Noviny

Top 15 butiky v Dillí

Top 15 butiky v Dillí

Nechaj ma v Dillí, a ja budem ten najšťastnejší. Je to raj pre ženy a pravdepodobne tak blízko, ako sa môžete dostať do rozprávky. Z ulice nákupov do návrhára opotrebenie, sporivosti až centrách, blších trhoch do luxusných butikov, je to nesporne indický módny kapitál.

Ak ste na vyhliadkovú pre niektoré dobré značkových butikoch v Dillí, ste na správnom mieste. Po dôkladnom prieskume, sme zostavili zoznam. Tak sa pozrite na to!

1. Neeru je - Indian Ethnic

Obchod, ktorý obstaráva jedného konca k druhému potreby nielen nevesty, ale tiež ponúka širokú škálu oblečenia pre mužov, ženy a deti. Exkluzívne linka vo svadobnom segmente-kráľovskej zbierke nedávno začatý, zostáva verný svojmu menu a ponúka vynikajúci dizajn nielen pre nevesty, ale celej rodiny. Oni sú tiež známi pre ich ďalšie opotrebenie zbierky strany, každý deň a ready-to-wear.

load...

Cenové rozpätie - Stredná až vysoká. Najznámejšie - Svadobná kolekcia, sarees, lehengas a oblečenie večierok šaty.

adresa

DLF, Sector 18, Noida, New Delhi, India - 201301

Webové stránky - neerus.com telefónne číslo - 021 - 206714888

2. Ozdobná

Obec Hauz Khas nie je nič menšieho než rozprávka pre dievčatá. Kuriózne ulice, vintage výzdoba a štýlové vibrácie sú oh-so-príjemný. Ak ste tu predtým viete, čo hovorím; Ak máte ešte, potom musíte. A tu je jedno také miesto s unikátnym indického návrhára opotrebenie. Ľudia milujú toto miesto, pretože to je tradičný vo veľmi moderným spôsobom. Na mieste je žiarivá, sofistikované a elegantné, bez toho aby sa cez vrchol.

load...

Cenové rozpätie - INR 3000 a ďalej. Najznámejšie - Majú úžasnú kolekciu sárí-Georgette, šifón, Zari, atď lehengas a nosiť šaty strany sú nádherné rovnako.

adresa

L - 5, JUNG dom, Shahpura Jat, Delhi NCR

Telefónne číslo - 011 - 2651 4716.

3. Madsam Tinzin

, Madsam Tinzin 'bola zahájená Madhuritu Dutta, ktorý zabezpečuje, aby náročné ženy, s designy, ktoré sú jedinečné, atraktívne a zasnený. Štítok má svoj vlajkový obchod v Dillí a významnú prítomnosť online. Madsam Tinzin preukázal svoje módne zdatnosť na dráhe príliš. Jej zbierky majú príbehov; Jej výšivky techniky a inšpirácie boli zdedené z rôznych častí krajiny. Ak ste moderná nevesta hľadá niečo súčasného, ​​elegantné, elegantné a pritom ponechať tradičné touch neporušený, musíte navštíviť tento obchod. Madsam Tinzin je o pastelové farby a jemné tóny modrej, žltej, fialiek, atď silueta sa vytvorí s rôznymi látkami je skutočne myseľ vyfukovanie.

Cenové rozpätie - na vyššej strane. Najznámejšie - svadobné kolekcie.

adresa

5K - 2 Shahpura JAT, Ground Floor, Opposite GSSE Power House New Delhi - 110.049

Webové stránky - madsamtinzin.com telefónne číslo - +91 8447415915 - 16/011 - 26491011

4. Niharika Pandey

Ak ste na diaľku do módy, už viete, že Niharika Pandey práca je uvedený v mnohých lifestylových a módnych časopisoch. A to nekončí, ona tiež predstavila svoju prácu na Wills Lifestyle India Fashion Week. Áno, môžete si predstaviť, čo jej obchod ponúka. Ona je tiež známa pre jedinečnú výzdobou jej vlajkový obchod. Jej obchod vyniká aj medzi stovkami obchodov vonku. Takže, ak hľadáte pre nepredvídateľný a excentrické Indo-západnej alebo tradičnom oblečení, ste sa dostať na toto miesto. Niharika Pandey je známe, že poskytujú každodenné nositeľné oblečenie osviežujúci rotácie, niečo, čo nie je vidieť inak.

