Noviny

Top 15 najkrajších Cherry Blossom Flowers

Top 15 najkrajších Cherry Blossom Flowers

Mäkké, ružové kvety rozkvitnutou čerešňou mať osobitné miesto v srdciach Japoncov. Tieto krásne, nádherné stromy tvoria neoddeliteľnú súčasť ich kultúry. Ich krása uchvacuje nielen Japonci, ale ľudia na celom svete.

Existuje viac ako 600 odrôd čerešní, ktoré rastú hojne. Všetci sa líšia v ich tvarov okvetných lístkov, ich farby a dokonca aj kvitnúce sezónu. Milujete hodvábne čerešňového kvetu kvety, rovnako ako Japonci? Potom tu je zoznam top 15 Japonské sakury kvetín.

Top 15 Japonské sakury kvety:

1. Some Yoshino:

Some Yoshino strom je tiež známy ako Yoshino čerešňa. To má svetlú farbu ružové kvety, ktoré kvitne na začiatku apríla. To Yoshino čerešňový kvet je veľmi známy v Japonsku. Po vysadení stromu, bude vám robiť spoločnosť a kvitnú až do veku 20 - 40. Hirosaki Park sa nachádza v meste Hirosaki, Aomori prefektúre má jeden z najstarších Yoshino stromu, ktorý bola zasadená v roku 1882. The Cherry kvitnúce festival s názvom "Hirosaki Sakura Matsuri "sa točí okolo tejto stromu a odštartuje počas jeho rozkvetu období, od polovice apríla do 5. Mája.

load...

2. Yamazakura:

Yamazakura je tiež známy ako Hill čerešňa. To má veľmi dlhú životnosť v porovnaní s inými stromami a rastie naozaj veľký s ich kufor rozložené do 1 metra. Majú belavé a detské ružové farebné kvety, ktoré kvitnú v ranom období apríla. Ich listové púčiky sú červenkasté farby, ktoré začína rásť v rovnakom období. Yamazakura strom sa nachádza v chráme Kogon, Akiruno mesta Tokia, je prefectural prírodná pamiatka od Tokia. Tento konkrétny strom je povedal, aby bol 400 rokov.

3. Kawazuzakura:

Kvet stromu kvety Kawazu-Zakura skoro na jar. Kvety vyzerajú úžasné, pretože sú naozaj veľké a ružovej farby. Stromy vyzerajú očarujúce, keď sú v plnom kvete. Kawazu-cho nachádza v Izu polostrove je pôvodné miesto tohto stromu Kawazuzakura. Môžete vidieť v uliciach lemovaných stromami Kawazuzakura so svojimi kvetmi v priebehu festivalu, ktorý sa koná každoročne od februára do marca známy ako "Kawazuzakura Matsuri".

4. Shidarezakura:

Shidarezakura je tiež známy ako Plačúce čerešňa. Kvety tejto vetve kvitnú na svojich ochabnutých vetvách. Môžete ich vidieť na konci marca do polovice apríla. Minobusan Kuoni Temple sa nachádza v prefektúre Yamanasahi, obsahuje najväčšiu Shidarezakura strom, ktorý je 15 metrov na výšku, 5 metra v obvode a je 400 rokov. V Miharu-machi sa nachádza v prefektúre Fukushima, môžete vidieť z čerešňového kvetu vodopád, ktorý je špeciálne volený ako národná prírodná pamiatka. To je najviac populárne čerešňa dostanete vidieť v Japonsku, ktorý je viac ako 1000 rokov.

load...

5. Yaezakura:

Každá kvetina tohto Yaezakura čerešní je veľký s jej vrstvami okvetných lístkov, ktoré vyzerajú veľmi krásne. Kvitnú v mesiaci apríli. Nagatoro-machi, ktorý sa nachádza v prefektúre Saitama, je populárny pre čerešňových kvetov a je jedným z najlepších japonských 100 miest k návšteve na čerešňových kvetov. Môžete tiež skúsiť Tourinuke-no-sakury záhrada, kde si môžete vychutnať cez 500 Yaezakura stromy lemované na ploche 4 kilometre.

