Noviny

Top 18 červených odtieňov na rúž pre indickú kožu k dispozícii

Top 18 červených odtieňov na rúž pre indickú kožu k dispozícii

Červené rúže sú zlosť v týchto dňoch. Od Angelina Jolie na Sonam Kapoor, všetci radi chváliť sexy červené pút. Táto farba na pery nikdy nevyjde z trendu. Je vždy v jednom ohni. Od dospievajúci s mladou a staršia dáma, každý má na sebe červený rúž pri určitých príležitostiach, ak nie na pravidelnej báze. Ak chcete získať dokonalý atraktívny vzhľad, všetko, čo potrebujete urobiť, je venovať pár minút, aby použiť túto červený rúž.

Existuje niekoľko odtieňov červené rúže na trhu k dispozícii. Patrí medzi ne teplé odtiene, ako je karmínovo, koralový, ruže červené, malinové červenej, ryšavá, rubínovo červenej, atď chladné odtiene patrí farby, ako gaštanové vínová, purpurová, vínovej, gaštan, atď Je dôležité vybrať odtieň múdro kompliment vašej pleti. Väčšina indických žien majú teplé tóny pokožky. Ak máte temný pleť, potom sýto červené, vínovej, tehlovo červené odtiene bude pracovať pre vás. Pre stredné alebo zlaté tóny pleti, bude odtiene ako je ružová červená, požiarne červené a chladné červené vyzerajú dobre. Pokiaľ máte svetlú pleť, môžete skúsiť odtiene, ako sú koralové, broskyňa a ruže-červené.

Top 18 Červená rúž pre indické Skin:

V súčasnej dobe niekoľko popredných značiek majú prísť s rôznymi odtieňmi v červenej farbe pier z čoho vyberať. Sme zostavili tento zoznam top 18 červené rúže na indickej koži práve pre vás. Pozrieť sa:

load...

1. Lakmat 9 až 5 (Red Coat):

Kúpiť Lakmat 9 až 5 (červený kabát) Pre ₹ 375.00 @ www.amazon.in/lakme - 9 až - 5

Lakmat 9-5 Red Coat odtieň je jasne červenej farbe rúžu. Populárne medzi indickej mládeže dáva matný povrch a hladkú štruktúru. Obsahuje vitamín E a olej z pšeničných klíčkov, ktorý hydratuje a zvláčňuje pery. Samotný názov napovedá jej dlhodobý charakter (4 - 5 hodín). Je k dispozícii ako v režime offline a online! To je tiež cenovo dostupné a stojí Rs 400.

2. Revlon Super Lustrous (Really červený):

Kúpiť Revlon Super lesklé naozaj červená ₹ 536,00 @ www.amazon.in/revlon-super-lustrous-really-red

load...

Revlon je "Naozaj Red" rúž je jasná paradajok červenej farby odtieň s matným povrchom. K dispozícii je 5 - 6 hodín trvajúci schopnosti. Zanecháva červený odtieň na perách a nie je voňajúce. To dáva perfektný šťavnaté vzhľad pier. Nevyplní v jemných liniek a kĺže hladko na perách bez krvácania. Dodáva sa v rozmedzí od Rs. 500 a je k dispozícii na kozmetiku a internetových obchodoch.

3. Colorbar Matte Lipstick dotykové (Rich Red):

Kúpiť Colorbar Matte Lipstick dotykové Pre ₹ 499,00 @ www.amazon.in/colorbar-matte-touch-lipstick

Colorbar je jedným z popredných kozmetických značiek v Indii. Ako je zrejmé z jej názvu, Rich Red je jasná tučné červenej farby na pery. Táto rúž má matný povrch a krémovú textúru pier. Len jeden výpad vám krásny zamatový textúrou červenú farbu. Vitamín E prítomný v nej hydratuje vaše pery. To trvá až do 5 hodín po aplikácii. Dodáva sa v cenovom rozpätí Rs.475.

4. Coloressence Fascinujúce Lip Color (Hot Look):

Kúpiť Coloressence hypnotizujúci Rúž Pre ₹ 180.00 @ www.amazon.in/coloressence-mesmerizing-lip-color

Ak ste sa nudí farbu typickú červeno pery, potom z nich prichádza s twist. Táto rúž vám dáva krásny hlboký purpurový odtieň, farbu, ktorá vyhovuje indickej tón pleti veľmi dobre. Jeho výhody patrí creme matný povrch a 4 hodiny výdrž. Dokonca aj pri jedle, to nekrváca, rozmazaniu a vyblednutiu. Obsahuje mandľový olej a vitamín E, ktoré vyživujú pery. Jeho SPF - 15 Obsah chráni pery pred poškodením slnkom. Je dodávaný s rozumnou škálu Rs 160 (cca).

