Noviny

Top 15 najkrajších Hydrangea Kvety

Top 15 najkrajších Hydrangea Kvety

Hortenzie je populárny ker s nádhernými kvetmi. Najprv zistil v Japonsku, meno hortenzie pochádza z gréckeho slova "HYDOR", čo znamená voda a "Angos" (JAR). Tieto hviezdy v tvare hortenzie kvety sú úzko balené, aby jemnú lacelike loptu. Jeho štýl zahŕňa mop hlavy kvety, ktorý sa podobá brmbolcom a čipka cap kvety, ktoré sú okrúhle a ploché. Farby sa pohybujú od mäkkých bielej, modrej a ružovej.

Hydrangea znamená vďačnosti a úprimných citov, zatiaľ čo niektorí pripojiť hortenzie k vychvaľovanie, pretože jeho množstvo kvetov a jeho guľatý tvar. Kvety hortenzie sú cenené pre svoju odvahou a jemnosťou. Je to štvrtina výročie svadby kvetina.

V reči kvetov, popínavé coveys ", Ďakujem za pochopenie. '

Najkrajšie Hydrangea Flowers

1. Hydrangea Anomola petiolaris:

Petiolaris je najlepší hortenzie zo Anomola druhov. Je v tvare srdca, s tmavo zelenými listami, ktoré žltnú s časom. To funguje najlepšie, keď sa nechajú vyrásť strom a je veľmi mrazuvzdorný. Tieto nápadné, krajkové kvety objavujú v neskorom jar a začiatkom leta. To je najlepšie pestuje v bohatej, stredne dobre priepustnej pôde v čiastočnej do plného odtieňa.

load...

2. Hydrangea stromová Annabelle:

Annabelle je zelené a off-biele veľké okrúhle kvety, aby tento krásny rastline skutočnú prehliadku off. Kvet má najlepšie od mája do ťažkej mráz aby bol tento jeden z najlepších hortenzií kvetu. Je pôvodom z Ameriky a jej korene a listy sú tiež používané na lekárske účely. Táto svieža, plná ker potrebuje dostatok priestoru na obdiv svoju veľkolepú krásu.

3. Hydrangea stromová Hayes Starburst:

Hayes Starburst s výraznými zhluky bielych kvetov krémovo bielej podtextom na konci konárov. To hnedne, ako to vo veku, ktorý je atraktívny sušené kvety pre domáce robí. Kvetina vyžaduje dobré slnko a dobre odvodnené miesto. To otvára najprv ako čipky čiapky, potom vonkajšie kvietky zdvojnásobiť vytvára starburst účinok. Listy sú veľmi zúbkované a poskytujú skvelý kontrast až zelenkasto kvety.

4. Hydrangea Arborescens Radio:

To je krásna biela čipka cap kvetina, ktorá vyžaruje v slnečnej a svetlé záhrady. Má veľké, nápadné strieborné biele kvety s odtieňmi ružovej, ktoré mu dáva zdanie Big Leaf hortenzie. Spodná strana svojim hladkým lístie je striebristo biely, ktorá mu dáva veľmi atraktívny vzhľad. Kvety sú veľké a majú atraktívny prikyvoval zvyk. Je to dobrý kvety pre banku, a dokonca aj pre záhradné výsadbu.

load...

5. Hydrangea Aspera kawakamii:

Kawakamii je jemná levanduľa farebné kvety s bielou čipkou čiapky kvetmi a elegantných listy. Jeho listy sú štíhle a svetlo zelenej farby. Veľké chlpaté listy sú preliate fialové kvety s bielou okolo okrajov. Kvitne ročne v priebehu júla a augusta. Táto hortenzie kvet je veľmi cenená pre svoje jedinečné farby a textúry.