6. Edo-Higanzakura:

Strom kvitne Edo-higanzakura v mesiaci na konci marca. Majú svetlo ružové kvety a sú malé rozmery. Tieto stromy majú naozaj dlhú životnosť a niektoré môžu dokonca rastú na veľmi veľkých stromov. Usudzujú-Zakura, ktorý sa nachádza v usudzuje Park, Gifu prefektúra, je medzi 3 najkrajšie čerešní v Japonsku. To je povedal, aby bol o viac ako 1500 rokov. "Usudzujem-Zakura" znamená "svetlo šedá čerešňové kvety", ako kvety meniť ich farbu, ako oni padajú. Yamataka Džindai-Zakura nachádza v chráme Jissoji, Yamanashi prefektúry, je ďalší čerešňa nesmiete nechať ujsť. To je povedal, aby bol viac ako 2000 rokov a je Japonsko je najstarší známy čerešňa. Jej trup je takmer 12 metrov široký, ste hovoril humungous?

7. Shibazakura:

Shibazakura je tiež známy ako Lawn čerešňového kvetu. To v skutočnosti nepatrí do rodiny čerešňa. Moss Pink strom je známy ako Shibazakura v Japonsku, pretože ich kvety vyzerajú ako čerešňové kvety. Jedná sa o strašidelný rastliny, ktoré rastú veľmi nízko pri zemi a môžu pokrývať celú krajinu s ich svetlo ružové, tmavo ružové, ruže alebo biele kvety. Kvitnúce obdobie Shibazakura čerešní je od mesiaca apríla do mája.

8. Kanzakura:

Kanzakura začína kvitnúť na konci februára do polovice marca. Jedná sa o prvý čerešňové stromy začínajú kvitne, ale sú vidieť len v malých množstvách na vybraných mestských parkov.

9. Kanhizakura:

Mid do konca marca si môžete prezrieť nádherné Kanhizakura stromy v plnom kvete. Tento čerešňa má tmavo ružové kvety, ktoré sú v tvare zvona. Je to rodák z Taiwanu a Okinawa, kde začnú kvitne od mesiaca január a február.

10. Ichiyo:

Ichiyo veselý strom začne kvitnúť od polovice apríla. Tieto Ichiyo Kvety 20 svetlo ružové lístky na kvet a listy sú zelenej farby. Jedná sa o neskoro kvitnúce čerešňa pozorované v parkoch v Japonsku a dokonca aj v záhradách.

11. Ukon:

Priemerná doba kvitnutia Ukon v Tokiu je od polovice apríla. Tieto Ukon Kvety majú 10 - 20 lístkov na kvete a listy sú medené farby. Ukon stromy Kvety sú žltkastej farby.

12. Kanzan:

Kanzan, našiel hojne v Tokiu; kvitne v neskorom apríli. Každý Kanzan kvetina má 30 - 50 ružové okvetné lístky a listy sú medené hnedú farbu.

13. Fugenzo:

Fugenzo začína kvitnúť od polovice do konca apríla v Tokiu. Fugenzo má 30 - 40 lístkov každý kvet a je biely až svetlo ružovej farby. Čerstvé listy Fugenzo sú medené hnedú farbu.

14. Shogetsu:

Priemerná doba kvitnutia Shogetsu v Tokiu je od polovice do konca apríla. Majú veľké a biele kvety s 20 - 30 plátkov. Ich čerstvé listy majú zelenú farbu.

15. Kikuzakura:

Je to tiež o ktorých je známe ako Chrysanthemum Cherry a kvitne koncom apríla do začiatku mája. Majú viac ako 100 lístkov na kvete!

Bez ohľadu na to, koľko obrázkov alebo videa vidíte z ružovej čerešňový kvet kvety, nikdy naozaj pochopiť ich krásu, kým je vidieť v reálnom živote. Ešte navštíviť Cherry Blossom Festival uvidieť krásu týchto nádherných stromov a kvetov.

Dúfam, že sa vám to páčilo tento článok. Ešte nám napísať v sekcii Komentáre nižšie.

load...