5. Maybelline Color Sensation (Fatal Red):

Kúpiť Maybelline Color Sensation Pre ₹ 340.00 @ www.amazon.in/maybelline-color-sensation

Tento odtieň od Maybelline je čisto jasne červená farba, ktorá je ideálna červená rúž pre indické pleti. Jeho vytrvalosť 3 hodiny, načo sa vytráca a zanecháva červeným odtieňom. Má krémovú hladkú štruktúru, ale nie je maslový. Obsahuje balzam na pery, ktorý hydratuje a vyživuje pery. Je tiež prichádza s SPF - 15, ktorá chráni vaše pery pred poškodením slnkom. Stojí Rs 375 približne.

6. Elle 18 Farba Bomb (Crimson Red):

Kúpiť Elle 18 farieb bombe ₹ 120.00 @ www.amazon.in/elle - 18-farebnú bombu

Elle 18 je obľúbenou kozmetickou značkou. Elle 18 Color Bomb je celkom gaštanovo červený odtieň. Má krémovú jemnú textúru z nich, pretože to kĺže hladko na pery. Má 3 hodiny výdrž. Obsahuje jojobový olej, kakaové maslo, ružovú vodu a mandľový olej. Všetky tieto vyživujú a hydratujú pery, držať je mäkké. To je celkom lacná s cenou len Rs 110.

7. Loreal Paris Color Riche (Red Passion):

Kúpiť Loreal Paris Color Riche Pre ₹ 640.00 @ www.amazon.in/loreal-paris-color-riche

Loreal Paris Color Riche Red Passion je pravda, jasne červenej farby s krémovou, hladkú, jemnou textúrou. Jeho vytrvalosť je 4 - 5 hodín, načo sa vytráca bezo odtieň. To nekrváca alebo vyrovná v jemných liniek pier, dávať hladký povrch. Obsahuje vitamín E a omega 3 a 6, ktoré chránia a hydratujú pery. Dodáva sa v cenovom rozpätí Rs. 825.

8. Lotus herbára Pure Color (Red Rose):

Kúpiť LOTUS herbára Pure Color Pre ₹ 208.00 @ www.amazon.in/lotus-herbals-pure-color

Červená ruža z Lotus Herbals je malina červený odtieň, ktorý poskytuje polo matný, krémovú povrch a kĺže hladko na pery. Je ľahký a ponúka 4 - 5 hodín vytrvalosť, načo miznú bezo odtieň. To nekrváca alebo vyrovná v jemné línie pier. Obsahuje jojobový a aloe vera, ktorý udržuje vaše pery mäkké a hydratovanú. Je to celkom prijateľné s cenou R 245.

9. Mac (Rus Red):

Buy Mac Pro ₹ 2,150.00 @ www.amazon.in/mac

Ruský Červená farba lip z Mac je klasický červený odtieň s modrým undertone.It je vhodný pre indický tón pleti. S matným povrchom a saténovou hladkú textúrou, to nie je suché pery. Poskytuje úžasné pokrytie vašich pier. Nezáleží usadiť v radoch alebo krvácať. Ponúka až 5 hodín výdrž. Je to pomerne nákladné s cenou R 990, ale jeho kvalita je stojí za to cenu.

10. Lakmat Absolute Gloss Addict Lipstick (Red Delight):

Kúpiť Lakmat Absolute Gloss Addict Lipstick Pre ₹ 640.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-gloss-addict-lipstick

Red Delight je šťavnaté červená farba z radu Lakmat Absolútny rtu farieb. Len jeden výpad je dosť, aby si krásnu červenú farbu s vysokým leskom lesku. Textúra je mäkká a maslový. Jeho vytrvalosť je 3 - 4 hodiny, po ktorej zanecháva ľahký nádych. Je k dispozícii v cenovom rozpätí 800 Rs.

