Noviny

Top 10 zvýrazňovačov k dispozícii

Top 10 zvýrazňovačov k dispozícii

Make-up je k dispozícii rôzne druhy výrobkov zvýšiť niečí krásu a, zvýrazňovače 'je jeden taký produkt, ktorý sa používa ku, zvýraznenie' lícne kosti, nos, bradu a obočie kosti.

Ako už názov napovedá, zvýrazňovače je známe, že kladie dôraz na vaše tvárové rysy pridá viac ostrosti, čím sa pozriete naozaj krásne. Je to veľmi podobné sčervená, ktoré používate, aby posilnili svoje lícne kosti, že pridanie šmrnc do svojho živého tváre.

Zvýrazňovač make-up triky sú v podstate chcel ponúknuť trblietavé vzhľad svojich funkcií spolu s leskom a pôvab. Často existujú situácie, kedy ľudia používajú očné tiene namiesto zvýrazňovačov dať dokonalý trblietavé efekt na požadovanej oblasti. Aj keď je to dobrý trik, to naozaj nie je poskytnúť požadované výsledky. V skutočnosti, ak chcete poznať presné výsledky testovania dvoch typov na rôznych stranách vašej pleti tváre. Zvýrazňovač robí justície na vzhľad.

load...

Rôzne typy Zvýrazňovač Kozmetické prípravky

Pozrime sa teraz pochopiť rôzne typy zvýrazňovačov na trhu k dispozícii:

1. Minerálne zvýrazňovače

Jedná sa o jemný prášok na báze make-up zvýrazňovače, ktorá nie je ani matná, ani príliš trblietavých. To je užitočné pre ženy, ktoré už majú červené tváre, takže stačí použiť trochu zvýrazňovač získať ten očarujúci vzhľad.

MAC Amber Glow mineralizácii Blush je najlepšie dostupné minerálne zvýrazňovač na trhu. Jedinou nevýhodou je, že nie je príliš dlhou životnosťou.

Užívatelia majú skúsenosť, že to trvá nie viac ako 6 hodín, bez toho, aby stratili lesk. Avšak tým, že 7. Hour- je to preč. Ale ak ste na sebe na večernú párty, potom MAC Amber Glow mineralizácii Blush je produkt pre vás.

load...

2. Prášok / Matný účinok zvýrazňovače

Prášok alebo Matt efekt zvýrazňovač je vo formáte, prášok s trblietavých a lesklým povrchom za použitia minute granule.

Bol vyvinutý ponúknuť dokonalý matný efekt na kožu a poskytuje tak dokonale zvýraznenými rysy.

Jedny z najlepších v tomto rozsahu sú

• Lancôme Moonlight Rose Svietiace Powder • MAC Silver Dusk Iridescent Powder • Milani Gold Dust

3. Stick alebo krém zvýrazňovače

Ako už názov napovedá, tento druh zvýrazňovače je vo forme krému alebo forme tyčiniek. Najlepší výrobok v rámci tejto kategórie je od Benefit Cosmetics zvaných, Watts Up '. Dodáva sa v Champagne tieni a nie je tak trblietavé. To je mäkký zaostrovaním zvýrazňovač s úpravou krém-to-prášok.

4. Tekutý zvýrazňovače

Liquid zvýrazňovač je vo väčšine prípadov zameniť so smotanou zvýrazňovačov, ale v skutočnosti, smotana zvýrazňovače sú oveľa silnejšie v porovnaní s tými kvapalné. Aplikácia tohto druhu je tiež celkom odlišný od ostatných.

Kvapalné zvýrazňovače sú zvyčajne zmiešané s hydratačný, základu alebo rúž a potom sa použijú. Avšak, pre priamu aplikáciu, to je aplikované po aplikácii základu.

Tento druh zvýrazňovače je známe, že jemné svetlo do tváre, zatiaľ čo dokonale zdôrazní tvárové rysy.

Up-Lighting Liquid Illuminator od Clinique je jedným z najlepších výrobkov, ktoré spadajú do tejto kategórie. To je dlhodobý a je dodávaný v prírodných odtieňoch, ktoré sú vhodné pre ženy všetkých vekových kategórií.

Teraz, keď viete, rôzne typy zvýrazňovačov, máme uvedené top 10 zvýrazňovač make-up produkty sú k dispozícii v Indii dnes. Čítajte ďalej a potom vyberte si!

