Noviny

Top 15 pirátske tetovanie

Top 15 pirátske tetovanie

Ahoj tam, čitatelia! Na počesť, hovoriť ako pirát deň, 'môžeme si pomôcť, ale premýšľať o tom poklade, očné náplaste, kotvy... A tetovanie. Tento príspevok bude iste pripomenie svoju lásku k titulok Jack Sparrow, loďami a odvezie Vás späť do sveta pirátov potom. Pozrite sa na zoznam najobľúbenejších tetovanie.

Takže, ste pripravení vyraziť na palubu s týmito symbolmi dobrodružného života? Ukázať svetu, že ste užili žiadne väzňov s týmito 15 farebné tetovanie.

Best Of Piráti tetovanie

1. Pirátska loď Tetovanie:

To je jeden z najlepších pirátskych tetovanie vonku s pirátskou loďou, symbolom a vodu. Ešte nie som schopný sa dostať cez úžasné detaily.

load...

2. Full Back Pirate Tetovanie:

Vidíme Jack Sparrow teraz, nie? Ako fantastické, je to?! Kompletné večer scenár je vidieť tu so západom slnka, pirátska loď, piráti a ďalšie symboly. Detailoch je opäť fantastické.

3. Pirate Skull Tetovanie:

Pozrite sa na toto, lebky nosí lebku? Teraz, keď je lup, ľudí! Toto tetovanie je pre gangstrov tam, bedra a deje.

4. Modrá loď Pirate Tetovanie:

Beží po celú dobu pol tela, toto je fantastické. Rodina modrej farby s hnedou a čiernou vôd to úžasné tetovanie robí.

load...

5. Kotvové pirátska tetovanie:

Kotva je veľmi dôležitou súčasťou života pirátov. Tu vidíme kotvu so stopami krvi, rozbúrenom mori a odhodlanie. To ukazuje, že boj, ktorý je veľmi súčasťou života pirátov.

6. Back Neck Pirate Tetovanie:

Veľmi jednoduchý, ale ohromujúci tetovanie, môžem povedať? Veľmi minimalistický, ale obstojí v skúške času.

7. Meč Lebka pirátska tetovanie:

Ide o najmenší pirátske tetovanie medzi všetkými, ale stále má všetky Oomph o väčšie. Milujem meč a kombinácie lebky; je to veľmi odlišné a nepredvídateľný.

8. Caribbean Pirate Tetovanie:

Ako môže niekto pirátska zoznam tetovanie nebola úplná bez out veľmi neslávny titulok Jack Sparrow? Kompletný s výrazom miliónov dolárov, lebky, pirátska loď - Black Pearl by som mohol povedať, to tetovanie je rozhodne úžasné!

9. Kráľovná pirátska tetovanie:

Kráľovná mora, tento pirát tetovanie je fantastická teraz nie? Detailoch je skvelé s čiernou a hnedej farby s odtieňmi červenej slabý sem a tam. Hviezdy sú pridané moment prekvapenia.

10. Pirátska lebka tetovanie:

The Pirate slovo v tejto úžasnej písmom v kombinácii s lebkou a kosti, aby bolo fantastické tetovanie. Vyzerá to, že dieťatko tetovanie sme použili nosiť ako deti aj keď nie?

11. Farebné Pirate Tetovanie:

Farby sa nový pohľad na vodách byť zelený, aby to veľmi zaujímavé tetovanie. Milujem, ako krásne je to. Červené hviezdy zhodujú červené mraky robiť to super super!

12. Chobotnice Pirate tetovanie:

Je to tak cool pirátske tetovanie. Má pirátskou kráľovnú, pláže, dym z pirátskej lodi; lebka hlava okolo dýkou robí to fantastické. Detailoch je príliš krásny. Všimli ste si krtka pri nose ženy? Genius, musím povedať.

13. Davy Jones Pirate Tetovanie:

Spomínate si na obrie morský tvor, Davy Jones z Pirátov z Karibiku série? Tu to je, v celej svojej kráse. Loď vo svojich chápadiel, vietor a celé prostredie je tento tetovanie tak úžasné! Co si myslis?

14. Skull Pirate Tetovanie:

Je niekto up pre viac lebiek a mečov? Som tak v láske s týmto tetovaním. Je to hip a deje v poriadku?

15. Pirátky tetovanie:

Ona je jeden krásny pirát tu nie je, že? Náplasť oko pridáva na jej kráse. Arogancia v jej očiach, symbol pirát na to, čo vyzerá ako čiapku policajta, to tetovanie je rebel teraz dosahuje takú úroveň!

Dúfam, že sa vám páčil jedinečný zážitok sveta pirátov cez tetovanie. Aký je váš najobľúbenejší? Strieľať komentár a dajte nám vedieť!

Ozdobte svoju kožu fascinujúce tetovanie a vaše silné vyhlásenia.

load...