Noviny

Top 10 vlasy na obočie Farby dostupné

Top 10 vlasy na obočie Farby dostupné

Už roky šklbanie alebo rezanie závitov ľavý obočie riedke a tenké? Chcete sledovať najnovší trend silných, bucľaté obočie? Ak vaša odpoveď znie áno na obe tieto otázky, potom je tento článok práve pre vás!

Top 10 obočie Hair Dye:

Jedným z najlepších spôsobov, ako získať husté obočie je s pomocou obočie farieb na vlasy! Obočie odtiene sú k dispozícii v rôznych farbách a môžete si vybrať ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

Tu sú top 10 obočie farby na vlasy:

1. Godefroy Instant obočie Tint:

Godefroy obočie farbivo je veľmi populárny voľbou, pokiaľ ide o obočie farbivo. Ak máte sivé pokukování z obočia a je potrebné zvýšiť prirodzenú farbu obočia, potom použite instantné obočie odtieň kit Godefroy je. Je to jednoduchšie, než pomocou ceruzky alebo prachu. Sada obsahuje farebné kapsule a crème developer.

load...

2. Eylure Dylash rias a obočia Dye:

Eylure Dylash farbivo je dlhotrvajúci obočie farbivo, ktoré môže vaše obočie vyzerajú hrubé s jednoduchým jedným aplikáciou ročne. Sada sa dodáva s krémovej farby a aktivačného roztoku, ktorý má byť zmiešané dohromady. Pre minimálnu neporiadku, môžete použiť malú paletu, ktorá je dodávaná s obalom.

3. Roux Lash a obočie Tint:

Farbenie kit Roux Lash môže byť použitá na pokrytie šedej a vaše obočie vyzerať našuchorený. Umierajúci je 2 krokom procesu, kde si najprv pokryť vlasy farbiť v jemne rozptýlené striebro (ktorá prichádza vo fľaši), a potom použiť druhý roztok. Keď sa dvaja prísť do styku, sfarbenia je viditeľný. Takže, ak ste opatrní, môžete sa vyhnúť Groucho Marx-ako obočie, ktoré sa zdajú byť nevyhnutné u väčšiny farbivami.

load...

4. Laura Geller obočie Odtieň:

Tento odtieň Laura Geller je dodávaný s gél obočie krotiteľa. Je to užitočné, obočie farby na vlasy, pretože obsahuje malé vlákna, ktorá robí vaše obočie objavujú načechranější. K dispozícii sú v tomto rozsahu farby sú flexibilné a môžu vyhovovať takmer všetky prirodzenej farby vlasov.

5. RefectoCil rias obočia Odtieň:

Keď chcete, aby vaše obočie vyzerať plnšie a vaše riasy vyzerať dlhšie, môžete použiť RefectoCil je odtieň. Má bohatú škálu farieb-z grafitu gaštan, hlboké modré na červenú blond.

6. Anastasia Tónované obočie Gel:

Ak ste unavení z dotýka vaše obočie s ceruzkou, je na čase prejsť na Anastasia z Beverly Hills 'Tónované Brown Gel. Tento jemný a ľahký gél pomáha skrotiť nepoddajné pramene. Je k dispozícii v blond, čiernovláska, espresso, karamel, gaštanové a žuly.

7. Nové Bozk Tónované obočie Gel:

To je ďalší sfarbené gél, ktorý možno použiť namiesto konvenčné farbivá. Je tiež prichádza s ceruzkou. Gél má svetlo lesk na neho, ktorý vyčnieva aj po intenzívnom trením a potenie.

8. Lip Ink Miracle obočie Tint:

Tónovanie obočie podľa svojho výberu, bude tento semipermanentné farbivá pomôže pokryť otravné šediny v obočí. Môže byť použitý na fúzy a fúzy, ako dobre! Je k dispozícii v šiestich odtieňoch, ako je šedý, blond, tmavošedý, hnedej, čiernej a gaštanové.

9. Tintocil krém Dye obočie Odtieň:

Tintocil je farbivo má krémovú textúru, ktorá pomáha pri jednoduché používanie farbiva. To trvá príliš dlho. Mierne aplikácie môže trvať až 5 týždňov a je odolný voči vode a kozmetiky. Je k dispozícii v piatich odtieňoch, ako je čierna, modrá, čierna, hnedá, svetlo hnedé, gaštanové a blondína.

10. Make-up Mami obočie Odtieň:

S ľahkú konzistenciu, toto farbivo je ľahko použiteľná. Jedná sa o lacné obočie farbivo. Je k dispozícii v 4 odtieňoch, ako je blond, gaštanové, sobolej a plavé. To dáva vynikajúce šedej pokrytie a trvá dlho.

Ak ste jedným z tých, ktorí kladú veľký dôraz na to, ako sa pozriete, potom obočie farbivá sú určite niečo, čo môžete pridať do svojho Oomph faktor. Skúste jeden z týchto farbív na obočie pre rýchlu človeka alebo jednoducho pokryť nedokonalosti. Nezabudnite k poklesu v slove o svoje obľúbené obočie farbivo v sekcii Komentáre nižšie.

load...