Noviny

Top 15 vojenské tetovanie vzory

Top 15 vojenské tetovanie vzory

Poďme prijať bez armáda; by sme neboli schopní žiť pokojný život. Takže to, čo lepší spôsob, ako vyhlasujú, že patríte k mohutnej armády, alebo že rešpektujete je toľko, ako tetovanie? Tu je zoznam niektorých z najlepších vojenských tetovanie!

Najlepší Vojenské Tetovanie

1. Boots vojenskej Tetovanie:

To je fantastické tetovanie - vlajku, pištoľ, klobúk a topánky. To vyvoláva rešpekt na prvý pohľad.

2. Láska, vojenských tetovanie:

Tu vidíte vojaka manipuláciu svoje povinnosti na pažiach - jedno svoje dieťa a druhá jeho krajinu. To je tak krásny pojem a ukazuje, koľko obeť vojaci robiť, aby nás v bezpečí.

load...

3. Bomb vojenskej tetovanie:

Vojny a bitky, neustálu potrebu nepretržitého bdenia na hraniciach, granátov a masakru - rôzne odtiene v živote vojaka. Je to všetko tu je znázornené v tejto vojenskej tetovanie.

4. Vojenské vojaci Tetovanie:

Armáda je tím disciplinovaných a obetavých statočné vojakov. Prinútiť ich nafarbený na ruky a ukázať, ako veľmi vám ide. Nižšie Toto tetovanie je tak statočný.

5. Pripravené na vojnovej vojenskej tetovanie:

To tetovanie na chrbte statočný vojak ukazuje svoje veci - Cap, zbraň a psie známky. Plus písanie tu - len slepá videli koniec vojny odráža na krviprelievania a straty, že vojna so sebou prináša.

load...

6. Vrtuľník vojenský tetovanie:

To je zďaleka najlepšie tetovanie pre koncepciu armády. Vojak sa pozerá sebavedomá a pripravený na to, čo je pred ním.

7. Essayons vojenskej tetovanie:

Ako by ste chceli, aby razenie symbol valiance na vás? To je fantastické tetovanie tiahnuci sa cez hrudník a ramená. Úplne milujú farby!

8. Eagle vojenskej tetovanie:

To je jeden z mojich najobľúbenejších vojenských tetovanie - farby sú také potešenie pre oči. Kombinácia modrej a červenej je ideálny spôsob, ako vyjadriť statočnosť a lásku k zemi.

9. Vojenské citácie tetovanie:

Citácie tak veľká, je to stojí za to dostať nafarbený. Obrys vojaka s pištoľou, uniformy a topánky, aby to fantastická možnosť.

10. Odvážny vojenskej tetovanie:

To je jeden z najpopulárnejších tetovanie. Detailoch je krásna a prináša pocit vlastenectva.

11. Flag vojenskej tetovanie:

Farby sú vždy najlepší spôsob, ako vyjadriť sám seba, a tak je to tetovanie. Vlajka Kompletný s podrobným to báječný voľba pre tetovanie robí.

12. Vojenské žena tetovanie:

Ženy boli vždy neoddeliteľnou súčasťou armády, a to tetovanie tu ukazuje, že ženy, učenlivý a jemné povahy, sú viac než schopný valcovanie rukávy hore viesť vojnu.

13. Sons rúk a Brothers v tetovanie zbraní:

SONS so zbraňami a bratia v zbrani. Toto tetovanie ukazuje jednotu vojaci zobrazenie, zatiaľ čo oni idú rozbiť preč nepriateľa klanu.

14. Full Back Tattoo:

To je jeden z mojej obľúbenej vojenskej tetovanie. Obsahuje všetky prvky armády - vojna, lietadlá, vlajku, mraky, boj, hrdinstvo atď Absolútne páči, ako to bolo znázornený.

15. Vojenská polícia tetovanie:

Vojenská polícia je dôležitou súčasťou armády. Slová ukazujú, aká dôležitá je krídlo bolo v tejto konkrétnej situácii.

To sú naše obľúbené. Aké sú tvoje? Prečo? Ak by ste mohli navrhnúť vojenskej tetovanie, čo by to bolo? Strieľať komentár a dajte nám vedieť!

Nájsť tisíce inšpiratívne a fascinujúci tetovanie na Tetovanie pre všetkých.

load...