Noviny

Top 15 najkrajších Zinnia Kvety

Top 15 najkrajších Zinnia Kvety

Zinnia kvety patrí do čeľade Asteraceae, a má asi 20 druhov. To pochádza z teplých oblastí Mexika, Spojených štátov, Strednej a Južnej Ameriky. Zinnias sú ročné kvety a pridať živé čaro vašich záhrad a dekorácií. Sú prirodzene existujú v lúk a suchých trávnikov.

Zinnias sú malé, okrúhle kvety so zelenými listami a stonkami nie. Listy sú oválne s miernym povrchovým vlasmi. Osamelý, guľaté, sedmokráska, ako kvety lístkov, v jednolôžkových, semi-dvojlôžkové alebo dvoch radoch nad sebou. Kvetina kvitne v odtieňoch, ako je biela, zelená, hnedá, fialová, gaštanové a sú dokonca bi-farebné. Zinnias sú nádherné letné kvety a rastú najlepšie v tropických a subtropických oblastiach. Cínie je obyčajný lôžkoviny rastlín a vyzerá skvele v kontajneroch a dokonca aj ako rezané kvety, pretože trvať pomerne dlho. (Image 0)

Najkrajšie Zinnia kvety

1. Zinnia angustifolia 'Classic':

Toto jeden je hustý vzpriamený ročné kvetín, ktoré patria k druhu angustifolia. Classic nesie hojnosť malých zlatisto oranžové kvety sedmokrásky so žltými centier. Kvitne hlavne v lete, v bohatej, úrodnej pôdy. To bude nádherný rezané kvety. Ten, na rozdiel od iných kvetín Zinnia ale nezmizne v lete. Kvetina kvitne nepretržite až do mrazov a je ideálny pre horúce a vlhké leto klímy.

load...

Cez Pinterest

2. Cínie angustifolia 'Crystal White':

Jedná sa o cherry malý ročné ktoré sa šíria radosť v slnečnej záhrade. Crystal biely je jedným z najviac svieži a krásne kvety mexickej činiteľom. Kvety sú prekvapivo biele a majú veľké zlaté centra a 2 vrstvy prekrývajúce sa okvetné lístky. Kvetina stojí na krásne zelené listy a má jasne zelené listy. Crystal biela tiež získal ocenenie AAS pre svoje bohaté kvetu a svetlých kvetov. Kvetina hrá krásne buď na záhrade alebo v kontajneroch. Kvitne každoročne od júla do mrazu.

3. Cínie angustifolia 'hviezda Gold':

Hviezda zlato je jasne žlto sfarbený kvet, ktorý kvitne každý rok, na začiatku leta do začiatku jesene. Má hladkú textúrou zelené listy, ktoré nesie jednotlivé, hviezda v tvare kvetiny. Kvetina znáša teplo, vlhkosť a dokonca aj sucho, čo je veľmi otužilá rastlina. Kvetina priťahuje včely, motýle a vtáky.

load...

Cez Pinterest

4. Zinnia angustifolia Crystal Orange:

Crystal oranžová je úzky list Zinnia, ktorý sa šíri široko a náhodne, kde sú ideálne pre semená klíčiť podmienky. Rýchlo rastie do výšky 25 cm a 14 cm na šírku. Kvetina rastie najlepšie v priamej expozícii slnečnému žiareniu každý deň, v pôde s ustálenou vlhkosťou.

Cez Pinterest

5. Zinnia hviezda White:

Biela hviezda Zinnia je skvelý závesný kôš odroda kvetina. Kvetina je 3 palce široká a má čisto biele okvetné lístky so žltým centrami. Rastie na čiastočný do plného tieňa na začiatku leta. Je teplo a sucho-tolerantnej a môžu pestovať v miernych klimatických podmienkach. Je nenáročný na údržbu zasadiť, ale mala by byť pravidelne prerezávať. Tento čisto biely kvet bude vynikajúci kontrast k žltej zlatých zinnias. Biela hviezda je oveľa odolnejší voči chorobám ako múčnatke.

