Noviny

Top 10 ženských športových celebrít

Top 10 ženských športových celebrít

Šport v Indii boli vždy identifikované s mužmi. Ženy žijúce v tejto krajine nie sú nútené k aktívnej účasti v športe! Podmienky žien v Indii, ktorí sa do športu, sú sub-par, keď sme to skúmať s medzinárodnej úrovni. Nižšie je uvedený zoznam desiatich najväčších ženských celebrít v Indian športov, ktorí urobili tento národ hrdý, a to napriek všetkým očakávaniam.

1. Saini Nehwal:

Saini Nehwal je tiež známy ako zlatý dievča indického bedminton. Ona dosiahla vrchol svojich športových úspechov tým, že ju troch najväčších badminton hráčov na svete. Jej kariéra začala v roku 2016, kedy natočila na 5. Pozíciu v zozname svetového bedmintone hráčov. Získala švajčiarsko Otvoriť Grand Prix Gold, thajskej Otvoriť Grand Prix Gold a indonézskou Otvoriť Super Series. Jej zásluha na konci získava bronzovú medailu na olympijských hrách!

2. MC Mary Kom:

MC Mary Kom je tiež známy ako "Million rupia Baby" v Indii. Táto tvrdá dáma je päť majster sveta v boxe a tiež má medailu olympijský bronz v nej mačička. Mary Kom je prvá dáma boxer, ktorý vyhral bronzovú medailu na olympijských hrách v Londýne pre Indiu.

load...

3. Sania Mirza:

Sania Mirza stále zostáva jedným z najznámejších tvárí v indickej športu! Ona je jediná žena tvár indického tenis. Tento športový hviezda bola dovnútra a von z jej povolania z času na čas kvôli vážnym zraneniam. Sania urobilo obrovský comeback na French Open so svojím tenisovým partnerom Mahesh Bhupathi.

4. Mithali Raj:

Mithali Raj je tvár indického kriketového tímu žien a je zaradený číslo jedna ICC World žien Cricket hodnotenie!

5. PV Sindhu:

PV Sindhu je vychádzajúcou hviezdou vo svete badmintonu! Ona už vytvorila rozruch vo svete športu so svojím výkonom v Londýne 2016 olympijských hier. Ona porazil olympijský víťaz Li Süe-žuej Číny počas Čína turnaj Majster Super Series a vstúpil do semifinále. Urobila to, aby svoju prvú finále Grand Prix Indie Gold Event, kde prehrali s Yanjiao Jiang v Číne. PV Sindhu je majstrom v Indii a bol semifinalistom na Malaysian Open. Ona je určite stúpajúca hviezda!

load...

6. Geeta Phogat:

Geeta Phogat je indický zápasník a prvá športovkyňa zo zeme, aby sa kvalifikoval na olympiádu. Toto dievča získal zlatú medailu v zápasovej FILA Asian olympijský kvalifikačný turnaj, ktorý sa konal v Almaty, Kazachstan v roku 2016!

7. Deepika Kumari:

Deepika Kumari, eso lukostrelec, má rating Svetovej č.2 Táto superstar vyhral zlatú medailu v roku 2014 Commonwealth Games v kategórii žien individuálne re-krivky udalosť. Získala ďalšie zlatú medailu v rovnakej udalosti v kategórii tímu! Deepika skončil na 8. Mieste v priebehu olympijských hier v Londýne 2016.

8. Dipika Pallikal:

Dipika Pallikal je prvý squash hráč z Indie, aby si vyliezol do top 20 pozícií v WSA hodnotenia. Toto dievča vyhral 3 WISP turné titulov v roku 2015. Ona dosiahol najlepšie umiestnenie v polohe 10. V roku 2016. Bola tiež semifinalistom na Australian Open!

9. Tanya Sachdeva:

Istanbul Chess Olymiad videl vzostup veľmajstra Tanya Sachdeva. Získala bronzovú medailu na olympiáde v roku 2016 a pokračuje priniesť úspech svojej krajiny.

10. Sharmila Nicollet:

Sharmila Nicollette eso Indo-francúzsky golfista z Bangalore. Toto dievča skončil na 17. Mieste vo Lalla Aicha prehliadka školského konečnej fáze na Ladies European Tour. Ona vyhrala LET kartu 2017.

Je smutnou pravdou, že ženy v Indii sú zbúrané rôznymi športovými konvencií a úrady. Je dôležité, že sú vyzvaní, aby sa do národných športov. Existuje dostatok zdrojov v našej krajine a môžeme skutočne sa to stalo. Tieto športové hviezdy celebrity ženy sú vzorom pre mladé ženy po celej krajine. Poďme podporiť novú generáciu superstars napodobniť tieto cesty ističa.

load...