Noviny

Top 10 vedľajších účinkov Oregano oleja

Top 10 vedľajších účinkov Oregano oleja

Oregano olej je v podstate zlatožltá kvapalina farby, extrahovaný z byliny Origanum vulgare. To je široko používaný na taliansku kuchyňu a je veľmi populárny pre svoje úžasné liečivé vlastnosti. Ale príliš veľa oregano môže byť škodlivé pre vás! Áno, existuje len málo vedľajších oregano olej účinky, ste nevedeli o.

Oregano Oil Nežiaduce účinky

Poďme sa pozrieť na vedľajších účinkov Oregano esenciálne oleje:

Talianska kuchyňa je známa pre svoju jemnou chuťou a oregano olej hrá dôležitú úlohu pri poskytovaní riadu svoju charakteristickú chuť. Ale skôr, než začnete plánovať talianske menu, aby tieto nežiaduce účinky oregano olej na mysli!

load...

1. Môže omámiť Your Body:

Podľa vedcov vysoké dávky oregano olej môže poškodiť vnútorný systém tým, že pod vplyvom alkoholu. Je známe, väčšina druhov oregano (okrem Origanum vulgare) obsahujú veľké množstvo tymol, ktoré vedú k tomu naše telo vysoko toxické. To je dôvod, prečo sa odporúča, aby si začať s najmenším odporúčanú dávku vždy.

2. Príčiny Alergické reakcie:

Ak ste alergickí alebo precitlivení na rastliny z čeľade Lamiaceae (šalvia, tymián, mäta, bazalka, atď), šance sú veľké, že budete vyvíjať menšie hlavných alergie s oregano olej taky. Niektoré bežné alergické reakcie spôsobené jej patrí kožné vyrážky, podráždenie, svrbenie, problémové dýchanie, ťažkosti s rečou, nevoľnosť, vracanie, opuch pier, jazyka a tváre, a tak ďalej.

3. Bráni Vstrebávanie železa:

Oregano olej môže znížiť prirodzenú schopnosť tela absorbovať železo. Preruší náš pravidelný proces absorpcie a bráni naše bunky dostať požadované množstvo minerálu. Takže, ak používate oregano olej pravidelne, je potrebné vziať doplnok železa kompenzovať. Ako železo je najdôležitejší prvok potrebuje naše telo počas tehotenstva, rádoby mamičky by mali vyvarovať tohto oleja.

load...

4. Môže poškodiť Tehotenstvo:

Pravidelná konzumácia alebo oregano olej môže byť nebezpečné pre plod rastie vo svojom lone. Bolo zistené, že ropa môže povzbudiť krvný obeh vo vnútri maternice, čo spôsobuje zvýšenie prietoku krvi skrz neho. Výsledkom je, že vnútorná vrstva plodovej vaku, ktorá pokrýva plodu zoslabne, ktorý môže nepochybne poškodiť nenarodené dieťa.

5. Môže spôsobiť potrat:

Tehotné ženy by sa tiež vyhnúť oregano olej, ako to môže viesť k potratu. Existuje mnoho dôkazov, ktoré podporujú skutočnosť, že pri vysokej dávky tohto oleja môže byť fatálne pre plod a rádoby matkou.

6. Pôsobí ako liek na riedenie krvi:

Oregano olej pôsobí ako prírodné riedenie krvi, a je potrebné sa vyhnúť najmenej 2 týždne pred každou operáciou. To podporuje antikoagulačný, ktorý zosilňuje riziko krvácania nasledovať ďalšie komplikácie. Takže musíte držať ďalej od tohto oleja, zatiaľ čo prechádzajú antikoagulačnej terapie.

7. Môže viesť k hypoglykémie:

Oregano olej hrá významnú úlohu pri znižovaní hladiny cukru v krvi v našom tele. Avšak vysoké dávky tohto oleja sa môžu priviesť ju abnormálne (oveľa nižšia než štandardné hladiny cukru v krvi), čo vedie k hypoglykémii. Takže, ak máte cukrovku a užívate lieky na to, dávať pozor na množstvo oleja, ktorý konzumuje.

8. Príčiny Tráviace problémy:

Oregana silice k dispozícii na trhoch, je veľmi silný. Perorálne príjem surového oleja vám môže dať nežiaduce gastrointestinálne problémy, a môžete nájsť sami s žalúdočnej nevoľnosti. Odporúča sa, aby ho riediť vhodným dopravcom ropy pred jej použitím v žiadnom prípade.

9. Indukuje odumierajú Príznaky:

Existujú určité účinné zložky v oleji, ktoré ničia patogénov v našom tele a uvoľňujú toxické materiály do krvného riečišťa. To môže vyvolať, vymrú príznaky ', ako sú bolesti hlavy, únava, nevoľnosť, závraty, a tak ďalej. Konzumovať veľa vody vám pomôže odplaviť všetky tieto toxíny z tela, prevencii týchto príznakov.

10. Môže viesť k zápalu:

Pri používaní oregano olej a to ako interne, tak externe, rôzne časti tela sa môže dostať zápal alebo podráždená. To vám môže dať teplé a ostrý pocit vnútri úst pri orálnom podaní. V prípade lokálnej aplikácii, môže sa jednať o pálenie okolo očí, rovnako ako iných citlivých oblastiach.

Nežiaduce účinky tu uvedené môžu poškodiť vaše telo. Takže byť vedomí čistých oreganom vedľajších účinkov oleja. Poraďte so svojím lekárom a diskutovať o ropných použití oreganom a vedľajších účinkov pred zavedením do vášho kuchyne.

Boli to jedny z oreganom zásadné vedľajších účinkov oleja. Zaznamenali ste nejaké ďalšie divoké oregano olej vedľajšie účinky? Dajte nám vedieť tým, že opustí komentár nižšie.

load...