Cez Pinterest

6. Cínie 'Cherry a Ivory':

Cherry a Ivory je červená a biela bi-farebný kvet a je grandiflora hybridný Zinnia. Vnútorný kruh každého kvetu je hasičská striekačka červená a je nasledovaný úzky biely kruh s červenými okrajmi. Farbu a krásu tejto kvetiny obnoví dušu a určite prinesie slnko do vašej obývačky. To sa najlepšie darí v teplom podnebí, v dobre odvodnené pôde. Kvitnutie začína v neskorom jar do začiatku septembra a pokračuje až do mrazov v prípade, že kvety sú pravidelne prerezávať. Kvetina bude úžasný rezané kvety.

Cez Pinterest

7. Cínie 'Dasher Pink':

Dasher ružový je guľatý veselý ružové Zinnia ktorá rastie ako teplé obdobie lôžkoviny rastliny. Kvety klíčiť v teplom záhradnej pôde, takže je možné ľahko zasadené v interiéri. Ide o dlhodobý kvetina s dvojitými kvetmi a kopije v tvare listov. Kvetina je jasne zelenú farbu a je 3 palce dlhé. To sa darí na slnečných oblastiach a je ideálny pre začiatočníkov.

Cez Pinterest

8. Cínie elegans, Benary obrie Bright Pink:

Jedná sa o obrie dahlia kvety v žiarivo ružovej farbe, ktorá rastie na dlhú, robustný stonky. Kvety sú jasné a žiarivé farby, ktoré z nich robí veľmi pútavý. Drží sa dobre v lete, teplo a tiež dážď. Kvetina je perfektný ako obaja ako rezaných kvetov a záhradnej výsadbou. To bol ocenený titulom Čerstvé rezané kvety roka zo strany ASCFG. Je vysoko tolerantný voči chorobám a plesniam.

Cez Pinterest

9. Cínie elegans, Benary obrie Carmine Rose:

Tento kvet patrí do Zinnia elegans rodu a rastie väčšinou ako ročné. Obrie Carmine Rose pochádza z Mexika a zreje a dokončuje svoj životný cyklus v priebehu jedného roka.

Cez Pinterest

10. Cínie elegans, Benary obrie Deep Red:

Jedná sa o tmavo červené Zinnia kvety, ktoré by vyzerajú úžasne v oboch záhrady a obývacej izby. To sa darí na plnom slnku a ílovitú pôdou. Kvetina priťahuje včely a motýle a dokonca je odolný voči ochoreniam.

11. Cínie elegans 'Benary obrie Lime':

Obrie vápno je plne double kvetina, ktorá rastie na dlho, pevnými stonky. Rastie v popredí tmavšej zeleň a zelené stonky. Je to vynikajúci kvetov a láka motýle. Kvitne každoročne od neskorého leta do polovice jesene a je domáci v Severnej Amerike. Má listnatý široký list s zelenožltá lístkov.

Cez Pinterest

12. Cínie elegans, Benary obrie Orange:

Obrie Orange je ľahko pestovať cínie, ktorá poskytuje dlhé a pevnými stonky s 4 až 6 palcov plne dvojlôžkové dahlia podobné kvetmi. Je to energický rastlina, ktorá drží dobre v lete teplo a dážď.

Cez Pinterest

13. Zinnia elegans LILLIPUT Gem Golden:

Gem Golden patrí do rodu elegans a je súčasťou série Lilliput GEM. Kompaktný a nôžke zinnias produkovať veľké, dvojité kvety, sú plne guľaté a majú sploštené lístkov. Tento kvet bola vyvinutá nemeckým Seed Company, Benary a kvitne každý rok koncom jari do začiatku leta. Sú vhodné pre motýle a včely a sú dlhotrvajúce kvety.

Cez Pinterest

14. Cínie elegans 'Dreamland Yellow':

Ide o jasné žlto zafarbené kvetinové Zinnias, ktorý môže zdvihnúť náladu vašej záhrady okamžite. Je súčasťou série Dreamland a produkuje veľké kvety po celé leto. Sú spoľahlivé, vysoko výkonné a možno tolerovať nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Cez Pinterest

15. Envy Zinnia:

Závidím Zinnia je jedným z najúžasnejších Zinnia kvety. Je to nádherné, vápno-posilnil kvetina, ktorá získava zelený odtieň ako starne. To bude vaša záhrada lesk a vaše vnútorné usporiadanie teší so svojím jedinečným vzhľadom. Meria 2 palca v priemere a má super zabalený, polo-double formu, ktorá drží dobre v záhradách a dokonca aj vázy. To sa najlepšie darí, ak daný polotieni, v klimatických podmienkach, ktoré sú veľmi horúce.

load...