V skutočnosti existujú rôzne typy zvýrazňovačov na trhu k dispozícii. Najpoužívanejšie sú minerálne zvýrazňovače, matný / prášok zvýrazňovače, tyčinka / krém zvýrazňovače a tekuté zvýrazňovače. Takže otázka nie je, či 'je zvýrazňovač pre vašej pleti. Otázkou je, ktorý z nich by ste mali kúpiť!

1. Lakmat Absolútna Moon-Lit zvýrazňovač:

Kúpiť Lakmat Absolútna slnečnom svite zvýrazňovačmi ₹ 2,715.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-moon-lit-highlighter

V súčasnej dobe sa Lakmat Absolute Moon-Lit zvýrazňovač je v dopyte. Z rozsahu Lakmat Absolútna Tento dermatologicky testované zvýrazňovač je obohatený vitamínom E. Vzhľadom k tomu, že poskytuje opálenej odtieňov s malým leskom príliš, je to najvhodnejšie pre indické pleti. To vám poskytuje slnkom pobozkal bronzový lesk so svetelným dokončovacie práce. Môžete ho aplikovať v ranných hodinách, keď sa podkladové dosky do vašej kancelárie schôdzky, rovnako ako keď sa obliekate do účasti na novoročné party v noci. To vám dáva toľko požadovanú žiaru za bieleho dňa, ako aj dymové trblietavý vzhľad v noci. A áno, to prichádza v praktickom veľkosti príliš.

2. Lakmat Gold Dust Shimmer Bronzer:

Ak si chcete vyskúšať niečo tučného, ​​pokračovať s Lakmat Gold Dust Shimmer Bronzer. Vzhľadom k tomu, bronzer je dodávaný v troch odtieňoch zlatej, bude dopĺňať všetky typy pleti. S absolútne dlhotrvajúci výkon, to bronzer je ideálna pre odvážne zlato opraviť. Je to perfektný zvýrazňovač na večierkoch.

3. Revlon Skinlights Face Illuminator Loose Powder:

Kúpiť Revlon Skinlights tváre reflektora sypký prášok Pre ₹ 19,687.95 @ www.amazon.in/revlon-skinlights-face-illuminator-loose-powder

Dávať tvrdej konkurencii na Lakmat je Revlon s dvoma zo svojich osvetľovacích telies. Revlon Skinlights Face Illuminator Loose Powder je horúci favorit medzi väčšinu indických žien. Je priesvitná olejové bez kože zosvetľovač a poskytuje elegantný hodvábny lesk. To je tiež bohatá na minerály, ktoré okamžite rozžiaria vašu pleť, zjemňujú sa všetky nedostatky, napumpovať svoju žiarivosť a vyživujú pokožku rovnako! Tiež vitamín C a vitamín E prítomný vo svojom zložení prispieť k zlepšeniu vašej pleti. Tento prášok osvetlenie je k dispozícii v piatich shades- prirodzeného svetla, holé svetlo, teplé svetlo, zlaté svetlo a bronzu svetla. Tieto odtiene sú vhodné pre indické kožu. To je tiež sprevádzaná sladkou vôňou ste si istí, k láske. To je najlepšie pre mastnú pleť, hoci jeho jemnozrnné blyští, aby to ideálne pre všetky typy pleti. Tento lesklý, hodvábne jemné svietiace prášok môže byť použitý ako pre formálne make-up, rovnako ako pre akákoľvek strana ohmatávať.

4. Revlon Skinlights (Liquid Illuminator):

Kúpiť Revlon Skinlights (Liquid Illuminator) Pre ₹ 934,00 @ www.amazon.in/revlon-skinlights-(liquid osvetľovač)

Tento produkt je dodávaný v elegantnom trubice a má SPF 15, aby vás ochráni pred škodlivými UV lúčmi slnka. Vzhľadom k svojej orosený-cum-lesklý efekt, že možno používať počas dňa aj v noci. Jedná sa o ľahký tekutý, ale nie mastný vôbec. Jemným vôňa, to iste musí dať dobrý čas osvetlením svoju tvár.