Cenové rozpätie - INR 5000 a ďalej. Najznámejšie - Indo-západné oblečenie, lehengas a obleky.

adresa

86 B, Shahpura Jat, Delhi NCR

Telefónne číslo - +91 98106 27298

5. Liz Paul

Liz Paul a Satya Mishra začal túto nálepku po ukončení štúdia. Sú zošívať svadobné návrhári a urobil silný miesto na svadobnú výbavy. Liz Paulova vzdelanie v móde navrhovaní a Satya Mishra má diplom v móde merchandising zaistil hladký štart ich označenie. S vlajkový obchod v Shahpura Jat a viac ako 25 butikov po celej Indii, ale tiež zriadiť predajňu v USA, Veľkej Británii a Spojených arabských emirátoch. Sú veľké na svadobnú Luxury Collection a sú majstri ich hru. Ak ste skauting pre váš svadobné šaty, mali by ste zastaviť.

Cenové rozpätie - Stredná až vysoká. Najznámejšie - Svadobné lehengas, dĺžka poschodie Anarkali a sarees.

adresa

5G, JUNG dom, Khel Garh, Shahpura Jat, Siri Fort, New Delhi - 110.049

Telefónne číslo - 011 - 2649 5733 Official Fb Page - facebook.com

6. Rahul A Anushka

Rahul A Anushka Laul sú známe pre hranie s estetikou šaty s použitím farby a výzdoby. RNA zbierky vytekať globálny vplyv s indickými cítenia. Oni predviesť svoje práce na dráhe v Indii aj v zahraničí. Oni najprv predviedla svoju prácu, Boh musí byť blázon 'na Lakmat Fashion Week v roku 2017 s následným, Boh ma FUNKY' v Indii Premiere London Fashion Week a, Boží nový avatar. ' Mená zbierok znie to cool, predstavte si šaty? Ak hľadáte pre nosenie fúzie, ktorá je v móde práve teraz, musíte navštíviť ich obchod.

Cenové rozpätie - stredná úroveň. Čo je potrebné hľadať - Indo-západné šaty, šaty, tuniky a Kurtis.

adresa

Dom číslo 6, Shahpura Jat, New Delhi - 110.049

Telefónne číslo - 011- 2649 6096 Official Fb Page - facebook.com

7. Advent By Arya

Advent By Arya je obchod, ktorý je zvlášť vhodný pre mužov, ženy a deti. Nie je to len indickej a etnické šaty, majú skvelú radu oblekoch, džínsy a Kurta pyžamá (muži). Od každodenných šiat, Kurtis a vynikajúce svadobné kolekcie, majú to všetko. Obchod je tiež známy pre svoje atraktívne interiéry.

Cenové rozpätie - stredná až vysoká. Čo je potrebné hľadať - Indo-západnej obleky, Kurtis, salwars a Anarkali šaty.

adresa

42, Fashion Street, Shahpura Jat, Siri Fort, New Delhi - 110.049

Telefónne číslo - 91 - 93.121 22.789

8. Qbik

Ďalším favoritom na plošné Qbik. A to je známe, že sú jedným z najlepších obchodov v New Delhi. Ponúkajú etnické indické oblečenie pre mužov aj ženy. Na rozdiel od bežných sarees, Anarkalis, lehengas a salwars, oni sú známi pre projektovanie sukňu, dhoti šaty a sarees. Ceny nie sú príliš hospodárne, ale stojí za to.

Cenové rozpätie - Drahé. Čo je potrebné hľadať - Nehru bundy, Kurta-pyžamá, sukne, a dhoti.

adresa

40-A, Shahpura Jat, Siri Fort, Shahpura Jat, New Delhi - 110.049

Telefónne číslo - 011 - 4053 4386 Instagram strana - instagram.com

9. House Of Ombre

Tento obchod je pomerne malý, pokiaľ ide o ich veľkosť a zbierky. Avšak, mali by sme sa o ňom zmieniť tu, pretože bez ohľadu na málo, čo majú ponúknuť, je jedinečný a nádherný.

Cenové rozpätie - stredná až vysoká. Čo je potrebné hľadať - dĺžka Floor Anarkalis.

adresa

39, Shahpura Jat, New Delhi - 110.049

Telefónne číslo - 91 - 99.538 00.577

10. Shivani A Narresh

Luxusné plavky niekto? Alebo bikiny sari môže byť? Majú veľa takých atraktívnych dizajnov. Shivani a Narresh mal víziu preniknúť do trhu, ktorý nikto z nás vedel, že potenciál v Indii. A myslím, že je dôvod, prečo ľudia ako oni, aby to do 30 za 30 Forbes niečo dosiahol svoje. Sú tiež prvý indický značka prezentovať svoju zbierku na Mercedes-Benz Fashion Week. Môžeme ísť na ne, ale ak hľadáte pre plavky na leto alebo pri príprave na ďalšie výletné dovolenku, musíš ísť sem, než budete skákať do bazéna.

