Noviny

Top 10 vodných základov k dispozícii

Top 10 vodných základov k dispozícii

Ak nie ste Disney alebo rozprávková postava alebo žena prirodzene požehnaný s dokonalú pleť, budete určite potrebovať základ! To zohráva dôležitú úlohu v make-up a je kľúčovým prvkom nemôžete nechať ujsť. Pôsobí ako základňa a robí vaša pleť vyzerať bezchybné a krásne. Zo všetkých rôznych druhov nadácií, tie, ktoré fungujú najlepšie, sú Zásobovanie založené základy. Nielen, že budú pokrývať a chráni pokožku, ale aj zlepšiť svoj vzhľad výrazne. Najlepšie časť o tento druh výrobku je, že je k dispozícii niekoľko možností môžete vyberať. Ak ste niekoho, kto práve začal učiť o základoch zakladaní a make-up, prejsť v tomto článku. Dúfajme, že do konca roka, budete mať možnosť urobiť správne rozhodnutie.

Top 10 na báze vody Foundations:

Ak základ na vodnej báze, je to, čo hľadáte, vyberte z tohto zoznamu:

1. MAC Face A Foundation Karoséria:

Kúpiť MAC na tvár a telo Foundation Pre ₹ 5,239.59 @ www.amazon.in/mac-face-and-body-foundation

MAC tvár a telo nadácie je ideálny pre všetky typy pleti. Vyzerá to úžasné, na všetkých tých, ktorí sa tešia na experimentovanie s make-up. Nepotrebuje toľko krytia, ak budete mať iný základ spárovať. Je ľahký a prenosný naozaj.

load...

2. Lakmat Invisible Foundation Finish:

Kúpiť Lakmat Invisible Finish Foundation for ₹ 225,00 @ www.amazon.in/lakme-invisible-finish-foundation

Táto nadácia získala veľa slávy v prvom rade preto, že jeho textúry. To má matný povrch a dodáva zdravý lesk na koži. Vzhľadom k tomu, že je na vodnej báze, nebudete sa cítiť ťažký po jeho uplatnení. Má SPF 8, ktorý je ideálny pre všetkých tých, strach z poškodenia slnkom.

3. Maybelline Čistý make-up:

Kúpiť Maybelline Čistý make-up pre ₹ 1,114.00 @ www.amazon.in/maybelline-pure-makeup

load...

Maybelline Čistý Makeup je dobrá kvalita vody na báze nadácie, ktorá trvá dlhú dobu, ak sa naučíte, ako to tá správna cesta použiť. To dáva svoju tvár nádherná žiara. To tiež zabraňuje pupienkov a akné.

4. Lakmat Silk Natural Foundation:

Kúpiť Lakmat Silk prírodné Foundation for ₹ 350.00 @ www.amazon.in/lakme-silk-natural-foundation

Tento produkt je nielen dobré, pokiaľ ide o kvalitu, ale je tiež cenovo dostupné. Bolo snažil, testované a ocenia veľa. Akonáhle sa dostanete do rúk tejto nadácie, určite nepotrebujete nič iné.

Foundation 5. Lakmat Absolute White Intense Skin Cover:

Kúpiť Lakmat Intenzívne White Foundation for ₹ 580.00 @ www.amazon.in/lakme-intense-white-foundation

Tento produkt je ideálny pre všetkých tých, ktorí by sa chceli chrániť svoju pokožku pred slnečným žiarením a získať dokonalý lesk v rovnakom čase. To trvá až 16 hodín a je obohatené vitamínom B3. Ak chcete, spravodlivý a bezchybnú pleť, tento výrobok je práve pre vás.

6. Nadácia Krása Matte Control:

To Matte Control Foundation Oriflame Beauty je jedným z najlepších na vodnej báze základov z nájdete v Indii. Hodí sa na všetky typy pleti tónov a trvá dlhšiu dobu. Je však nutné pamätať použiť zvlhčovač pred chytiť základ.

7. Smashbox Photo Finish:

Kúpiť Smashbox Foto Finish Pre ₹ 2,701.00 @ www.amazon.in/smashbox-photo-finish

Aj napriek tomu, že tento produkt je drahé, môžete si to vyskúšať, či sa zmestí váš rozpočet. Je to zdravé pre vašu pleť a niečo, čo môžete pravidelne využívať. Ešte zohnať kvalitný hydratačný krém spolu s tým.

8. Lakmat Face Mágia Daily:

Kúpiť Lakmat tváre mágie denne po dobu ₹ 180.00 @ www.amazon.in/lakme-face-magic-daily

Táto nadácia je ideálny pre všetkých, ktorí chcú žiarivý a mladší vyzerajúca pleť. Ľahko tak to zapadá do vašej pokožky a neumožňuje cítiť ťažký po nanesení make-upu. Chráni pleť pred slnkom a môže byť použitý v priebehu všetkých ročných období.

9. Revlon Touch and Glow Cena:

Kúpiť Revlon Touch and Glow fairness krém pre ₹ 260.00 @ www.amazon.in/revlon-touch-and-glow-fairness-cream

Tento ľahký a vodou riediteľné základovej dary vás bude veľmi prirodzený a žiarivý vzhľad. To vyrovnáva tón pleti a zahŕňa každú nedokonalosť nájdený. To upcháva póry ty a dá vám veľmi mäkký a orosený vzhľad.

10. Lotus Čistý nadácie Radiance:

Kúpiť Lotus Čistý Radiance Foundation for ₹ 220,00 @ www.amazon.in/lotus-pure-radiance-foundation

Lotus Čistý Radiance Foundation možno nájsť v šiestich odtieňoch a dodáva žiarivý lesk na svoj vzhľad. Ak chcete experimentovať s make-up, toto musí byť perfektné.

Všetky tieto výrobky pochádzajú z dôveryhodných značiek. Môžete si vybrať ten, ktorý funguje najlepšie svojho rozpočtu.

Používate vodou riediteľné základy? Prečo si myslia, že sú lepšie ako u iných základoch? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...