6. Hydrangea Aspera Mauvette:

Toto úrodnej kvetina má krásny odtieň fialovej a štíhle stonky a steblá. Jeho stonky sú červenkasté farby a zase vínovej, ako starnú. Jedná sa o kopuly v tvare kvetiny, ktoré stoja vysoko nad drobných fuzzy listy. Jedná sa o veľmi elegantný rastlina, ktorá v kombinácii s nádhernou zeleňou a bielymi kvetenstvo, vyzerá výnimočne. Kvetina zostane konštantný na všetkých pôdach.

Cez Pinterest

7. Hydrangea Aspera robusta:

Robusta je najbežnejší a najväčší paleta Aspera nájdený. Kvety sú biele a zase mierne ružové, ako starnú s purpurovými centier. Lístie sa skladá z veľkých striebristých zelenými listami, ktoré sú veľmi drsné textúry.

Cez Pinterest

8. Hydrangea Aspera Rocklin:

Rocklin je fantastický listy rastlina, ktorá je veľmi populárny pre svoju kontrastné farby a textúry. Jedná sa o vzpriamený ker s atraktívnymi mäkkých listov, ktorý je tmavo zelená na hornej a spodnej svetlo zelená. Má super-veľké, svetlo ružovej až fialovej sterilný kvety s živými fialovými kvietkami.

Cez Pinterest

9. Hydrangea macrophylla Konigstein:

Königstein kvety sú tmavo červené až fialovej farby, ktorý dáva tento plodný päť stôp hortenzie úžasný vzhľad. Má tmavo zelené a hlboko žilkované listy, ktoré pridávajú ďalší rozmer krajiny. Jeho doba kvetu je od júla do septembra.

Cez Pinterest

10. Hydrangea macrophylla Lemmonhoff:

Lemmonhoff má silnú nemeckú dedičstvo ako väčšina z hortenzií. Lemmonhoff je príliš veľký kvitnúce hortenzie kvet, ktorý má pastelové ružovej po sýto modrých kvetov. Má tmavo zelené listy, ktoré sú hlboko ozubené.

Cez Pinterest

11. Hydrangea macrophylla Nikko Modrá:

Nikko kvet je jedným z najlepších modré kvety môžete každý deň ležal oči na. Tento kvet bude fantastickú šou farby vo vašej záhrade a vašej obývačky. Začína s kvetinami, ktoré sú krémovej farby s modrými okrajmi a otočí nádherný modrá, ako rastlina zreje. Kvetina vystatuje smaragdovo zelená, zub hranami veľké listy. Hlboká zeleň pridáva na kráse tejto kvetiny.

12. Hydrangea macrophylla Taube:

Taube je elegantný, upúta čipka cap odroda hortenzie, ktorá má krásne ruže farebné kvety, ktoré menia svoju farbu, ako starne. Kvetina rastie najlepšie, keď vlhký a dobre živené. Bude to svieže doplnok k lesnej záhrady.

13. Hydrangea quercifolia Munchkin:

Munchkin kvety skoro na letný slnovrat a pokračuje takmer až do konca leta. Kvet sa otvára bielej a zreje na ružovú. Jedná sa o kompaktný hortenzie a nevyžaduje žiadnu údržbu po celé roky. Má červené lístie a jasne zelené listy, ktoré mu dáva úžasný vzhľad.

14. Hydrangea macrophylla Alpenglühen (žiaru):

Žiaru je karmínovo červená, veľká efektné popínavá s lesklými, tmavozelenými listami. Zasadiť ich do živého plota pridať bohatú farbu a teplo do vašej záhrady. Lístie je zelenej farby a stojí 10 palcov vysoký.

15. Hydrangea macrophylla, Forever Pink:

Forever ružová je energický rastúca trpaslík rastlina, ktorá nesie svetlé ružové 4 palce kvety, ktoré sa zmení na červenú, ako starne. Má sýto zelené listy, ktoré dáva nápadný kontrast k jeho tmavozelenými listami. To sa najlepšie darí v semifinále tieni alebo slnko.

Dúfať, že sa vám tento článok a zistil, že je zaujímavé. Podeľte sa o svoje cenné pripomienky, ak existuje.

load...