Noviny

Top 10 značiek vegetariánskej kozmetiky

Top 10 značiek vegetariánskej kozmetiky

Debata o zozname zložiek v kozmetike je nekonečný. Vychádzajúc z toxínov, ktoré obsahujú k znečisteniu majú za následok, chemické látky v kozmetike sú vždy nenávidel. Sme vždy na pozore lepších výrobkov s zdravšie obsah. Prírodná kozmetika sa stali zlosť v globálnom kozmetickom svete. Budeme pravdepodobne svedkami obrovské skok v tomto žánri výrobkov k správam o tom, ako jedovaté zložky prítomné v make-upu používame denne nás môže poškodiť. Rakovina, kožné alergie, vyrážky a ďalšie, nie je tam žiadny koniec strachu z chemikálií na kožu. Aj keď ideme gung-ho o prírodnú kozmetiku, naozaj vieme, čo sú zač?

Jednoducho povedané, prírodnej kozmetiky sú vyrobené z výťažkov z prírodných surovín, tj rastlín alebo rastlinných extraktov. Tieto produkty tvrdia, že vám rovnaké výsledky ako bežných výrobkov mínus vystavenia chemickým látkam a ich možných toxínov. Je známe, že trvať dlhšie ako chemických Ládinovej, zrejme z dôvodu nedostatku chemických látok, ktoré poskytujú okamžité výsledky. Ale keď zdravie je v nebezpečenstve, budeme radšej počkať o niečo dlhšie, než sa uspokojiť s okamžitým ešte katastrofálnymi výsledkami, nie?

Tu sme zostavili zoznam známych značiek, ktoré produkujú prírodnú kozmetiku v Indii. Ak hľadáte pre prírodné neškodné produkty, potom by vás mohla skúsiť to. Tie sú ľahko k dispozícii po celej krajine.

load...

Vegetariánska kozmetiky značky, ktoré musíte vyskúšať

1. The Body Shop:

The Body Shop je jedným z najpopulárnejších svetových kozmetických značiek, ktoré ponúkajú make-up produkty prírodná látka na báze. Ponuka produktov podľa značky, sú tiež bez pokusov na zvieratách.

2. Lotus herbára:

Lotus herbára je veľmi dobre známou značkou v Indii. Je známe, že ponúka prírodné bylinné produkty, a je ľahko dostupný ako v on-line i off-line obchodov vo väčšine ázijských a európskych krajín.

load...

3. Biotique:

Biotique je tiež veľmi dobre známa značka starostlivosti o krásu vo svete. To bolo založené 6 lekári medzi ktorými boli 4 Indian. Tieto produkty možno nájsť aj veľmi ľahko v online aj offline obchody. Tieto produkty sú väčšinou vhodné pre suchú a zmiešanú pleť vďaka svojej hydratačné vzorca.

4. Aróma kúzlo:

Vôňa Magic je tiež dobre známa značka, ktorá ponúka prírodné produkty rozsah. Tieto značky produkty sú známe použitie prírodných aromatických zložiek.

5. Shahnaz Herbals:

6. Himalaya Herbals:

Shahnaz Husain Group ponúka kozmetické výrobky vyrobené s použitím prírodných ingrediencií. Jedná sa o dobre známou značkou v oblasti prírodných krás starostlivosti a liečby. Produkty ponúkané v rámci tejto značky sú čisto Ayurvedic, osobitne navrhnuté na liečbu kožných problémov. A to je pre tento účel, ktorý dokonca produkovať svoje vlastné bylinky.

Himalaya herbára je ďalšie známe prírodné produkty značky s použitím vzácnych bylín z Himalájí. Tieto výrobky sú úplne bezpečné použitie bez vedľajších účinkov a sú k dispozícii ľahko v celej krajine.

7. Ayur Herbals:

Ayur herbára je jedným z najčastejšie zistených bylinných značiek v Indii. Tento značky sortiment je kompletne založený na Ayurveda a je vyhlasoval, že je bezpečné pre použitie s nulovými vedľajšími účinkami.

8. Lass Naturals:

Lass Cosmetics tiež prírodné produkty, ktorých zložky pochádzajú z rastlinných zdrojov. Výrobky tvrdia, že sú bez obsahu chemických látok, minerálne oleje a dokonca aj konzervačné prostriedky. Tieto produkty možno ľahko nájsť online.

9. Dabur:

Dabur je veľmi dobre známou značkou v Indii. Ponúka celý rad produktov, ktoré siahajú od kategórie potravín starostlivosti o krásu. Ich rozsah je tiež úplne založený na Ayurveda a nespôsobí škodu.

10. Emami:

Bengal báze Emami je veľmi dobre známe, že ponúkať vreckový priateľské produkty prírodnej starostlivosti o krásu.

Aké sú prírodné produkty, ktoré sú závislé na? Strieľať komentár a dajte nám vedieť!

load...