Noviny

Top 15 tetovanie tetovanie

Top 15 tetovanie tetovanie

Tetovanie sú výrazom seba. To ukazuje, ako a aké myšlienky a presvedčenia určitej osoby sú.

Ruže sú najviac miloval kvety. Získate vidieť vo variantoch postáv - farieb, typov, lístkov, kvetov. Aby sme vymenovali aspoň niektoré - červenej, ružovej, modrej, bielej, žltej, koraly a ďalšie.

Tí hybridný patrí - blues, fialovej a čiernej tiež.

Ruže symbolizujú lásku, priateľstvo, teplo a rôzne ďalšie emócie a vzťahy. Žiadne oslavu je kompletný bez prítomnosti ruží.

Tu som výpis z najlepších tetovanie založené na koncepte ruží. Vyberte si ten, ktorý máte radi!

Poďme zoznamu na vzory ruže tetovanie začalo!

Najlepšie Rose Tattoo vzory

1. Modrá ruža Tetovanie:

Toto je pravdepodobne najkrajšie tetovanie, ktorá sa zameriava na modrej ruže - Milujem, ako krásne ste farby boli zmiešané získať správnu kombináciu požadovaného spádu. Tieto tri ruže, aby bolo kompletné.

load...

2. Orange Rose Tattoo:

Tu je krásne oranžové ruže s niektorými žltej a zelenej. Bodkovanie pridáva do detailov.

3. Rose na krku:

Toto tetovanie má plne kvitli ruže s odtiene fialovej, modrej a lila v ňom. Čierny obrys a málo rozmazávaniu práce okolo pridať na kráse to. Je to tak dobre urobil; môžete vidieť lístky zvrásnenie moc.

4. Ruže a pištole tetovanie:

Je to tetovanie o Guns n Roses? Myslíte si, že to taky? Jedná sa o veľmi zaujímavé tetovanie - láska a nenávisť spoločne existovať a existuje len veľmi tenká línia je oddeľuje. Gradienty červenej a čiernej sú krásne, ak sa ma pýtate.

load...

5. Korálky, kríže a Rose Tattoo:

Korálky, kvety a náboženstvo koexistujú v tomto tetovanie. Veľmi múdre tetovanie, ktoré ukazujú, že všetky náboženstvá vyznávajú lásku - nájsť nikoho žiadať ľudí nenávidieť. Veľmi vyspelý podľa môjho názoru.

6. Rose Tattoo na zápästie:

To sa javí ako pár ruží v bolestiach! Sú to detaily, ktoré sa zdá ponurá, alebo čierne a odtiene čiernej kombinácii. Toto tetovanie vyzerá rebel ku mne. Co si myslis?

7. Kocky a ruže tetovanie:

Ruže s dvojicou kociek, zaujímavý teraz nie? Toto tetovanie líči veľa emócií a kvitli ruže zdá byť plná. Kocky a karty predstavujú hru s názvom život.

8. Sad Rose Tattoo:

Ďalšie smutnú tetovanie na zozname, to sa zdá pripravení vädnú a odpadnú. Alebo by som mohol povedať, že je stále ešte veľké a úžasné, keď ide o to, aby sa dostali príliš.

9. Rose a Slova Tetovanie:

Tieto formulácie okolo a kvitli ruže je krásny pohľad na tetovanie. Určite sa mi to ako jednoduchý obrys je tak krásna s žiadnymi farbami.

10. Romantic Rose Tattoo:

Červená ruža s nádherné detaily, tahle má zelenú a svetlo oranžovo-ish podrobne čo je veľmi zaujímavé. Farba a non-color koexistujú teraz nie?

11. Rose s Skull Tetovanie:

Máme veľmi emo tetovanie tu, súhlasíš? Červené ruže a lebky sú tak proti sebe a napriek tomu koexistovať tu.

12. Krásne Pink Rose Tattoo:

To je jeden z mojich najobľúbenejších tetovanie tu; ružová je tak jemné, krásne a zábavné. Vzor mi pripomína výberových obrazoviek a Dizajn interiéru.

13. Red Rose Tattoo:

Červenej a oranžovej gradientu tu vyzerá tak nádherné. Jeho super jednoduché a pekne urobil, tam nie je veľa detailov, ale stále je to sofistikovaná a pekná.

14. Desivý Rose Tattoo:

Čierna ruža, nám hovoria? Milujem, ako skupina tetovanie robí taký celkom napriek tomu desivý obraz.

15. Black Rose Tattoo:

To je jeden z mojich najobľúbenejších čiernej ruže tetovanie znovu navrhne. Čierna je proste taká krása sama o sebe, a to tetovanie to ukazuje tak dobre.

To sú moje obľúbené, aké sú tvoje? Strieľať komentár práve teraz!

Najlepší spôsob, ako opraviť na perfektný nápad na vás je prostredníctvom, tetovanie pre všetkých '. Nech komunita ovplyvniť vás k lepšiemu prevedenie s tisíckami tetovanie pre ženy.

load...