Noviny

Top 10 vzory tetovanie obočia Môžete to skúsiť práve teraz

Top 10 vzory tetovanie obočia Môžete to skúsiť práve teraz

Tetovanie sú veľmi bežné a sú veľmi žiadané. Môžu poskytnúť Jedinec s maškrtu alebo dravosti a môže človek vyzerať atraktívne. Tetovanie je náčrtok ťahaný atramentu na horných epidermis s pomocou nástroja. Tetovanie v historických dobách boli využité pre sväté účely, ale dnes sa stali znakom umenia. Mať tetovanou obočia je z rovnakého dôvodu. Jednotlivec má tendenciu sa dostať tetovanie odvodiť zmysel a čo ku ktorému sú pripojené. Existujú rôzne typy návrhov, ktoré zachytávajú a udržujú rôzne významy v ich vlastným spôsobom.

Obočie Tetovanie:

Obočie tetovanie je niečo, čo je hlavne odvádza dobre ženami a dodáva jemný vzhľad k nim. Pre správnu zmenu nad vzhľad, alebo spôsob, ako zlepšiť svoj vzhľad existuje niekoľko návrhov možno zvážiť. Oni sú:

1. Halloween Pozrite sa:

Halloween tetovanie Pohľad smerom k obočiu môže človek vyzerať veľmi nebezpečný a desivý. Temná dymová vzhľad démonov, perla biela lesklá mesiac a holých kôry stromu môže zvýšiť auru ohnivom v noci. Jedná sa o apt skica pre Halloween party.

load...

2. Pussy Pozrite sa:

Roztomilé spiace mačka tetovanie, keď priťahovaní smerom k oblasti obočia môže človek vyzerať roztomilo a rozkošný. Spiace mačka symbolizuje úpravu spacie návyky a láskavosť tráviť čas so svojimi blízkymi. Táto abstraktné konštrukcia vedie k odvolaniu všetci a môžu byť vhodné pre rodinné stretnutia rovnako.

3. Robustný View:

Jedinec s niekoľkými formulácie smerom k oblasti obočia možno dosiahnuť inteligentný, robustný a je svalnatý vzhľad. Slová načrtol ako tetovanie definuje osobnosť jednotlivca a charakter. Majú tendenciu sa dostať tetovanie ryté, ku ktorému sa môžu úzko rozprávaj.

load...

4. Abstrakt Náčrt:

Jedinec s abstraktné design neverí v koncepte konkrétnosti v ich živote. Abstraktné vzory sú formou umenia, ktorá vystupuje význam pre seba. Abstraktné tetovanie sú milovaný mnoho ľudí, pretože dnes je považovaný za symbol moderného umenia.

5. Dokonalý Hľa:

Tetovanie sú určené pre ľudí, ktorí majú tendenciu zažiť miznutie obočie alebo trvalo držať elegantné obočie. Títo ľudia majú tendenciu byť nákresmi alebo tetovanie urobiť cez ich obočie regióny tak, aby vyzerali silné a nápadné. Farba atramentu môže byť zodpovedajúcim spôsobom zvolený a potom sa použijú.

6. Metallic Look:

Tetovanie z kovovej konštrukcie môže jedinec dosiahnuť vzhľad drsné a odvážne kolegami. Tieto tetovanie môže byť nakreslil ľuďmi veľmi odvážny a trvalého charakteru. Tieto tetovanie môže byť navrhnutý na celú tvár zlepšiť vzhľad jedinca.

7. Farebné obočie Look:

Ženy a dievčatá môžu mať svoje obočie farebné do farby, ktoré si želajú. Farebné obočie definovať živú a veselú povahu jedinca. Jedinec s farebnými obočie značí lásku k farieb, pretože každý a každá farba má svoj vlastný význam.

8. Dočasné alebo Dočasná Tetovanie:

Niekoľko obočie tetovanie majú dočasný charakter a sú k dispozícii aj vo forme nálepky na trhoch. Tieto tetovanie môže byť aplikovaný a odstránený pohodlne bez akéhokoľvek smútku a nepohodlie. Vzhľadom k tomu, že sú nálepky, ktoré môžu byť aplikované a odstraňované okamžite, to sa stáva veľmi pohodlné a dáva fascinujúci pohľad v žiadnom momente.

9. Batbrow Look:

Skica z netopierie krídla smerom k oblasti obočia robí človek vzhľad divoký a nie je ocenia predovšetkým všetkým ľuďom. Tento druh tetovania možno čerpať po celej tvári, pomocou ktorého presný vzhľad.

10. Logo Tetovanie:

Náčrt loga znamená zmysel, pretože pripojený obrázok má logo Nike natiahnutý. To jednoducho znamená "jednoducho to urob." Ľudia, ktorí sa dostanú logo tetovanie urobil sú určené ľuďom, alebo majú mániu po takejto značky.

Dúfame, že tento článok na obočie tetovanie bolo zaujímavé. Tak na čo ešte čakáte na vybrať svoj dizajn a dostať ju vykonáva profesionálne. Prosím, pokles pod vaše komentáre.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...