiniek je vhodný najmä pre niekoho, kto má rád pridať mužských prvkov do svojho štýlu. Strieborný číselník s chronografom a dátum a deň ciferníky je určite sa budete cítiť každým cólom silnú, nezávislú ženu, že ste.

Späť na obsah

12. Gold Mesh Strap Watch

Styling vaše oblečenie môže byť skutočnou bolesť, keď nemôžete nájsť to správne príslušenstvo ísť s ním. Toto zlaté mesh pripútaný hodinky môže byť skutočný záchranca života v takýchto situáciách. Mäkká šampanské dial bol s vyrazeným zodpovedajúce ok vzorom pokračovať tón nastavený popruh a zhromaždiť elegantný dizajn tohto kusu.

Späť na obsah

13. Rose Gold a Black Watch

S nedávnym príchodom ružového zlata na módnej scéne v posledných niekoľkých rokoch, nie je žiadnym prekvapením, že Tommy Hilfiger má skočil na tomto rozbehnutého vlaku. Tento nádherný hodinky vykonané v ružovej pozlátenej z nerezovej ocele možno ľahko štylizovaný pre prácu, neformálne deň von, alebo dátum v noci, vzhľadom k jeho podhodnotené čierny ciferník.

Späť na obsah

14. Silver Mesh hodinky s vymeniteľnými číselníky

Prečo si vybrať medzi koženým opaskom a kovovým pásikom, keď môžete získať výhody oboch? To Tommy Hilfiger hodinky s popruhom strieborný mesh má elegantný vzhľad kovu, ale nosí pohodlne ako koženým remienkom. Ale najlepšie na tom je, že prichádza s tromi výmennými ciferníky v nádhernej ružovej zlato a elegantné biele a športové námorníckej modrej. Zmeniť svoj vzhľad, aby vyhovoval vašej nálade a príležitosti!

Späť na obsah

15. Modrá hadej kože Vzorované Watch

Nechajte sa rozmaznávať s touto Efektné Tommy Hilfiger ženy hodiniek, ktorá je určite, aby vás hovoriť mesta. Tento ozdobný kus je dodávaný s modrým faux koženým remienkom v hadej kože vzoru, ktorý je odvážny a pritom elegantné. Vrcholom týchto hodiniek, aj keď je koliesko bezel šedá súprava s bielymi kameňmi, ktoré trblietanie a iskru, keď udrel svetlom.

Späť na obsah

16. Snow White Watch

S jeho ostro biele popruh a all-strieborný ciferník,, Snow White 'je jediná veta, ktorá príde na myseľ, keď sa na neho pozrel. To je jeden z najelegantnejších Tommy Hilfiger dámske hodinky. Dodáva sa s bielym ciferníkom s vyrazeným zložitým opakujúceho sa vzoru TH monogramom a je nastavený skvelých biela striedavými numerické označenie hodín, pre dokončenie elegantný vzhľad.

Späť na obsah

17. Modrá planéta Dial Watch

Pokiaľ ide o integráciu triedu a vtipek, Tommy Hilfiger je bezkonkurenčná vo svete módy. Polnočná modrá mramor bezel týchto hodiniek dodáva nádych luxusu do svojho chronometra, zatiaľ čo dial set biela s číselnými označenie hodín v tučným písmom a nekonvenčné ukázať svoje uvoľnenejšie stranu.

Späť na obsah

18. Tommy Hilfiger Flag Watch

Ukázať svoju lásku ku všetkému Tommy s týmto námornícka modrá kremíka pripútaný hodinky, ktoré je zaručené, aby sa hlavy otočiť. Ciferník tohto vyhlásenia hodiniek je ovládaný s Tommy Hilfiger červené a biele vlajky a odišiel do značnej miery unembellished, aby sa zabránilo čerpanie pozornosť od neho.

Späť na obsah

19. Prskající Red Watch

Neexistuje žiadny spôsob, ako môžete byť čakanka, keď na sebe tieto hodinky Tommy v prskající červenom odtieni. Ak chcete zachovať všetky dôraz na farbu vyhlásenie tohto kusu bol spojením bolo ponechané zbavený všetkých označenie hodín. Avšak, hodinky je vybavený sekundárnym číselníku nasledovať ďalšie časové pásmo.

Späť na obsah

20. Dva-posilnil Metal Watch

Práve tu je kus, ktorý môžete nosiť na pompézne príležitostiach (večeru alebo na svadbu, možno?). Tento kúsok ide všetko von so svojím zlatom a postriebrené kovovým pásikom a rámčekom voľby stanovené trblietavými bielymi kameňmi. Číselník sám bol navrhnutý v nádhernej pruhovaný vzor na smotane a striebro a nastaviť pomocou číselných označenie hodín na každý štvrťrok.

Späť na obsah

Takže, tu končí zoznam najnovšie Tommy Hilfiger hodinky pre ženy. Teraz, keď máte vaše voľby stanovený pred vami, komentár nižšie a dajte nám vedieť, ktoré Tommy Hilfiger pozerať sa nemôžete dočkať, až si svoje ruky na!

Odporúčané Články

 • Top 20 Rolex hodinky pre ženy v roku 2017
 • Louis Vuitton tašky, ktoré budete robiť Centrum príťažlivosti
 • 20 Amazing Fosílne hodinky pre indické ženy
 • Top 15 Casio hodinky pre ženy v Indii
 • 20 Najpredávanejšie Michael Kors Hodinky pre ženy

load...