Noviny

Top 15 najkrajších kvetín Camellia

Top 15 najkrajších kvetín Camellia

Camellia je listnáče drevina pôvodom z juhovýchodnej Ázie, Bhutánu, Japonsku a Číne. Názov Camellia ctí jezuita Georg Joseph Kamel, je česká, ktorí prispeli k rastúcemu vede botaniky. Camellia kvety symbolizuje večný zväzok medzi dvoma milencami. Drvivá väčšina týchto druhov kvetín produkujú biele, červené, ružové a žlté kvety.

Camellia Flower Odrody:

Majme pohľad na top 15 kamélie kvetov.

1. C. Alaska:

Alaska je hybridný camellia neznámeho pôvodu. Táto energická, vzpriamený, stredne ker má vzostupne konáre a lesklé, tmavo zelené oválne listy. Nesie stredne veľké, návesy dvojité, biele kvety od neskorej zimy do začiatku jari. Kvety majú zhluky žltými peľnice a bielymi tyčinkami. Camellia Alaska prosperuje v humus bohaté, non-alkalickej zeminy. Chráňte ho pred nepriaznivými vplyvmi zime, slnka a vetra.

load...

2. C. Astonův Pride:

Ashtonovej Pride je vytrvalý kamélie, ktorá nesie rad bledoružové kvety každý rok na jeseň. Ide o hybrid medzi kamélie sazanka Sanrozaki a kamélie Plain Jane. William L. Ackerman Spojených štátov Národná arborétum ho rozvíjať. Listy majú semi-lesklý povrch a ozubené hrany. Každá kvetina má približne osem lístkov a zhluk žltými tyčinkami. Svetlo strieborné, ružové kamélie Kvety sa objavujú až za niekoľko týždňov od polovice do neskorej jesene. Tento kvet vyniká najlepšie v čiastočnom tieni, ako intenzívne slnečné lúče povedie k zhoršeniu rastlín.

3. C. Beautiful Day:

Beautiful Day je médium, vzpriamený ker s lesklé zelené listy a sčerené, krémová červenými kvetmi. Je to kríženec Camellia "Crimson Robe" pochádzajúce z jadrového na materskej, Fort Bragg, Kalifornia. Kvety sa vynorí z ruží ako púčikov v priebehu niekoľkých týždňov zimy. Beautiful Day kamélie je cenený pre svoje bohaté, okázalé kvety a koženou listy. To sa darí najlepšie v čiastočnom tieni a humusu pôdy. Beautiful Day kamélie by vyzerajú úžasne v kvetinovej hranice alebo lesnej záhrady.

4. C. Chekiangoleosa:

Chekiangoleosa je vždyzelený ker pôvodom z južnej Číny. Malé až stredné nálevkovité kvety sú vyrábané v pároch na štíhly stonky. Má voskovité červených okvetných lístkov, ktoré sa prekrývajú pre vytvorenie lievika tvaru Camellia. Jeho vzpriamený, otvorený vetvenia zvyk a na jeseň kvetina bude určite robiť silný vplyv na vašej záhrade. Eliptické listy kríky sú lesklé, kožovité a tmavo zelenej farby. V Číne, zrelé semená Yunnan kamélie sú odlišovaním jedlý olej.

load...

5. C. "Cinnamon Scentsation:

Škorica Scentsation je hybridný kamélie predstavil William Ackerman, preslávený kamélie chovateľa. Tento stredne veľký ker nesie biele, pikantné voňajúce kvety. Kvety majú jemne strapatil plátky a početné žlté tyčinky. Ker má lesklé, oválne listy. Ako väčšina kamélie, škorica Scentsation tiež darí v polotieni a kyslé pôde.

6. C. Crimson Sviečky:

Tento druh vznikol na Camellia drevársky priemysel v Severnej Karolíne ako náhodné sadenice. Veľký ker nesie ružové ružové kvety a bronzové červené listy, ktoré sú splatné až tmavo zelené. Tento osem petaled kvetina sa objaví na konci zimy z podlhovastých červených pukov. Crimson Sviečky je tiež známy pre svoju otužilosť. Tento kvet darí najlepšie v úrodných a dobre odvodnených pôdach.

