Noviny

Top 15 tetovanie tetovanie Raven

Top 15 tetovanie tetovanie Raven

Keď sme premýšľať o jedinečné a zaujímavé tetovanie motívu, ktorý zasahuje naša myseľ je havran tetovanie tému. Populárne ako medzi mužmi a ženami, to tetovanie ilustruje rysy a vlastnosti havrana.

Väčšinou havrany sú vždy vnímaná ako zlé znamenie, dopravca mŕtvych a stratených duší. Títo vtáci sú považované za spojenie medzi životom a smrťou. Mnohé kultúry boli vždy spojené s havranmi smoly a desivý, ale nesmieme zabudnúť, havran je tiež národný vták Yukon.

Raven tetovanie sú tak podmanivé, že jeden by určite radi preskúmať viac o nich, keď potom, čo si predstavil.

Takže dnes poďme sa pozrieť na nejaké zaujímavé havranie tetovanie.

1. Kľúčové Raven Tattoo:

Toto tetovanie dizajn ukazuje havrana s kľúčom v zobáku. Ročník rám pridá k tajomstvu. Pazúry sú dobre posadené. To je naozaj elegantný a jeden by určite chcel nechať urobiť.

load...

2. Lock Raven Tattoo:

Tu vidíme havrana s kvetinami, takže zmäkčenie krutosť obvykle spojené s vtákom. Kvety kvitnú od vtáka, čo ukazuje, že vták je schopný pozitivity taky.

3. Flying Raven Tattoo:

Skupina havranov v tomto tetovanie, kto letí preč, jeden letiace smerom a hviezdu ďaleko. To je krásne tetovanie, pretože má niektoré zaujímavé prvky v ňom.

4. Single Raven Tattoo:

Toto tetovanie opisuje havrana v najlepším spôsobom, ako sa operenie, očí, zobáka a sfarbenie. Vták zdá byť v pokoji.

load...

5. Nahnevaný Raven tetovanie:

To je naštvaný hľadá havran tu, a má srdce mnohých kvetov. So svojím tmavým pozadím a tajného života, zdá, že tento havran sa vykresľovanie. Detailoch je fantastický a môžeme tiež vidieť ďalšie prácu v bokoch.

6. Lovely Raven Tattoo:

Jedná sa o veľmi jednoduchý tetovanie, ale fab ako krkavce, fly 'od zápästia k druhému.

7. Raven s kvetinami:

Červené kvety dať to veľmi vintage vzhľad, kde sa zdá, že obaja vtáky byť rezervovaný voči svetu a že sa tu tiež zobrazený. Detailoch je krásny a farebný prechod obsahuje čiernej a šedej je krásne.

8. Raven drží Skull Tetovanie:

Tu je pravda zlo havran je znázornený veľmi dobre. Zručnosť v pazúroch symbolizuje svoju pravú podstatu. Havran sa zdá byť agresívny a zaneprázdnený vo svojej práci. Červená detailov pridáva na desivú atmosféru.

9. Raven s perím:

Tento havran tetovanie je pravdepodobne ideálny pre dievčatá vonku. Prichádzajú z peria a letí preč, ako prídu. To je to, čo robí to úžasné a zaujímavé.

10. Witch Raven tetovanie:

To je jeden z populárnych tetovanie pre raven.In to tetovanie na čarodejnice vlasy rozdávanie vtákom. Čarodejnica sú považované za podozrivé, a tak sú havrany, takže táto kombinácia je ešte tajomnejší.

11. Roj Ravens Tetovanie:

Jedná sa o veľmi jednoduchý a jedinečný havran tetovanie. Táto letu vtákov tetovanie je unisex.

12. Raven s abecedou tetovanie:

Ako by ste chceli havran tvár s počiatočnou? Toto tetovanie je pre tých, ktorí by chceli mať vlastný havrana.

13. Flock Of Raven Tattoo:

Toto tetovanie z mnohých havranov je populárny vďaka svojej krvavej detaily. Tieto zobáky, krviprelievania, lietanie preč všetky zlúčené do jedného.

14. Modrá Raven Tattoo:

To je celkom rozkošný havran keď ústa vyzerá tvrdá. Modrá farba je iný názor na to, čo je zvyčajne čierna a odtiene čiernej, šedej a červenej.

15. Predpokladajme RAVEN tetovanie:

To je tiež jeden z veľmi populárnej tetovanie pre koncepciu havran. Moje slová Zvážte RAVENS. Červenej, čiernej a šedej pridať na kráse to. Stuhy okolo sú tiež robiť to sa zdajú byť veľmi krutý. Detailoch okolo je pridanie na zázrak a hrôza vtáka.

Čo je havran tetovanie, ktoré by ste pravdepodobne dostanete? Čo znamená havran symbolom pre vás? Strieľať komentár a dajte nám vedieť!

Zostaňte nádherný!

Výskum svoje myšlienky a nájsť dostatok tetovanie ju utvárať dobre.

load...