5. Colorescence Shimmer zvýrazňovač:

Kúpiť Colorescence Shimmer zvýrazňovačmi ₹ 375.00 @ www.amazon.in/colorescence-shimmer-highlighter

Tiež robí na kolesách medzi ženami je Colorescence Shimmer zvýrazňovače. Tento lesk zvýrazňovač je dodávaný vo forme prášku a je k dispozícii v troch shades- strieborné, zlaté a bronzové. Vzhľadom k svojej trblietavých efektu môžete skúsiť ju a pristane na svadbe svojej sestry!

6. Chanel Eclat Lumiere Pen Zvýraznenie tváre:

Kúpiť Chanel Eclat Lumiere Zvýraznenie tváre pero pre ₹ 4,418.00 @ www.amazon.in/chanel-eclat-lumiere-highlighting-face-pen

Tu je ďalšia skvelá voľba! Má krásnu a ľahkú textúru. Dodáva sa v mnohých krásnych odtieňoch a môžete si vybrať ten, ktorý vyhovuje vášmu typu pleti najlepšie. Je to krémová zvýrazňovač, kĺže na ľahko a áno, nikdy upcháva póry. To vám prepožičiava prirodzený vzhľad spolu s osvetľujúce svoju tvár.

7. V prospech Wattov Up zvýrazňovač:

Kúpiť ťažiť Wattovho Up zvýrazňovačmi ₹ 3,991.16 @ www.amazon.in/benefit-watt's-up-highlighter

Ten je dodávaný s povrchovou úpravou smotanovo-to-prášku s exotickým šampanské farby, ideálny pre všetky odtiene pleti. Na rozdiel od iných zvýrazňovačov, nie je trblietavých, ale má lesk, ktorý musí dať váš tvár žiarivý lesk. Takže ho možno použiť ako vo dne, tak v noci na rôznych príležitostiach.

8. Street Wear Crystal Shine Skin zjasňovacie prostriedok:

Celkom bežné medzi mladými dievčatami je Street Wear Crystal Shine Skin rozjasňujúci. Dodáva sa v lila-ružovo sfarbené rúrky s hornej časti čerpadla. To dodáva lesklý dotyk na tvárových liniek. To nie je príliš suchá ako lesk zvýrazňovačov a to aj veľmi mastnú rovnako ako ostatné tekuté zvýrazňovačov, teda pohodlne vsiaknuť do neho. To dáva nový pohľad na tvoju tvár, nehovoriac o okúzľujúca vôňa je dodávaný s.

9. Colorbar Radiant Glow tváre Illuminator Pen:

Kúpiť Colorbar Radiant Glow Face reflektora pero pre ₹ 525.00 @ www.amazon.in/colorbar-radiant-glow-face-illuminator-pen

Ako už názov napovedá, toto osvetlenie prichádza v podobe špicatým perom s jemným štetinami ako jeho hrot tak, že by mohol byť aplikovaný priamo na tvár. Pri poklepe ľahko, tekutina sa uvoľní. Áno, to je tekutý osvetľovač, ale v žiadnom prípade za akýchkoľvek iných lesk alebo tyčinka žiaričov. To dodáva jemný, prirodzený lesk na tvár a ľahko mieša s všetky farby kože. Je to tiež nie je príliš mastná a nevytvára suché miesta na tvári.

 [Čítajte: Najlepšie Natural Make-up výrobky k dispozícii v Indii]

10. Clinique Up - Osvetlenie Liquid reflektor:

Kúpiť Clinique Up - osvetlenie Liquid reflektor Pre ₹ 8,602.80 @ www.amazon.in/clinique-up-lighting-liquid-illuminator

Z radu krásy Clinique, jednu zo svojich najkrajších výrobkov je Clinique Up-osvetlenie kvapalina Illuminator. Dodáva sa v troch shades- bronzu, prírodné a červenať. Ideálne pre nevesty, to robí vzhľad pleti prirodzene orosený a zdravé. Je to číra, lesklý, tekutý, ale je bez oleja. To prepožičiava prirodzený jas váš vzhľad. Vzhľadom k svojim jemnozrnný zlaté blyští, ale tiež pridáva light-bling nádych do svojej úlohy. To tiež hodí do kože ľahko vďaka svojej vodnaté forme.

Takže, ak hľadáte že perfektné zvýrazňovač, som si istý, že už viete, kde začať! S týmito úžasnými produktmi, vaša koža môže teraz vyzerať ako milión dolárov.

Myslíte si, používať zvýrazňovače? Čo je vaša obľúbená značka? Podeľte sa s nami v komentároch.

load...