Noviny

Top 10 vedľajších účinkov horčičného oleja

Top 10 vedľajších účinkov horčičného oleja

Ak ste Ind, a to najmä z východnej časti krajiny, si jednoducho nemôže predstaviť varenie bez horčičného oleja. To je jeden z základných zložiek v našom každodennom kuchyni a známa pomerne málo zdravotných výhod. Ale viete, že horčicový olej môže byť potenciálne nebezpečný pre nás? No, my ti o 10 najbežnejších horčice nežiaduce účinky oleja.

Horčicový olej Nežiaduce účinky

Ústa zalievanie rybie karí varená v horčičné silice môže viesť k nejaké vedľajšie účinky taky! Pozrite sa na hlavné vedľajšie účinky použitia horčičného oleja:

1. Obsahuje kyseliny erukovej:

Niektoré výskumy ukázali, že horčicový olej obsahuje veľké množstvo (približne medzi 42% a 47%) kyseliny erukovej. Je to bizarné zlúčenina mastnej kyseliny (mononenasýtené omega - 9 mastné kyseliny), o ktorej je známe, že je vysoko toxický charakter. Vzhľadom k prítomnosti týchto veľkým množstvom kyseliny erukovej v horčičného oleja, môže to predstavovať vážne zdravotné riziko pre nás. Príjem vysokých dávok horčičného oleja je spojený s kardiovaskulárnymi problémami, dýchacími problémami, hnačky, anémie, rakoviny, kóma a dokonca aj smrť v najťažších prípadoch.

load...

2. Vplyvy Heart Zdravie:

Vysoká úroveň obsahu eructic kyseliny horčičného oleja môže mať mýto na zdravie nášho srdca a významne poškodiť ju. To je väčšinou známe, že spôsobuje určité zdravotné stav, známy ako, infarkt lipidózy 'alebo, mastné degenerácia srdca', v ktorom fibrotická lézie vyvíjať vlákien myokardu alebo srdcového svalu v dôsledku nahromadenia triglyceridov alebo kvapôčok tuku v nich. Poškodzuje srdcové svaly zle a niekedy dokonca vedie k zlyhaniu srdca.

3. Zvyšuje Lung riziko rakoviny:

Okrem zvýšenia kardiovaskulárne riziká, kyselina eructic v horčičné silice trápia naše pľúca príliš. V počiatočnej fáze, môže to jednoducho vplyv na hornú časť nášho dýchacieho ústrojenstva (najmä dýchacích ciest), čo spôsobuje problémové dýchanie a tak ďalej. Ale dlhodobý príjem horčičného oleja môže nás náchylnejší k rakovine pľúc, čo je úplne fatálne.

4. Vedie k vodnateľnosť:

V roku 1998, použitie horčičného oleja na varenie bola zakázaná Dillí vlády, aby sa dal šek na rýchlo rastúcich prípadov vodnateľnosťou. Je to v podstate najzávažnejšou formou opuchov, v ktorom mäkké tkanivá v ľudskom tele nabehnúť do značnej miery z dôvodu nezvyčajné hromadenie tekutiny.

load...

5. Môže spôsobiť podráždenie:

Horčicový olej je známe, že obsahujú ďalšie škodlivé chemické zlúčeniny s názvom Alyl-izotiokyanát. Je to extrémne silný a mocný dráždivé, ktoré pri orálnom podaní, môžu mať za následok zápal výstelky pľúc, tráviaceho traktu, črevá, atď iritujúce vlastnosť horčičného oleja môže tiež spôsobiť problémy, ako je abnormálne sekréciou sĺz, zvýšená citlivosť a neuroexcitation.

6. Výsledky v pokožke škody:

Dlhodobá lokálna aplikácia horčičného oleja môže mať vplyv na kožu v niekoľkými spôsobmi. Štúdie ukázali, že sa preruší bariérovej funkcie kože a zvyšujú straty vody cez epidermis, meniť štruktúru epidermálne keratinocyty značne. To môže dokonca spôsobiť menšie na závažné kožné pľuzgiere. To je dôvod, prečo modernej lekárskej vedy navrhuje vyhnúť sa použitiu horčičného oleja k masáži dojčiat a detí.

7. Dáva Externý erupcie:

Externé aplikácie horčičného oleja môže viesť k určitým erupcie na koži príliš. Sú podobné vyrážky, pityriasis rosea 'a sú benígne povahy. Avšak, ak ignoroval tieto erupcie môžu dopadať byť príčinou značného nepohodlie.

8.Can viesť k alergickej reakcie:

Alergické reakcie sú tiež bežné medzi vedľajšími účinkami horčičného oleja. Jedná sa predovšetkým imunoglobulín E alebo IgE sprostredkované alergické reakcie, ako je začervenanie, svrbenie, suché a popraskané kože, atď, a nie sú tak závažné.

9. Spôsobuje nádcha:

Nadmerná spotreba horčičného oleja môže spôsobiť nádchy, v ktorom sliznica tendenciu sa zapáli. Je charakterizovaná tým, kašeľ, kýchanie, upchatý nos, výtoku z nosa a po nosovej kvapka. Z tohto dôvodu je lepšie znížiť jej spotrebu, ako sa zbaviť tohto jedného z podivných horčice vedľajších účinkov oleja.

10. Ovplyvňuje Tehotenstvo:

Tehotné ženy by sa mali vyhnúť konzumácii horčičného oleja, pretože obsahuje niekoľko chemických zlúčenín, ktoré sú škodlivé pre nich, rovnako ako rastúci plod. Podľa výskumníkov, pretože tieto látky môžu spôsobiť potrat.

Vzdať niečo, čo nie je len súčasťou niečí denného jedla, ale je tiež tradičné a kultúrne symbol nie je ľahké. Nebojte sa, nemusíte zahodiť všetku tú horčicový olej a to buď. Ale je tiež možné obmedziť svoju spotrebu, aby sa zabránilo týchto nežiaducich účinkov. Zdravotné záležitosti, po tom všetkom!

Poznáte nejaké ďalšie nežiaduce účinky horčicový olej? Dajte nám vedieť tým, že komentuje nižšie, ak viete, akékoľvek iné horčicový olej vedľajšie účinky varenie.

load...