Noviny

Top 10 umývanie tvárí Everyuth

Top 10 umývanie tvárí Everyuth

Hovorí sa, že váš tvár je vaše šťastie a tiež odrazom vášho zdravia. Pomocou tohto jednoduchého nápadu na mysli, ZYDUS Wellness Ltd. Formuloval rad produktov starostlivosti o pleť pod značkou, Everyuth Naturals. Everyuth verí v dávaní ľuďom jasné, žiarivý a žiariaca pleť v žiadnom okamihu a najmenej nákladné možným spôsobom. Značka vedie potrebu žien a mužov na pamäti pri navrhovaní svojich produktov. Face wash hrá dôležitú úlohu vo vašom zdravie kože; Tu sú top 10 tváre umýva podľa Everyuth.

Zoznam Best Everyuth Face Wash:

1. Everyuth predurčenie Lemon na tvár:

To face wash tvrdí, že je 100% mydlo zadarmo a je dodávaný s výťažkami a dobroty z citróna, zeleného jablka a medu. To je za rozumnú cenu na Rs. 55 na 100 ml skúmavky. Citrón hlboké čistí a tonizuje pokožku; zelené jablko dáva bielkoviny a minerály, zatiaľ čo med hlboko hydratuje pokožku. Tento prírodný umývanie tváre zanecháva vašu tvár svetlé a čisté.

load...

2. Everyuth Naturals krém na tvár:

Táto tvár wash sa najlepšie hodí pre tých, ktorí dávajú prednosť krém založený na tvár umyť, aby sa zabránilo nadmernému vysušovaniu. 60 gram rúrka je pre Rs. Iba 65. Je to broskyňa sfarbené a má dobrotu broskýň, aloe vera a divoké čerešne. Je vyživuje pokožku a čistí ju. Takisto ju hydratuje dokonale.

3. Everyuth Naturals Fruit Face Wash:

Ak máte radi používate umyť tvár, ktorý má ovocnú a kvetinovú vôňu, budete milovať tento produkt. Najlepšie sa hodí pre zimy, to face wash je jemná a má výťažky a dobroty ovocie. To revitalizuje pleť, chráni ju pred poškodením slnkom, hydratuje ju a dáva upokojujúci účinok. To je cenený u Rs. 65 pre 100gram rúrky.

load...

4. Everyuth predurčenie Neems na tvár:

Ako už názov napovedá, tento face wash ponúka dobroty neem. Ponúka tiež prínos tea tree oleja a harmančeka. Jemne hlboko čistí tvoju tvár, čo je akné bez tým, že riadi vylučovanie oleja. Drobné granule prítomné tiež olúpať kožu. To je cenený u Rs. 40 na 60 gramov trubky. Toto je najvhodnejší Everyuth face wash pre mastnú pleť.

5. Everyuth Naturals Derma Care Light & Clear Face Wash:

To Face Wash je špeciálne vyvinutý tak, aby sa dobre starať o svojej koži. Je navrhnutý tak, aby sa odstránili všetky nečistoty z nej, a preto zlepšenie a revitalizáciu jeho tón. Dodáva sa s pokročilým hydratačný formula, ktorá hydratuje pokožku z hĺbky. Tento produkt je k dispozícii vo stlačiteľných rúrok 60 gramov na Rs. 60. To je najlepšie hodí Everyuth na tvár pre suchú pleť.

6. Everyuth Naturals Radiant Férovosť Saffron Face Wash:

Môže to byť kľúč k krásnej pleti. To pomáha odstraňovať nečistoty a plynulejšiemu póry, zanecháva pokožku žiarivý a svieži. Saffron pomáha zlepšiť pleť. Táto plocha umývanie stojí na 75 pre 50gram rúrky.

7. Everyuth Naturals Skin Balance Grape Face Wash:

Táto tvár umývanie je s hrozna granúl, ktoré odumreté pokožky. To je cenený u Rs. 50 na 50 gramov trubky. To je mierne a je najvhodnejší pre citlivú pokožku. Môžete ho používať ako bežný čistiaci prostriedok. Nezanecháva pokožku v suchu a je to pocit, mäkké a čisté.

8. Everyuth Naturals Pollution Defense Aloe Vera Face Wash:

Tento face wash ponúka výhody aloe vera bojovať nečistoty, usadeniny a znečistenie, ktoré čelia každý deň. Upokojuje pokožku a chráni ju pred voľnými radikálmi. To je cenený u Rs. 95 na 100 gramov trubky.

9. Everyuth Oxy Active Face Wash For Men:

Everyuth prišiel s týmto rozsahom špeciálne pre mužov. Tento konkrétny tvár umyť napomáha spomaliť proces starnutia kože tým ju chráni pred znečistením a voľnými radikálmi. To tiež udržuje pružnosť pokožky. Cenený u Rs. 56, prichádza do 75 gramov trubky.

10. Everyuth Menz kože vyvažovanie na tvár:

Face wash pre mužov, zanecháva pokožku sviežu a obnovuje jej žiarivosť a vlhkosť. Riadi vylučovanie oleja a hlboko čistí pokožku. To je cenený u Rs. 68. Je špeciálne vyvinutý pre vyváženie zdravia a vitality vašej pokožky.

load...