7. C. Svoboda Bell:

Freedom Bell je vždyzelený, platidlo ker, cenený pre svoje bohaté a okázalé kvety. Jedná sa o vzpriamene rastlina s malými lesklými zelenými listami a semi-dvojitými červenými kvetmi. Prerezávať kvety pravidelne udržiavať svoj tvar a veľkosť.

8. C. Frost Prince:

Camellia Frost Prince nesie početné purpurovo ružové kvety, kvety v neskorom jesene. Žlté tyčinky obklopujú zvlnenom, ružové kvety. Jedná sa o hybridný kríženec Camellia Plain Jain a Camellia Shishi Gashira. Je to jeden z najodolnejšie odrody vyvinuté.

9. C. Hiemalis:

Camellia hiemalis je pomaly rastúci, vzpriamene, vždyzelený ker, známy pre svoje krásne, ružovkasté, biele kvety. Kvitne každý rok od neskorej jesene do zimy. Jeho listy sú tmavo zelené a lesklé s ozubenými hranami. Kvetinové kvety na dlhšiu dobu než väčšina z kamélie kvetov. Camellia hiemalis bude vynikajúci bonsajov a skleníkové rastliny.

10. C. Showa-No-Sakae:

Showa-No-Sakae je vždyzelený ker kamélie domáce vo východnej a južnej Ázii. Jeho svetlo ružové, návesy dvojité kvety sa objavujú každý rok na jeseň a dosiahne svoj vrchol v zime. Okvetné lístky môžu byť jasne ružové, fuchsie a svetlo ružovej farby.

11. C. Adolphe Audusson Listy:

Camellia Adolphe Audusson variegated je listnáče vždyzelený ker s vzpriamenej, otvorenej zvyku. Nesie červené a biele kvety škvrnitý každoročne na konci zimy. Ker produkuje kvety s ďalšími plátku riadkami vytvára polo-double na kvety. Vzhľadom k tomu, vek kvety, otvoria ukázať jadro zlatých tyčiniek. Ich atraktívny hladké šedej vetvy držať lesklé, oválne zelené listy.

12. C. Japonica Anita:

Ružové kvety Anita Camellia vyzerá, že je zdobená červenou konfety a stuhami. Dvojité kvety otvoriť odhaliť zlaté kvety. Camellia japonica Anita bol prvýkrát objavený v roku 1940 v Baldwin Estate, Kalifornia.

13. C. Apple Blossom:

Apple Blossom je vzpriamený, hustý ker s krásnymi, lesklými zelenými listami a voňavými kvetmi. Kvety sú biele okvetné lístky a Cerise červenej na okrajoch so zlatými žltými tyčinkami. Apple Blossom vyžaduje neutrálnu až kyslú pôdu prekvitať.

14. C. Apríla Melody:

Dr Clifford parky v Severnej Karolíne vyvinutý Melody apríla. Je to jeden z najtvrdšej studenej rezistentných odrôd. Ker nesie jediné, červená Camellia kvety s nádychom zlata. Kvitne po veľmi dlhú sezónu, niekedy dokonca až do jari. Na rozdiel od iných kamélie kvety, apríl Melody má červené tyčinka. Kvetina je pôvodom z východnej Ázie.

15. C. Apríla v pamäti:

Apríla pamätal je jedným z najkrajších kvetín. Je to veľká polo dvojitý kvet s jemnou zmesou krémovo bielej a svetlo ružové. Kvet sa otvára odhaliť korunu žltými tyčinkami. Má atraktívne lesklé listy a tmavo zelené kvety. To volániky dvojité kvetinové kvety po dobu niekoľkých týždňov.

Dúfam, že sa vám to páčilo čítanie článku. Dajte nám vedieť svoje myšlienky do komentára časti nižšie.

load...