11. Tom Ford Lip Color čerešňa Lush:

Kúpiť Tom Ford Rúž v Cherry Lush Pre ₹ 7,492.00 @ www.amazon.in/tom-ford-lip-color-in-cherry-lush

To topy nášho zoznamu, pretože jeho ohromujúci farby. Jedná sa o modro-založené červené pery farby s nádychom ružovej. Ponúka vyvážený lesk na pery. Okrem toho, že obsahuje zoznam exotických ingrediencií. Niektoré z nich sú brazílskej murumuru maslo, extrakt z sója semienko, Chamomilla kvet olej, atď. Výsledkom je bohatá, jemná, že sa domnieva, krémová na pery.

12. Chanel Rouge Allure Svetelný Satin Lip Color V Pirate:

Táto rúž od Chanel je farba pre dospelých žien. Má červenú farbu šperk s modrou základňu. Tak, to je oveľa tmavšiu farbu než jeho teplejších červenej, ako je Chanel Rouge vo Incandescente. Hoci to vyzerá druh trblietavých v skúmavke, na pere, vyzerá to intenzívne červená.

13. Tarte kozmetika Glamazon Čistý výkon 12 hodín Lipstick V Fierce:

S týmto avokáda, manga a bambuckého masla, obohatený rúže, Tarte kozmetika vám predstavuje svoj 12 hodinového trvalú červený rúž pre indické kožu. Jeho farba je bohatá. Ponúka hladké zavádzanie. Jeden švihnúť môže mať dramatický vzhľad vašich pier.

14. NYC City Duet 2-In - 1 Lipcolor In The Red Balí:

Kupovať NYC City Duet 2 v - 1 Lipcolor In The Red Balí ₹ 961,00 @ www.amazon.in/nyc-ity-duet - 2-in - 1 Lipcolor-in-the-červeno-Balí

K dispozícii v tmavo červené a koralové ružovej kombinácii, táto rúž tvrdí, že vás vyzerať nádherné. Môžete použiť buď farbu alebo si zahrať maskérka tým, že bohaté kombinácia oboch. Jeho zloženie hydratuje peknú pút a vydrží až 6 hodín.

15. MAC rúž v Ruby Woo:

Buy MAC rúž v Ruby Woo Pre ₹ 1,950.00 @ www.amazon.in/mac-lipstick-in-ruby-woo

Tu je mac červená rúž pre indické tón pleti, je to jeden z lacnejších rúžu. Je navrhnutý tak, aby úžasný pohľad na vás. Je to matná farba rúžu, ktorý sa vzťahuje na váš peru na dvoch matných vzorníkov. To trvá 4 - 5 hodín, a to aj napriek jeho veľmi matný textúru, hydratuje vaše pery na dlho.

16. Revlon Len Bitten zulíbání Balm Stain v Romantic:

Kúpiť Revlon Len pohrýzol zulíbání balzam Stain V Romantic Pre ₹ 7,638.00 @ www.amazon.in/revlon-just-bitten-kissable-balm-stain-in-romantic

Ak máte pery, ktoré CHAP ľahko vyskúšať tento výrobok od Revlon, ktorá je balzamom a farbu na pery v jednej skúmavke. Je krémová, hydratačné a mierne lesklý, ale nie tučný a lepkavý ako väčšina balzamy. Jej požiarnej tehlovo červená farba zostáva silná po dobu 5 - 6 hodín.

17. Rúž kráľovná V Medieval:

Kúpiť Lipstick kráľovná V stredovekej @ www.amazon.in/ rúžu-queen-in-stredoveký

Pre tých, ktorí dávajú prednosť jemnosť cez nepriehľadné červené pery, je to perfektné. Vyzerá to ako úplný krvi červená na perách. Má hydratačný vzorec, ktorý udržuje vaše pery od získania popraskaný dlho.

18. NARS Semi Matte Lipstick V Heat Wave:

Buy NARS Semi Matte Lipstick V Heat Wave Pro ₹ 3,291.89 @ www.amazon.in/nars-semi-matte-lipstick-in-heat-wave

Ak sa vám páči zamatovou vrstvu farby na pery, potom je to ideálny produkt pre vás. Obsahuje, patentovanú zmes kondicionérov a antioxidačných hydrátov 'chrániť vaše pery a ponúknuť pár plnšie chuti oranžovo-červené pery.

Všetky tieto odtiene majú niečo jedinečného ponúknuť. Dávajú vašim perám dotyk triedy a zmyselnosti. Uistite sa, že make-up kit obsahuje aspoň niektoré z týchto farieb na pery.

Dúfam, že sa vám páčil tento článok bude klásť dôraz na najlepšie červené rúže na indickom pleti. Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...