Noviny

Top 10 značiek organických potravín dostupných na trhu

Top 10 značiek organických potravín dostupných na trhu

Organické potraviny sú bezpečné, prirodzené a zdravé. Je svieža a ponúka úžasné zdravotné výhody. Dobrota biopotravín zostáva neporazený. Avšak, mali by ste vedieť, ktoré značky si vybrať, pokiaľ ide o nakupovanie pre najlepší degustačných organickými potravinami.

Insekticídy a pesticídy kontaminovanej kompletné ľudského potravinového reťazca v týchto dňoch. Aké možnosti nám zostáva potom? Je naša jediná možnosť požití chemicky ovplyvnené jedlo? No, pozrite sa okolo seba a nájdete dar od prírody a to je biopotraviny. Biopotraviny získava stále väčšie uznanie v týchto dňoch, pretože jeho čistota a zdravotné výhody.

Pozrite sa na 10 najlepších medzinárodných biopotravín značky by ste mali premýšľať o kúpe:

1. Whole Foods Market:

Tento úžasný ekologické značka potraviny je dobrou voľbou pre ľudí v hľadaní bezlepkových položiek potravín. Ponúka tiež možnosť nákupu svoje obľúbené organické potravinové položky online. Táto značka je vlastníkom tag viac ako 400 obchodov s potravinami v celej USA, Veľkej Británii a Kanade. John Mackey, súčasný CEO značky založil Whole Foods Market 2. Septembra 1980.

load...

2. Mestské Organics:

Urban Organics je ďalší dôveryhodný značkou v organickom potravinárskom priemysle. Je známe, pre podporu miestnej farmára a miestne výrobcu biopotravín. Táto značka dodáva čerstvé a surové položiek potravín s inovatívnou kuchyňou cez lokálnu podpory.

3. Zemskej Najlepší Organics:

Táto značka, teraz časť Hain Celestial Group Inc., je dojčenská výživa značka, ktorá ponúka najčerstvejšie produkty ekologické detská výživa a občerstvenie. Ich lahodné potraviny recepty sú flavorsome a zdravé pastvou pre batoľatá. Ich čerstvé karí a polievky ponúkajú prirodzenú chuť. Táto detská výživa organický značka degraduje používanie pesticídov a umelých hnojív. Oni sa držať prírodných spôsoboch pestovania potravín a recepty. DHA a ARA sú dve základné zložky svojich batoliat a dojčiat špeciálnych receptúr.

4. Wildwood:

Wildwood je obrovský značka v organickom potravinárskom priemysle, najmä populárne vďaka svojim sviežim naklíčené tofus. Táto značka prevádzkuje reťazec reštaurácií, ktoré ponúkajú Wildwood flavorsome organické recepty ako bohatého na proteín tofus, hamburgery, rozpadá a mnoho ďalšieho. Nesmiete vynechať fantastické organických pokrmov, ktoré podáva čerstvé touto ekologickou značkou potravín.

load...

5. Máriine Gone Crackers:

Ide o ďalšie ekologické značka, ktorá ponúka úžasné bezlepkové recepty. Táto značka sa zameriava na vedomej jesť programu, ktorý trvá na dodržiavaní prírodných potravinových položiek. Ponúka splash čerstvé bio celozrnných tie sú prezentované ako krútené čerstvej zeleniny. Recepty.

6. Amy kuchyne:

Táto značka ponúka útulné organický maškrty milovníkom biopotravín. Tento rodinný podnik podnik prišiel do existencie v roku 1987 a bola pomenovaná po dcére manželov (Rachel a Andy Berlin), ktorý založil túto značku. Organický Enchilada Verde a pečené zitie sú dva špeciálne organické recepty tohto ekologického značky potravín.

7. Zelenej a čiernej je:

Green a Black je sú poprední výrobcovia a dodávatelia organických čokolády po celom svete. Jo Fairley a Craig Sams sú dva spoluzakladatelia tejto úžasnej organickej značky čokoládou. Maya Gold Čokoláda je ich flavorsome čokoláda recept zaťažený dobra organického kakaa, domáci Belize.

8. 365 Každodenné hodnoty:

Ako už názov napovedá, táto organická značka potraviny zostáva na svojich nohách po celý rok slúžiť vám s niektorými z tých najčerstvejších biopotravín receptov. Táto americká značka organické jedlo je certifikovaný pre bezpečnú konzumáciu CCOF. Whole Foods je ďalšie slávne meno len z každodenného značkou 365. Hodnota.

9. Organic Valley:

To je ocenený organické značku potravín. Vznikla s kolektívnym úsilím viac ako 1300 rodín, ktorí boli pri hľadaní bezpečných a prírodných potravinových položiek.

10. Big Tree Farms:

Jedná sa o malý organický podnik, ktorý je ešte stále nádejné v obrovskom organický potravinársky priemysel. Avšak, táto značka už začala robiť veľké novinky so svojimi revolučnými potravinami, ako sú kokosové palmy cukor. Ponúka rôzne lákavé organické potraviny recepty, ktoré sa nenachádzajú nikde inde.

Takže zoznam biopotravín značiek tu končí. Všetky tieto certifikované biopotraviny značky sú globálnymi hity medzi zákazníkmi teší na kvalitu, bezpečnosť a rozmanitosť.

Ktorý biopotraviny značka stojí za váš osobný favorit? Už ste niekedy dostať šancu, aby preskúmala rad týchto úžasných medzinárodných značiek biopotravín? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii komentáre.

load...