Noviny

Top 15 dizajn oheň tetovanie

Top 15 dizajn oheň tetovanie

Oheň je symbolom čistoty. Bez ohňa nie je stráca staré a vytvára nové. Tiež oheň zvnútra je to, čo nás udržiava v chode, vášeň, aby sa dosiahlo aj naďalej inšpirovať.

Tetovanie je určite vyjadrením seba samého. Oheň tetovanie je výraz o to viac ohromujúci teraz, nie? Tu sme sa zoznamom top pätnásť oheň tetovanie, ktoré milujeme. Vyberte si, čo sa vám páči.

Top 15 Fire Tetovanie

1. Plamene tu znázornená práve myseľ vyfukovanie. To líči silu a chytí pozornosť, nech ste kdekoľvek. Co si myslis?

2. Byť agresívne a strašidelné stranu, toto tetovanie rozhodne vyvoláva mrazenie dole chrbtice. Nie?

3. Subtílne oheň pre jemné miláčikov, to tetovanie je krásne zobrazenie seba v čiernej a bielej. Máme radi, ako to stále vyvoláva rovnaké teplo ohňa bez farby.

load...

4. Tribal vzhľad po požiari na kamennej tvrdé abs je tak ideálny pre stud. Vieš, že je to váš typ len vtedy, keď je to správne.

5. Super farebné vyjadrenie ohňa, milujeme, ako je krásna ešte pozornosť hľadajú toto tetovanie je. Milujete Zelení žltne a blues tu?

6. Kvety a plamene v jednej tetovanie, je to super úžasné a zaujímavé. Ženskosť spolu s pevnosťou a dôverou trvá jednu dlhú cestu.

7. Tieto plamene majú dva odtiene v nich, čo je živé a brilantné. Červená je neľútostná a žltá zvyšuje jas. Plamene vyzerať prirodzene aj vďaka zvlnenými obrysy.

load...

8. Tu je twisted tetovanie oheň - táborového ohňa. Protokol a plamene v čiernej a bielej, aby bolo zaujímavé.

9. Modrý oheň je populárny koncept pre plameňov a požiarov. Modrý oheň je zriedkavé, pretože väčšina časy vidíme červenej, žltej a pomaranče pre plamene.

10. Čínsky drak vyžarujúce oheň je tiež populárny výraz pre oheň.

11. To je najkrajšie oheň tetovanie, ktoré sme kedy našli. Ružové pre plamene a tvaru lotosového je taký stunner tetovanie.

12. Lev s plameňmi je tak zvláštne a úžasné teraz, nie? Je to iné a zmysluplné.

13. Jedná sa o veľmi abstraktné plameň tetovanie je fantastická. Absolútne bez farby, ale len čierna, plamene sú báječné a expresívne.

14. Oheň víla tetovanie je jednou z najpopulárnejších tetovanie na jemné a ľahko na oči kategórie. Milujeme túto, miluješ to?

15. Zoznamy Oheň tetovanie je neúplná bez fénix bytia časť z nich, že jo? Tu je krásny fénix tetovanie, ktoré v sebe spája vtáka a rozprávkové plamene.

To sú naše obľúbené! Aké sú vaše tipy? Strieľať komentár a dajte nám vedieť!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

load...