Cenové rozpätie - Stredne drahé. Čo je potrebné hľadať - plavky a bikiny sárí.

adresa

12 Hauz Khas Village, 2nd Floor, New Delhi - 110016

Webové stránky - shivanandnarresh.com telefónne číslo - 011 26536072

11. Nappa Dori

Značka má svoje korene v indickej korene a v doslovnom preklade, Koža a niť 'rozumie. Gautam Sinha - absolvent Nifty ktorý rozbil všetky módne stereotypy a rozhodol sa vziať menej cestoval ceste. Doslova! On sa pustil do skúmania indickej kože a artisinal zručnosť. Prelínanie indickej cítenie s globálnou dotyk, Gautam Sinha je jedným z jeho druhu. A bol tiež súčasťou zoznamu, piatich najkreatívnejších talentov 'z Indie British Council. Z tašky, batohy, peňaženky, obaly, kufre, atď - Nappa Dori má výrazné vzory ponúknuť. Všetky z nich, z kože. Oni tiež prispôsobiť a reliéfu iniciály mena, atď na svojich výrobkoch. Nappa Dori pracuje v spolupráci s niektorými z veľkých značiek v oblasti pohostinstva a prispôsobuje svoje produkty. Obchod si nemôžete dovoliť nechať ujsť!

Cenové rozpätie - na drahé strane. Čo je potrebné hľadať - Nemôžete sa rozhodnúť, na jednom, všetko je zaujímavé tu.

adresa

360 Sultanpur Village, v blízkosti stanice metra, Sultanpur MG Road, New Delhi - 110030

Webové stránky - nappadori.com

12. White Champa

Anjana Das je zakladateľom tejto malej, ale výkonný a slávnou značkou, White Champa. ' Narodil sa v Nemecku, Anjana cestoval mnoho častí sveta, aby o všetky svoje zážitky do svojho štítka. White Champa je názov v obľube náročné ženy, ktoré sú si vedomí svojich módnych voľby. A pre tých, ktorí majú záľubu v móde nevtieravé, náladové umenia a bohatou chuťou. Biela Champa pracuje s majstrovské remeselníkmi pri vytváraní nadčasové a ikonické kúsky, ktoré sú vylepšil a každoročne aktualizuje. Ponúkajú mieru vyrobené kolekcie pre mužov aj ženy vytvorené tímom vysoko kvalifikovaných krajčír a remeselníkov v New Delhi. Obchod, ktorý je nielen módne, ale inšpirujúce a priekopnícke. Musíme podporiť tie existujúce a majú viac takých značiek.

Čo je potrebné hľadať - Kaftan šaty, spojky a kabelky.

adresa

G - 5, JUNG dom, Shahpura Jat, New Delhi- 110049

Telefónne číslo - +91 9873825563 Website - whitechampa.com

13. House Of Blondie

House Of Blondie je obchod, ktorý sídli šperky a doplnky zhromaždené z celého sveta. Z interiéru obchode na ich zbierok-všetko má vinobranie dotyk a zároveň udržať krok s najnovšími módnymi trendmi. Ich lehengas a šaty sú grand predsa elegantný a ľahký, čo všetci potrebujeme v tomto počasí. Choď, skontrolujte si to!

Čo je potrebné hľadať - príslušenstvo, svadobné oblečenie.

adresa

39A, DDA Flats, Shahpura Jat, New Delhi, 110049

Telefónne číslo - +91 98117 17448

14. Purple Jungle

Ak ste fanúšikom indie, Boho a nepredvídateľný doplnkov, tu je jeden obchod, mali by ste navštíviť nabudúce ste v meste. Purple Jungle ponúka vzrušujúce rad doplnkov cestovanie, domova a veľa zábavné veci!

Čo je potrebné hľadať - Dekorácia domácnosti, vankúše, tašky a vrecia.

adresa

Hauz Khas Village, Deer Park, Hauz Khas, New Delhi, 110016

Telefónne číslo - 011 2653 8182

15. Ogaan

Ogaan-butik, ktorý predáva zbierku multi-designer, začal s ich vlajkový obchod v Hauz Khas dediny a neskôr pokračoval otvoriť omnoho celej Indii. Niektoré veľké mená z módneho priemyslu práve teraz prvýkrát predával svoje zbierky tu skôr, než sa otvorili svoje obchody. Z dizajnérskych štúdií až po dráhach a etikiet; od khadi na ručné, ručne tkané, luxus, couture a svadobné kolekcia-A one stop shop, aby zodpovedali potrebám každého jednotlivca.

adresa

No.H - 2, Hauz Khas Village, New Delhi, 110016

Telefónne číslo - 011 2696 7595 oficiálne internetové stránky - ogaan.com

Všetci sme z čoho vyberať, nie? Druh talentu máme všade okolo je veľa. A niet divu, New Delhi sa nazýva, Mekka pre nákupy. ' Dajte nám vedieť, či sme nestihli niektoré dobré obchody, alebo aké sú vaše obľúbené obchody sú. Príjemné nakupovanie!

load...